Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli pozyskali jak niektórzy piszą siatkę LM to żenada.To bardzo duży cios dla Canal+.Na szczęście mam umowę do końca wakacji 2018 także wszystko się wyjaśni.Teraz powinni pozyskać prawa na wyłączność do LaLigi , Serie A i Ligue 1 i przgedłużyć to co mają i oferta wraca do wcześniejszych lat - chociaż w to obecnie wątpię.Ciekaw jestem co z ludźmi którzy są odpowiedzialni za przetargi bo z tego co mieli tracili wszystko 5 Lig Piłkarskich !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak samo uważam, zresztą zapewne większość z nas ma podobne zdanie.

Denerwuje mnie to że od wczoraj co tylko włączę Polsat News to tak się chwalą, że już lekka przesada

Na FB jest tyle komentarzy że ludzie odejdą. Solorz zapewne zaciera ręce ;)

CP to również Plus więc trochę tej kasy mają. :/

Czekamy teraz co oni za prawa kupili prócz tej siatki. :P

 

Tu nie ma co grozić, tylko robić.Rynek jest otwarty i nie ma co płakać tylko wybierać to co lepsze dla jednostki.

Dla mnie UCL w NC+ był bodźcem, dla którego przedłużałem umowę.

Z C+ jako produktu filmowego nie korzystam i widzę, że co raz więcej ludzi działa podobnie.

Po co płacić 50 zł za C+ dla filmów, skoro i tak prawa są podzielone między stacje, a za tą kwotę można mieć unlimited do kina + za kilka zł Netflixa/Showmax? Mało?

Kanały filmowe wymierają i taka jest prawda...

 

Ekstraklasa to niestety dno, które ogląda średnio 100 000 os.

Premier League powoli traci wartość przez to co tam się dzieje z finansowego punktu widzenia. Przepłacanie za zawodników, którzy nic w UCL nic nie znaczą.

 

Rynek jest otwarty.

Kiedyś Polsat to była telewizja dla mniej zamożnego TG.

Teraz dysponują lepszym sprzętem a kanały poza ww C+ te same.

Umowę mam do końca lipca '18 więc UCL jeszcze obejrzę w NC+, potem poszukam szczęścia u konkurencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utrata LM w piłce nożnej to cios, choćby nie wiem jak ludzie zaklinali rzeczywistość, to były obecnie najdroższe i najbardziej prestiżowe prawa do wzięcia i tu Polsat wygrał, a nc+ przegrało.

 

Ratowanie się pozyskaniem praw do LM siatkarzy odbieram jako próbę przejęcia części widzów z Polsatu, ale to raczej desperacja. Powiem szczerze, że tylko Premier League teraz została do oglądania w nc+, jeśli chodzi o dobrą piłkę. Przynajmniej jeszcze 2 sezony razem, a potem znowu wojna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

U mnie umowa do września 2018, jeszcze tak bardzo nie jestem "wkurzony", ale do końca umowy wiele się może zmienić.

"Smart Dom" już raz odrzuciłem, ale jak to się mówi do "trzech razy sztuka"  ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Dopóki w NC+ będzie BPL, to będę trwał na tym przeciekającym okręcie. Potem się zobaczy...

 

 

 Jedynie przedłużenie praw do NBA ...... mogłoby odrobinę poprawić reputację nc+.

 

Podobnie myślimy. :D

Co do La Liga to dobrze że mam Eleven, bo to nadal NC+

Canal+ raczej już nie będzie miał praw, może za ileś tam lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety mam umowę do końca listopada i święta na 100% spędzę z Polsatem. Wg mnie NC+ się po prostu "kończy" co widać od kilku lat. Po tym sezonie ligi mistrzów zapewne odejdzie wielu abonentów. Nie ukrywam, że byłem w NC+ ( wcześniej w N-ce) głównie dla ligi mistrzów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Za ileś tam lat, to C+ może przestać istnieć. :)

Może nie zaprzeczę, ale też może wiele innych rzeczy się stać. :D

Wg mnie NC+ się po prostu "kończy" co widać od kilku lat. Po tym sezonie ligi mistrzów zapewne odejdzie wielu abonentów. Nie ukrywam, że byłem w NC+ ( wcześniej w N-ce) głównie dla ligi mistrzów.

