Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a odnosnie F1 w eleven, trzeba przyznać, ze gdy Sokół wrócił ogląda się F1 o niebo lepiej niż Borowczyka, ach ten to był pie*doła :)

https://twitter.com/P_Miroslawski/status/710638900948111360

Ale reklamy podczas wyścigu (nawet krótkie) to coś, czego nie lubię. Wziąłem 11 tylko dla f1 ale już wiem, że w kwietniu rezygnuję i zastanowię się nad zezem na Astrę lub alternatywnym źródłem transmisji z grand prix f1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I taka Liga+ jak teraz nie mogłaby być zawsze? Nie wymagam prowadzenia ze stadionu, ale mogłoby być tak chociaż w studiu :)

W pełni się z tym zgadzam, Canal+ jak chce to potrafi. Komentarz meczu Lech- Legia rewelacyjny, jak zwykle zresztą w wykonaniu Wolskiego i Węgrzyna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma Newcastle - Sunderland w TV? Jest Liverpool? OJP! Odkąd pamiętam te derby zawsze leciały w C+, a teraz jest Klopp w LFC to będą ich każdy mecz pokazywać? Czyli obok MU TV zrobił się także Liverpool TV... Żenujące po prostu...

W tym czasie jest ciekawszy mecz i go pokazują, proste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym czasie jest ciekawszy mecz i go pokazują, proste.

Nie wiem czy ciekawszy ale najprawdopodobniej o nic chociaż obydwie ekipy mają jeszcze jakąś tam szanse na gre o europejskie puchary.....Powinni pokazac obydwa mecze a nie tylko chwalic się że mają prawa na wyłacznosc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym czasie jest ciekawszy mecz i go pokazują, proste.

Pod jakim względem według ciebie ten mecz jest ciekawszy od meczu, który najprawdopodobniej wyłoni 2 spadkowicza w tym sezonie? Pomijajac już fakt, że jest to starcie derbowe, którego kluby od wielu wielu lat się nienawidzą i ze sobą rywalizują.

Edytowane przez Cohade
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale reklamy podczas wyścigu (nawet krótkie) to coś, czego nie lubię. Wziąłem 11 tylko dla f1 ale już wiem, że w kwietniu rezygnuję i zastanowię się nad zezem na Astrę lub alternatywnym źródłem transmisji z grand prix f1.

Jedna mała reklama 20 sekund i już chce zrezygnować? Stało ci się coś przez te kilka sekund? Cała Polska płacze nad tymi reklamami nie chcecie nie oglądajcie ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, to jest wyłom. Teraz każdy, kto kupi F1 w przyszłości będzie dawać reklamy. Coraz więcej. Np. gdyby Eleven pokazywał F1 przed Polsatem, to potem Polsat też zacząłby nadawać reklamy w trakcie wyścigu. To jest pewne. W przypadku naszych stacji to jest bardzo złe, bo potem każda kolejna rości sobie coraz większe prawo do takich rzeczy. Wystarczy tylko, że ktoś da sygnał do takich rzeczy, a widzowie będą obojętni. Wtedy stanie się to już normą.

Edytowane przez widz666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod takim, że grają zespoły z czołówki, które walczą o europejskie puchary.

Gra 8 z 9 drużyną w lidze. Jak to dla ciebie czołówka to nie mam pytań. Widac, że generalnie słabo się BPL interesujesz jak uważasz, że derby pomiędzy Newcastle i Sunderlandem i to jeszcze o utrzymanie są mniej interesujące od walki o eliminacje do LE. Dlatego właśnie tak jak wcześniej pisałem C+ po raz kolejny dał ciała bo jest spora grupa ludzi , która woli właśnie to spotkanie od kolejnego meczu Liverpoolu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Cohade, daruj sobie głupkowate uwagi. Premier League oglądam od ok 20 lat. Uważam, że mecz Liverpool-Southampton jest ciekawszy i co mi zrobisz?

Nie pierwszy raz pomijają derby Newcastle-Sunderland.

Edytowane przez Pawop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Cohade, daruj sobie głupkowate uwagi. Premier League oglądam od ok 20 lat. Uważam, że mecz Liverpool-Southampton jest ciekawszy i co mi zrobisz?

Nie pierwszy raz pomijają derby Newcastle-Sunderland.

No i dobrze. Szanuję to, ale skoro się interesujesz Premier League to dobrze znasz historie tych derbow i dobrze wiesz jak zacięte one są zazwyczaj. Bardzo rzadko zdarzało się, aby tych derbow w ramówce nie było. Jest wielu, którzy wolą obejrzeć właśnie te derby. Nie miałbym pretensji już nawet gdyby np. Newcastle było 12, a Sunderland 13. A tymczasem stawka jest ogromna. Emocje sięgną zenitu, a C+ jak zwykle na to zlewa i puszcza tylko jeden mecz o tej samej godzinie, pomimo tego że na ich stronie wielu pisalo, że wola obejrzeć to spotkanie, lub aby puścili oba mecze na raz na dwóch kanałach różnych. Więc nie rozumiem dlaczego ich bronisz? Ludzie płacą i mają prawo czegoś od nich wymagać, a z miesiąca na miesiąc jest coraz gorzej i coraz więcej osob pisze ze zrezygnuje z tej paczki bo ludzie płacą masę kasy, a dostają słaba zawartość ramówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co stoi na przeszkodzie pokazać oba mecze o 14.30?

