Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Masakra....C+, który słynął z najlepszej piłki nożnej od 20 lat kupuje ligę....ręcznej :D Myślałem, że LM w ręcznej to już szczyt, ale to już dla mnie przebiło wszystko...Pamiętam jak C+ rozpieszczał klientów w latach 90 np. mecz Anglia 3-0 Polska i inne fajne wydarzenia sportowe o ligach nie mówiąc....Ręczna leciała wtedy, jeśli dobrze kojarzę jako urywki w TVP3 Regionalnej...

 

Teraz jako sukces ogłaszane jest nabycie prawo do ligi ręcznej :D Praw, które de facto powinny być zapodawane w otwartej publicznej TV, ewentualnie w Polsat Sport News....a są podawane jako wielkie zwycięstwo...normalnie jakby Bundesligę kupili....

 

Ja wysiadam....za chwilę pewnie dołączy liga kosza, badmingtona a może i tenisa stołowego...proponuje jeszcze ligę w Judo i boksie.....Rozumiem, że Eleven im kupił wszystkie prawa, ale nie można się było postarać chociażby o coś bardziej prestiżowego np. NHL czy mecze reprezentacyjne....nosz kurde....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ty znowu z tą swoją śpiewką. :) Porównujesz koszt zakupu praw do ręcznej z kosztem NHL i reprezentacji. NC+ inwestuje w rozgrywki, które mogą mieć fajną oglądalność i przyciągnąć nowych fanów ręcznej z Polsatu, którym zostanie tylko parę meczów w kolejce Champions League z Eleven (bo za dużo to tam ich nie ma i pewnie nie będzie). NHL wybacz ale wątpię by wpłynęła jakoś na sprzedaż, mecze po nocach, oglądalność śladowa (zresztą Artek1008 pisał że z NBA choćby tak jest), a mecze reprezentacji pewnie wychodziły za drogo.

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównuję koszt zakupu paczki C+ do atrakcyjności praw i tyle....a że oglądalność to Małysz też miał oglądalność i premium sport to to nie był nie będzie :)

 

No właśnie mecze repry za drogo...więc lepiej ręczna...szkoda gadać, ja jestem zawiedziony, nie pierwszy raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem dlaczego ludzie ciagle narzekaja.

OK byly czasy ze canal+ mial duzo dobrej pilki I zuzel ale przyszedl Eleven I kupil co sie dalo.(wiem trzeba za to dodatkowo placic ale nikt nie powie ze jest zle bo spotkan jest duzo wiecej do wyboru)

Dzieki temu canal + pokazuje wiecej spotkan z ligi angielskiej I stara sie zakupic dodatkowe prawa , akurat pilka reczna patrz liga mistrzow ma dobra ogladalnosc na kanalach nc+ wiec postarali sie o rozgrywki krajowe co jest plusem gdyz moze przekonac nowych abonentow do kupna nc+.

Poziom rozgrywek tez jest coraz wyzszy I kluby z naszej ligi odnosza sukcesy w europie wiec jest to zakup jak najbardziej sluszny.

Plusem jest takze to ze transmisji bedzie wiecej I oprawa jak I przekaz beda bardziej profesionalne.

Wiec przestancie biadolic ze to nie premium jak nie interesuje to nie ogladasz zmieniasz kanal I po problemie.

(przepraszam za brak polskich znakow ale pisze z zagranicy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kocik@ A ja jako mieszkaniec Płocka jestem bardzo rad,że będę mógł wreszcie swoją Wisłę oglądać bez przeszkód i przestań prawić farmazony w tym temacie bo jesteś zielony na tym polu.

No właśnie ty jesteś kibicem Wisły a Artek1008 Tauronu, tylko dla was jest to ciekawy produkt

Edytowane przez kocik89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu się dziwicie zakupem tych praw? Przecież musieli się czymś uratować Eleven będzie kupował najlepsze prawa w tym te piłkarskie to muszą kupić coś co przyciągnie oglądalność i Eleven tego nie chce. To jedyna szansa C+ żeby coś mieć w swojej ofercie.

Niczym się nie mulieli ratować, po prostu uznali, że po ostatnich klubowych i reprezentacyjnych sukcesach, będzie to ciekawy produkt.

Jak na razie to poza La Liga, to Eleven wszystkie prawa ma od MP&S.

Edytowane przez Pawop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ty jesteś kibicem Wisły a Artek1008 Tauronu, tylko dla was jest to ciekawy produkt

Ja nie jestem fanatykiem VIVE, tylko kocham piłkę ręczną. Nie sympatyzuje z żadną z polskich ekip, a po prostu kibicuje im w LM czy innych pucharach.

 

Nie rozumiem skad takie wzburzenie u niektôrych. Oglądalność ręcznej na pewno będzie duża i trochę lepsze to niż żeglarstwo albo golf. Zresztą moim zdaniem na rynku nie ma aktualnie ciekawszych praw do wzięcia.

