Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na SportKlubie leci hiszpańska ręczna to moze w ramach rekompensaty za LL tez ja kupią :D

 

Jeszcze puchar polski? To moze puchar Hiszpanii?

 

Jeszcze takie coś w C+ poleci, to nie jest śmieszne to jest straszne.

 

100 złotych płacić za platformę a tutaj ręczna. Juz widze tych z polski B płacących takie pieniądze za ręczna.

Edytowane przez Electrixxx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze takie coś w C+ poleci, to nie jest śmieszne to jest straszne.

 

100 złotych płacić za platformę a tutaj ręczna. Juz widze tych z polski B płacących takie pieniądze za ręczna.

 

A czy przez tą ręczną pokaża coś mniej z innych dyscyplin niż przed zakupem tych praw. Nie. To w czym problem. Ja myśle, że to bardzo dobry zakup. Jeżeli zrobią to tak jak żużel to na pewno na tym nie stracą. A i oglądalnośc będzie wielekrotnie większa niż tych "wielkich" utraconych lig ( włochy, francja) o które jest hałas a oglądalność była minimalna.  Ja kiedyś wogóle sie reczną nie interesowałem, ale najpierw reprezentacja, potem Liga Mistrzów i nieraz pewnie zerknę z ciekawością. Po za tym nie kupują źle, kupują też źle. Co za naród wiecznych narzekaczy.

Edytowane przez majass
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnoszę wraźenie, że kibice jednego sportu, głównie piłki nożnej, nie potrafią uszanować kibiców ręcznej, żużla czy siatkówki. No właśnie, speedway - nc+ pokazuje GP i PGE Ekstraligę, czyli w sumie analogicznie do ręcznej (LM i liga). Fani czarnego sportu też wolą oglądać mecze na stadionie, a jednak paski oglądalności są wysokie. Więc jak to sie ma do tego, co napisał kolega wyżej? [beep] logic! @majas fajnie podsumował.

 

I trochę wstyd mi za takich samolubnych kibiców futbolu, jakoże sam uwielbiam futbol tak samo jak i ręczną.

 

Oczywiście, nc+ ma duże zaległości jeśli chodzi o piłkę nożną, nie wyciskają 100% ze swoich praw (nawet głupie retransmisje meczów LM, które nie były LIVE nastepnego dnia od 09...) i to zdecydowanie muszą poprawić. Kupieniem PGNiG Superligi tego nie wymażą.

Edytowane przez Artek1008
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie jestem fanatykiem VIVE, tylko kocham piłkę ręczną. Nie sympatyzuje z żadną z polskich ekip, a po prostu kibicuje im w LM czy innych pucharach.

 

Nie rozumiem skad takie wzburzenie u niektôrych. Oglądalność ręcznej na pewno będzie duża i trochę lepsze to niż żeglarstwo albo golf. Zresztą moim zdaniem na rynku nie ma aktualnie ciekawszych praw do wzięcia.

 

@kocik89, czyli mam rozumieć, że tylko dwiw osoby będą oglądać ręczną w nc+? Tak wynika z Twojej wypowiedzi.

 

Artur, to zdziwienie wynika z tego że nc+ nie brało nigdy takich praw, większość abonentów nc+ to francuskie pieski. I na pewno nie będą tego oglądać. Wiem że dość długo masz nc+ i rozumiem twoją euforię.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie.

Oczywiście brawa dla nc+ za poszerzenie oferty, tym bardziej, że prawa te nie są drogie. Nie wspominając o "premium" ;)

Niestety część meczów trafi do Canal+ Sport. Z tej decyzji cieszą się OBECNI abonenci Canal+, którzy "zyskali" nowe prawa. Niekoniecznie Ci, którzy do tej pory ręczna oglądali w Polsacie Sport, czyli kanale ogólnodostępnym w Cyfrowym Polsacie i kablówkach.

 

Jedno jest pewne. Ci, którzy oglądali piłkę ręczną w Poslacie Sport, przy obecnych cenach nie wykupią Canal+, by sobie pooglądać jeden mecz w tygodniu. Canal+ musi obniżyć ceny za Canal+ (głównie w kablówkach), by zyskać fanów piłki ręcznej.