Może nie kończy ale definitywnie zmienia się.

Też byłem abo Nki od 2009 :P

Jak widać fuzja Nki z Cyfrą po kilku latach nam bokami wychodzi. :/ Na początku fajnie było mieć cały ten sport.

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Universal miał zostać wyłączony 1 września...Zbieg okoliczności , że jego egzystencję nagle przedłużono do końca roku??Oj, posypały by się wypowiedzenia

;-)

Miały być negocjacje w sprawie niższego abonamentu( obecnie " Superpremium" wkrótce pseudo..) jednak skończy się to przesiadką rodziców do CP.Umowa do marca 2018.

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Szanowni koledzy moim skromnym zdaniem ;) NC+ o nic się nie postara co ma Eleven, bo po co? :P

Canal+ może się o coś starać czego nie ma Eleven, chyba to jest bardziej prawdopodobne.

Utrata praw do LM to jest starta dla NC+

La Liga, francuska,włoska mimo tego że jej nie ma Canal+, to NC+ nadal ją ma

Dlatego zapewne siatkę kupili, bo eleven jej nie ma, a CP zachłysnęło się LM ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem zadowolony i czuje ze Polsat nieźle na tym zarobi. Mają bardzo duża bazę abonentów i sporo w nich osób takich jak ja którzy są januszami piłki nożnej :D lubią czasem popatrzeć na nią ale nie mieli przez lata opcji by ją oglądać i wykupić a branie drugiej platformy było zbyt drogie.

 

Najpierw za sprawą eurosportu przyszła Bundesliga i mecz ekstraklasy, potem wykupili eleven by czasem zerknąć na mecz hiszpańskiej a teraz zapłacą dodatkowo za LM by nie musieć szukać lewych streamow z marną jakością. Ktoś wcześniej pisał żartem o skokach narciarskich w canal plus, myślę że by ich nie chcieli bo by przełożeni się wstydzili pokazywać jakiś andrzejow z wuwuzelami pod skocznia i jak to dopasować do ekskluzywnej marki. A Polsat już lata temu zrozumiał że taki Janusz z Andrzejem też mają kasę i ją chętnie wydadzą ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie. Prawa do LM siatkówki to gwóźdź do trumny. To prawa z którymi sam Polsat miał problem, nie raz narzekali na jakość tych rozgrywek, Polskie kluby dopłacają i nie raz zastanawiały się czy nie zrezygnować, To zupełnie inny kaliber niż LM w ręczną. Jestem też ciekaw czy dadzą tyle spotkań co dawał Polsat z tych rozgrywek ( czyli praktycznie wszystkie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Po co? Hmm... Bo na logikę CP + Eleven wychodzi jednak sporo taniej niż NC+ z C+ i Eleven. Ludzie potrafią liczyć...

Nadal zostaje liga angielska, "ekstraklapa", nba w grze. :P

Jeszcze tym idzie się ratować.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nc+ już tonie...Jeszcze nie tak dawno można było pomarzyć o inwestycji operatora w technologię 4K.Przejęcie n, wraz z zasobem do praw do wydarzeń sportowych i wytwórni filmowych.Obecnie z czym i dla kogo?Z ogromną bazą abonentów i mądrych decycjach taka szansa rysuje się przed CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie. Prawa do LM siatkówki to gwóźdź do trumny. To prawa z którymi sam Polsat miał problem, nie raz narzekali na jakość tych rozgrywek, Polskie kluby dopłacają i nie raz zastanawiały się czy nie zrezygnować, To zupełnie inny kaliber niż LM w ręczną. Jestem też ciekaw czy dadzą tyle spotkań co dawał Polsat z tych rozgrywek ( czyli praktycznie wszystkie)

 

Coraz glosniej sie mowi o reformie tych rozgrywek, wlasnie z powodu, ktory napisales.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...