Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie są teraz ci co pisali,że ZDF na HB będzie zakodowany a na Astra nc+ usunie go z listy.Chcieliście mieć super Euro za 99 zł więc teraz nie narzekajcie na jakość obrazu i dźwięku na Polsat Sport Premium

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie są teraz ci co pisali,że ZDF na HB będzie zakodowany a na Astra nc+ usunie go z listy.Chcieliście mieć super Euro za 99 zł więc teraz nie narzekanie na jakość obrazu i dźwięku na Polsat Sport Premium

 

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Nie mów hop. Też mam nadzieje ze nie ZDF bedzie odbierał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed meczem nie widziałem ale po meczu było bardzo fajnie (szkoda, że tylko, że nie ma o tym z 2 godzinnego programu), zresztą przed meczem to można jedynie wróżyć z fusów bo sami trenerze kartki ze składem dość często dają w formie łamigłówki. 

 

W porównaniu do tego co analizują Przytuła, Węgrzyn czy Wieszczycki to duża różnica ale w sumie nie ma się co dziwić bo trener analityk to trener analityk.

 

A eksperci to jest to co jest generalnie najszybszą rzeczą w C+ i skoro C+ znalazła Gabor, który wcześniej odpowiadał za stronę C+ to mogliby poszukać jakiś 2 analityków do wzbogacenia merytoryki.

Edytowane przez mad85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki sens jest robić studio 2 albo 3 godziny przed meczem to tylko chyba w Polsacie wiedzą, zapowiedz Pana Magiery oszałamiająca. Przeczytanie składów, a prowadzący też niezle, na pół godziny przed meczem mysli, ze Magiera poda przewidywalny skład, jak oryginalne są już jakoś ponad godzine przed meczem :v

Powinno być max 45 min przed, łączenie z komentatorami, przedstawienie składow, plan transmiji i jak ten mecz ewentualnie będzie wyglądał. Na co komu 2 dzień z rzędu powtarzać to wszystko co mówili o Polsce wczoraj przez 2h.

 

E: Ja nigdy nie pojmę, jak można robić dłuższe studio od samego meczu :v

Edytowane przez fancik19
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie niestety rozczarowałem... Jakość niestety nie jest dobra, zarówno dźwięku jak i obrazu. Jakoś nie czuje emocji tych mistrzostw jak na razie. Co innego w MS w Brazylii. Tvp miało dużo lepszą jakość obrazu. W ogóle atmosfera lepsza

Edytowane przez tobi505
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słaba atmosfera? Studio od 13 do 24...gdzie TVP miało takie coś. Jak dla mnie super i w ogóle podobają mi się komentatorzy, bo w ogóle nie znałem tych z CP. Gmoch wymiata :D

 

Statystyczny Kowalski albo Nowak,  ma problem znaleźć 90 minut wolnego czasu aby obejrzeć mecz, a nie oglądać 7 godzinne studio przed nim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...