O tym czy nc+ lepiej wybrało przekonamy się za dwie godziny.

No właśnie i to jest dobre pytanie. Może jakiś przedstawiciel C+ się wypowie i to jakoś wytłumaczy bo mnie już irytuje to, że Eleven który kosztuje mniej oferuje więcej niż niby kanały premium od C+. Została im 1 liga czołowa, a dostajemy 4 mecze w weekend. W ten weekend dla porównania na kanałach Eleven leciały 3 mecze Championishp. A my dostajemy 4 spotkania Premier League i mamy udawać że wszystko jest ok. Śmiech na sali i tyle w tym temacie.

Ja nikogo nie bronie, tylko twierdze, że skoro postanowili transmitować jeden mecz, to dobrze zrobili wybierając Sou-Liv. Oczywiście niezadowoleni będą zawsze.

No właśnie. Nie mam pretensji już o to, że puszczają ten mecz bo wiem że ze względu na fanów Liverpoolu będzie duża oglądalność, ale wielu fanów innych ekip wolałoby raczej zobaczyć mecz o naprawdę wysokiej temperaturze i niestety nie dostajemy nic. W tym momencie Kanał 38 wolny, Canal + też wolny, nsport również (tam chyba nie mogą pokazywać jak mnie pamięć nie myli). Oferta "premium" pełną gębą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przyszłym tygodniu na żywo w kanałach własnych platformy nc+:

 

KOSZYKÓWKA

 

22.03 01:00 C+S   Atlanta Hawks - Washington Wizards (NBA)

23.03 20:25 C+S2 Laboral Kutxa Vitoria - FC Barcelona Lassa (Turkish Airlines Euroliga)

24.03 20:40 C+S2 Brose Basket - CSKA Moskwa (Turkish Airlines Euroliga)

25.03 20:40 C+S2 Olympiacos Pireus - Real Madryt (Turkish Airlines Euroliga)

26.03 01:30 C+S   San Antonio Spurs - Memphis Grizzlies (NBA)

27.03 01:00 C+S   Oklahoma City Thunder - San Antonio Spurs (NBA)

27.03 21:30 C+S   Los Angeles Clippers - Denver Nuggets (NBA)

 

GOLF

 

23.03 19:00 C+S   WGC-Dell Matchplay - 1. runda (European Tour) (do 01:00)

24.03 19:00 C+S   WGC-Dell Matchplay - 2. runda (European Tour) (do 01:00)

25.03 19:00 C+S   WGC-Dell Matchplay - 3. runda (European Tour) (do 01:00)

26.03 15:00 C+S2 WGC-Dell Matchplay - 4. runda (European Tour) (do 19:45)

26.03 19:45 C+S   WGC-Dell Matchplay - 4. runda (European Tour) (do 23:00)

27.03 16:00 C+S2 WGC-Dell Matchplay - finał (European Tour) (do 00:00)

 

PIŁKA RĘCZNA

 

23.03 18:25 C+S2 THW Kiel - MOL-Pick Szeged (Liga Mistrzów)

26.03 15:30 C+S   VIVE Tauron Kielce - Mieszkow Brześć (Liga Mistrzów)

26.03 17:55 C+S   HC Vardar - Orlen Wisła Płock (Liga Mistrzów)

27.03 19:25 C+S   Rhein-Neckar Löwen - HC Zagrzeb (Liga Mistrzów)

 

MAGAZYNY

 

21.03 20:00 C+S Ekstraklasa po godzinach

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pełni się z tym zgadzam, Canal+ jak chce to potrafi. Komentarz meczu Lech- Legia rewelacyjny, jak zwykle zresztą w wykonaniu Wolskiego i Węgrzyna.

 

to najlepsze przecież para, ale 20 min meczu było nudne, ale fajnie umilali. potem ciut lepiej, ale mecz slaby, w 70 min już nie dalem rady.

Edytowane przez TVManiac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna mała reklama 20 sekund i już chce zrezygnować? Stało ci się coś przez te kilka sekund? Cała Polska płacze nad tymi reklamami nie chcecie nie oglądajcie ;)

Nie, nic mi się nie stało i nic nie straciłem, ale mam awersję do reklam, zwłaszcza, jak są one na extra płatnych premium kanałach przerywając mi transmisję na żywo.

W przypadku F1 to akurat bardziej mi chodzi o zasady, bo tutaj taka krótka reklama nic wiele nie przeszkadza. Wiem, że reklamy przerywające transmisję na żywo są dość popularne, były one bodajże na RTL, jak zmuszony byłem oglądać F1 po niemiecku czy w szwedzkiej TV, jak tam siedziałem (jeszcze afair w ogólnodostępnej TV4), ale Szwedzi puszczali wyścig w małym okienku (1/4 ekranu) cały czas, zasłaniając część reklamy.

I nie mogłem się wychwalić naszych rodzimych stacji, że nie puszczają reklam.

A mój koniec 11 może być wymuszony przez koniec abonowania nc+ (chociaż opcja comfort+ za 14,90 + eleveny on/off za średnio 8PLN/mies. wyglądają kusząco). Szkoda mi tylko żużla na C+ będzie.

Ok, koniec OT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...