Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym zapytać czy najtańszą opcją żeby oglądać Sport w nc+ czyli Liga mistrzów + ligi angielska i hiszpańska jest abonament za 79 zł ? Nie da się taniej w jakiejś opcji ? Tak naprawdę interesuje mnie tylko sport i za np. 4 kanały sportowe mógłbym płacić 40zl .. fajnie by był abonament 4 kanały za 40 zł dla fanów sportu :D

 

Wracając do pytania najtańszą opcją jest abonament 79.90 żeby oglądać mecze tak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle dochodzę do wniosku, że wzmocnienia obsady komentatorskiej wymaga liga hiszpańska. Oprócz fantastycznego i coraz częściej niewykorzystywanego Wolskiego pozostali to co najwyżej średniacy.

 

Otóż to! Dla mnie to jest niepojęte, aby taki chłop komentował tak mało meczów i na dodatek siedział w studio zamiast na stadionie. Oby to wszystko nie szło w tę drogę co Laskowski. Do wyjazdu jak najszybciej z Canal+ są m.in. Jezierski, Skrzyński, Kosowski. Murawskiemu dałbym jeszcze szanse. Panowie Laboga i Żelek powinni zajmować się TYLKO reporterką ( Żelek może się bawić w prowadzenie studio jeszcze ), a do komentatorki powinni mieć zakaz wstępu. Patologią jest słuchanie Labogi w 2-ch meczach La Liga albo Ligi Mistrzów, a Wolski marnuje się na bezrobociu. Szlag człowieka trafia!

 

Na pewno powinni zostać Smokowski, Twarowski, Wolski, Rudzki, Nahorny, Węgrzyn, Mielcarski, Baszczyński, Wieszczycki, Rosłoń, Surma, Marciniak, Pełka, Przytuła (?), Dębiński, Orłowski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady, piszecie jakby Marchlinski byl Grzegorzem Milko..co do Labogi się zgadzam, zresztą jemu bardziej myślę pasowalaby rola eksperta, jak Leszek Orłowski. A Żelek Żyżyński aż taki słaby nie jest. Duża wiedzę pokazuje w trakcie meczu i też fajne emocje, co by nie mówić. W studio za to mi się nie podoba, taki czasami speszony (przynajmniej jako prowadzący - widać, że ma problem z podzielnoscia uwagi, da się to odczuć gdy ktoś coś mu mówi do słuchawki hehe), jako gość już zupełnie inaczej. A i reporterem jest super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zapytać czy najtańszą opcją żeby oglądać Sport w nc+ czyli Liga mistrzów + ligi angielska i hiszpańska jest abonament za 79 zł ? Nie da się taniej w jakiejś opcji ? Tak naprawdę interesuje mnie tylko sport i za np. 4 kanały sportowe mógłbym płacić 40zl .. fajnie by był abonament 4 kanały za 40 zł dla fanów sportu :D

 

Wracając do pytania najtańszą opcją jest abonament 79.90 żeby oglądać mecze tak ?

Dowiedz sie dokładnie do jakiej najtańszej opcji można dobrać paczkę C+ za 29.90 zł bo pewności nie mam.Ale jestem raczej pewny że do Comfortu to na pewno.Czyli by wyszło Comfort 39.90 i dobrana cała paczka za 29.90 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo już jakie mecze NBA play-off będą na tym weekendzie w TV?

Niby podają że w sobota/niedziela godz. 2:00 a niedziela godz. 21:00

ale mecze w sobotę są o godz. 18:30, 21:30, 1:00, 3:00 czasu polskiego więc nie wiadomo, który mecz pokażą.

Chyba najlepiej byłoby pokazać mecz Wizards o 18:30 - przynajmniej normalna godzina.

W niedzielę o 21:00 czasu polskiego jest mecz Cleveland-Boston więc to by się zgadzało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to prawda, to się wkurzyłem i to mocno! Zaczyna się najciekawszy okres sezonu nba- play off, a my obejrzymy w weekend tylko jeden mecz!? A gdzie relacje z takich hitów jak Clippers- Spurs czy Houston- Dallas!? Dopiero za tydzień!? Bez sensu, ciągle liczę że to tylko zły sen...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak fajnie Twarowski z tego wybrnął :).

Taka refleksja mnie naszła: piękna pierwsza połowa meczu Barca- Valencia i nudny komentarz, nudna pierwsza połowa meczu Chelsea(jak zwykle z udziałem tej drużyny pod wodzą Najlepszego Trenera Na Świecie)-MU i świetny komentarz. Czy naprawdę liga hiszpańska nie zasługuje na lepszych komentatorów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...