Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm czy aby napewno świetnie? Nie sądzę by jakos wybitnie to robili. Raczej momentami olewczo wręcz.. Studio beznadziejne, niczym nie zaciekawia widza. Ciągle banaly, eksperci poziomu Kosowski czy Wieszczycki... Zero powiewu świeżości, pasji, zaangażowania. No i często dziady za mikrofonem podczas komentowania. Nie liczę ze Polsat pod tym względem będzie lepszy, bo nie będzie na pewno znając ich twarze dziennikarzy to bedzie dno.. Eleven ppd tym względem bije ich na głowę!

 

Dlatego nie wmawiaj proszę, ze studio do LM jest świetne ;) bo nie jest

Ja wyraziłem swoją opinię na ten temat i nikomu nic nie wmawiam. Mi LM w C+ się podoba szczególnie biorąc pod uwagę multilige.

 

http://m.sport.se.pl/pilka-nozna/liga-mistrzow/wielka-bitwa-rozstrzygnieta-wiemy-kto-pokaze-lige-mistrzow-i-lige-europy_991815.html

Powyżej bardzo ciekawy artykuł. Również co nieco na temat kwot i sytuacji we Francji.

 

Swoją drogą ciekawe co się teraz dzieje w redakcji sportowej Canal+. Pewnie głowy polecą. Tylko co dalej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedynym wyjściem teraz dla nc+ jest powrót którejś z lig - najlepiej La Liga od sezonu 2018/2019, lub wszystkich trzech i powrót do tego co mieli przed fuzją. Ale to raczej niemożliwe,bo znowu by puszczali ograniczoną liczbę spotkań. Ekstraklasy raczej nie stracą, skoro Eleven nie chciał w Belgii ich 1 ligi na 3 lata to co dopiero u nas na dwa, bo chyba taki będzie przetarg, skoro jeszcze przez dwa lata będzie doradzać MP Silva.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gorzej być już chyba nie może. Teraz jeśli jestem zainteresowany całą europejską, klubową piłką to muszę wykupić C+, Eleven i w dodatku kanały premium na Polsacie. No jeśli ktoś uważa, że to dla kibica piłki nożnej w Polsce będzie oszczędność to powinien się dobrze nad tym zastanowić.

Umowa na paczkę C+ mam do lutego 2019 roku, zaraz się okaże, że pod koniec nie będzie już tam nic ciekawego do oglądania oprócz Premier League.

Jeszcze kilka lat temu musiałeś wykupić C+, N-ke i CP więc jakby nie patrzeć nadal 3 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Arkon nie, ale jeśli chcą jako tako funkcjonować to coś muszą kupić, i przede wszystkim zmniejszyć cenę i ilość kanałów C+, a nie chcieli uruchamiać jeszcze C+Start i jeszcze jakiś jeden -.-. To byłoby 10x C+. Mi jedynie szkoda byłoby Premier League gdyby utracili.Już pomijając kosmiczne ceny za prawa, kiedyś to wszystko się zawali, bo ludzie nie będą płacić więcej po każdym nowym przetargu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież jeśli nawet już nc+ miałaby stracić ligę angielską to tylko pozostaję żużel, ekstraklasa oraz NBA z tych ważniejszych praw... nie widzę sensu utrzymywać C+ Sport i ew. C+Sport2 / nSport+... NC+ musi działać bo jak tak dalej to klapa... Na pewno coś się zadzieję na rynku. :)

Edytowane przez andrzejgratis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Arkon nie, ale jeśli chcą jako tako funkcjonować to coś muszą kupić, i przede wszystkim zmniejszyć cenę i ilość kanałów C+, a nie chcieli uruchamiać jeszcze C+Start i jeszcze jakiś jeden -.-. To byłoby 10x C+. Mi jedynie szkoda byłoby Premier League gdyby utracili.Już pomijając kosmiczne ceny za prawa, kiedyś to wszystko się zawali, bo ludzie nie będą płacić więcej po każdym nowym przetargu.

To nie będą oglądać, bo żaden operator nie będzie dokładał. Cenę to oni muszą podnieć a nie zmniejszyć tylko nie bardzo mają jak. Obniżenie ceny wcale nie sprawi, że nagle 500k ludzi C+, sprawi że jedynie zysk będzie mniejszy a nie o to chodzi w biznesie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety tak inaczej nie będą zarabiać.  Obniżenie ceny nie sprawi, że z 2mln abonentów zrobi się 5 mln za chwile, to jakaś abstrakcja. Obniżenie ceny o połowę sprawia, że muszą mieć 2x tyle klientów aby wypracować taki sam zysk. Co z tego, że tracąc LM teoretycznie zaoszczędzą a przyjdą kolejne przetargi na inne prawa i tą zaoszczędzoną sumę z nawiązką wydadzą na tamte prawa bo one podrożeją jeśli je kupią. Masz mniej wydajesz więcej i to samo nas dotyczy. 

 

Cześć klientów zrezygnuje z oglądania niektórych treści a ci którzy będą chcieli mieć dostęp do wszystkiego będą płacić coraz więcej czy to u 1 operator czy kilku. Oczywiście pewne koszty można obniżyć reklamami ale też ma to swoje granice, bo zbyt duża liczba wyskakujących reklam czy przerywanie meczy to też abstrakcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można przejść do konkurencji:)

Cóż dla "zwyczajnych" abonentów to może być (czasami bolesne) ale nieuniknione, ale co zrobią ci ekskluzywni abonenci dla których "CP to -wiocha,obciach,platforma dla biedaków itp. itd..."

Przecież dla nich to może być gorsze niż koniec świata ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm to biorac sobie normalne kanaly sportowe Polsatu (mam je w IPLI) nie bede mial dostepu do LM w Polszmacie? Oni znow chca zrobic specjalne kanaly na to?

 

Nie czaje jak mozna byc ich abonentem i za wszytko co nowe trzbe adoplacac dodatkowo czy staly abonnt raczej bedzi mial te kanaly ewetulne oraz te tenisowe w cenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam z czasów gdy nc+ miał wszystkie ligi to niektórzy pisali, że przydałaby się konkurencja, bo ona zawsze prowadzi do obniżenia cen itp. Ciekawe co teraz by napisali.

Jak dla mnie spadek cen jest baaarszo zauważalny - interesuje mnie wyłącznie laliga i dzięki 11 dostęp do niej kosztuje 15zł kiedyś musiałem mieć abo za 80!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...