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No czy ja wiem, że jeden mecz w tygodniu. Dwa spotkania na kolejkę PGNiG Superligi + 4 z Ligi Mistrzów, co daje 6 spotkań w tygodniu (nawet więcej, bo liga gra czasami we wtorek i środę) oraz dwa magazyny - EHF i PGNiG Superligi. Dodatkowo mecze gwiazd czy gala. No i nie zapominajmy o Lidze Mistrzyń :) Wygląda to na bardzo fajną ofertę piłki ręcznej. (Trwa także przetarg na mecze PGNiG Superligi kobiet, Puchar Polski i spotkania eliminacyjne/towarzyskie obydwu reprezentacji. Przetarg prowadzi ZPRP, podobno TVP jest najbliżej tych praw, choć nc+ nie jest bez szans).

Jutro od 18:30 w nSport+ mecz Wybrzeża z Vive, w poniedziałek w Canal+Sport o 19:30 magazyn, we wtorek spotkanie Pogoń Szczecin - Azoty Puławy, a w środę Chrobry Głogów - Górnik Zabrze. Obydwa spotkania od 18:15 w Canal+Sport. Ja tu widzę już pierwsze plusy w rozwoju handballa. Kibice Wisły Płock i Vive Taurony Kielce w większości i tak pójdą na hale, natomiast Pogoń, Chrobry, Górnik i Azoty Puławy już w drugiej kolejce dostaną pieniądze z racji transmisji telewizyjnej. NC+ dużo kasy ładuje w piłkę nożną i żużel, teraz przyszedł handball. Działacze piłkarscy marnują często ten hajs, ale żużlowcy znakomicie go wykorzystują. Sądzę, że władze piłki ręcznej zrobią z tego pożytek. A już nie wspominając, że Polsat pokazywał głównie jeden mecz w kolejce i to praktycznie zawsze z udziałem Wisły lub Vive.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz bedzie magazyn Ręczna Liga + i Ręczna Liga+ Ekstra? Proponuje w pierwszym zrobić stand-up a w drugim dodać publiczność :D

 

Ludzie w CP juz sa wkurzeni sadzać po forum bo teraz nie bedzie 25 zeta za cała platformę i ręczna tylko wyskoczą ze 100 ;)

 

Ja sie bede śmiał jak to wiecej abo nie da, bo ludzie Elevena w CP wykupią i zapłacą łącznie 40 zeta a ten pewnie wiecej Lm w ręcznej pokaże, bo ma 3 kanały. Chociaz ja wolałbym nie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Studio do meczów Legi w LM od 19.30 .

 

PLAN TRANSMISJI PGNING SUPERLIGA MĘŻCZYZN na 4 kolejki

 

Magazyn PGNIG SUPERLIGA Każden poniedziałek 18.30

1 kolejka

18.30 Wybrzeze Gdansk – Vivie Touron Kielce

2kolejka

Wtorek 13.09.2016 18.15Sandra Spa Pogon Szczecin – Azoty Pulawy canal+sport

Sroda 14.09.2016 18.15 Gornik Zabrze Chorbry Glogow canal+sport

3kolejka

Sobota 17.09.2016 18.15 KS Vive Touron Kielce -MKS Piotrkowiani nsport+

4kolejka

21.09.2016 19.45 Orlen Wisla Plock – Gornik Zabrze canal+sport

24.09.2016 18.15 PGNiG SUPERLIGA nsport+

5 kolejka

28.09.2016 18.15 PGNiG SUPERLIGA Canal+sport

01.10.2016 18.15 PGNiG Superliga

Edytowane przez Siarapoko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały czas nie rozumiem jednego. Gloryfikowania pod niebiosa tych praw, prawie tak jakby TV Puls kupiło na wyłączność pokazywanie LM. Ludzie, opanujcie się. To tylko ręczna krajowa. Ja zdaje sobie sprawę, że dużo osób to ogląda, bo mieszkańcy Mielca, Kielc czy Płocka, którzy nie mogą pójść na hale obejrzeć to robi to w tv, ale Panowie i Panie, to nie jest nic godnego C+. Dodatkowo Vive i Płock zostały teraz podzielone na 2 grupy, wiec mecze między tymi ekipami dopiero w play off a cały sezon wygrywanie +5 bramkami i więcej. To tak jak oglądanie Barcelony na Sportklubie. Nie przegrali w lidze od 2-3 lat. Fani obejrzą, ale ogólnie dla przeciętnego widza to nic rewelacyjnego. Gdyby kupili niemiecką to co innego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...