 

@kocik89, czyli mam rozumieć, że tylko dwiw osoby będą oglądać ręczną w nc+? Tak wynika z Twojej wypowiedzi.

Edytowane przez Artek1008
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rozumiem o co jest ten Wasz bol [beep]*... Pilka reczna jest w naszym kraju popularna, wiec na pewno ogladajacy sie znajda a jezeli ktos nie chce ogladac, to przeciez nie musi. Mysle, ze jest to fajne uzupelnienir ramowki i jesli nie bedzie nic ciekawszego, to na pewno rzuce okiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem dlaczego ludzie ciagle narzekaja.

OK byly czasy ze canal+ mial duzo dobrej pilki I zuzel ale przyszedl Eleven I kupil co sie dalo.(wiem trzeba za to dodatkowo placic ale nikt nie powie ze jest zle bo spotkan jest duzo wiecej do wyboru)

Dzieki temu canal + pokazuje wiecej spotkan z ligi angielskiej I stara sie zakupic dodatkowe prawa , akurat pilka reczna patrz liga mistrzow ma dobra ogladalnosc na kanalach nc+ wiec postarali sie o rozgrywki krajowe co jest plusem gdyz moze przekonac nowych abonentow do kupna nc+.

Poziom rozgrywek tez jest coraz wyzszy I kluby z naszej ligi odnosza sukcesy w europie wiec jest to zakup jak najbardziej sluszny.

Plusem jest takze to ze transmisji bedzie wiecej I oprawa jak I przekaz beda bardziej profesionalne.

Wiec przestancie biadolic ze to nie premium jak nie interesuje to nie ogladasz zmieniasz kanal I po prob[beep]e.

(przepraszam za brak polskich znakow ale pisze z zagranicy)

To narzekają etatowi trolle więc nie ma co brać ich opinii pod uwagę.Taki Kocik 89 jeszcze niedawno trollował na FP CP i pisał nom stop jaki CP jest bee bo nie chce dołączyć opcji Eleven.

 

Nie oszukujmy się - nie są to atrakcyjne prawa. Liga dwóch zespołów (w zasadzie jednego). Jedyne w miarę interesujące mecze to te pomiędzy Kielcami a Płockiem, gdzie i tak zdecydowaną większość wygrywa VIVE. 

Nie są i dlatego prawdopodobnie będą w nSport czyli w kanale w niskim pakiecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Władze Superligi już chyba sami nie wiedzą czego chcą - Polsat był be, bo za mało promował ligę to się przenieśli do nc+ - tutaj o promocję nie muszą się martwić, bo z czym tu rywalizować - dwie ligi piłkarskie. LM golf i i jeździectwo... Gorzej z zasięgiem transmisji i oglądalnością...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Władze Superligi już chyba sami nie wiedzą czego chcą - Polsat był be, bo za mało promował ligę to się przenieśli do nc+ - tutaj o promocję nie muszą się martwić, bo z czym tu rywalizować - dwie ligi piłkarskie. LM golf i i jeździectwo... Gorzej z zasięgiem transmisji i oglądalnością...

No wiadomo, że nie wiedzą czego chcą bo lepiej sprzedać prawa za koszty produkcji sygnału jedynie czego chciał Polsat, to jest jedyna słuszna opcja.

Nie zwróciłeś uwagi, że dlatego jest tak duża dysproporcja pomiędzy 2 klubami a resztą bo one mają kasę a inne nie ? A prawa telewizyjne to podstawowa część budżetu w sporcie drużynowym jeśli chce się mieć dobre rozgrywki.

 

Generalnie jestem za promocją polskiego sportu i to dobra informacja choć osobiście nie będę tego oglądał. Jestem przekonany, że rozgrywki będą miały większą oglądalność niż większość meczy lig zagranicznych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem fanem PGNiG Superligi ale uważam że NC+ jeśli się postara to na pewno może zrobić coś fajnie.Dla kibica tej dystypliny jest to na pewno dobra wiadomość.


Myślę że mecze mogą lecieć na Nsport bo ten jest najbardziej ubogi co do oferty praw.Ciekaw jest co będzie  z prawami z Ligą Portugalską.Jeśli chodzi o NHL to czy ktoś wie ile transmisji ma pokazywać TVP ??? Bardzo się cieszę że dobry hokey wraca do polski  :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast pokazywać wszystkie mecze ligi żużlowej i z tego zrobić główny produkt to oni robią coś takiego. Dziwni ludzie tam pracują

 

Też uważam, że powinni bardziej skupić się na PGE Ekstralidze, aniżeli na PGNiG Superlidze.

 

Choć z drugiej strony rozgrywki speedwaya zaraz się skończą, więc jakoś ramówkę w okresie jesienno-zimowym na nSport+ trzeba wypełnić.

 

Padło na handball, której mistrz Polski wygrał VELUX EHF Champions League ​do której przecież również mają prawa.

Edytowane przez Strain
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...