Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Płace gruby hajs za Canal+, koledzy, którzy mają kablówki również płaca jeszcze więcej niż ja za Canal+.

Na weekend mam wolne no i co leci w tym czasie na Canal+ Sport? Żadna liga piłkarska!!! Żadna.

Gdzie na Eleven jest wysyp ligi hiszpańskiej, włoskiej, Pucharu Angli i puszczają ile mogą. A na Canal+ nic nie ma.

Klienci, którzy mają kablówki mogą być oszukani, gdyż płaca gruby hajs a na weekend na C+ nic nie obejrza.

  • Popieram 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tracer10, nie ma wyłącznosci Eleven w nc+ jeśli chodzi o kablówki. Podejrzewam, że nie ma też wyłączności satelitarnej, gdyby takowa była, to na pewno by się pochwalili. Nieobecność Elevenów u dużych operatorów spowodowana jest zbyt wysokimi oczekiwaniami finansowymi nadawcy. nc+ miało atut w postaci miejsca na satelicie.

 

Daruj sobie proszę.

Już ostatnio przeczytałem kilka twoich złotych myśli.

Wysokie ceny powiadasz? brak miejsca u CP? O czym prawisz powiedz mi?

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płace gruby hajs za Canal+, koledzy, którzy mają kablówki również płaca jeszcze więcej niż ja za Canal+.

Na weekend mam wolne no i co leci w tym czasie na Canal+ Sport? Żadna liga piłkarska!!! Żadna.

Gdzie na Eleven jest wysyp ligi hiszpańskiej, włoskiej, Pucharu Angli i puszczają ile mogą. A na Canal+ nic nie ma.

Klienci, którzy mają kablówki mogą być oszukani, gdyż płaca gruby hajs a na weekend na C+ nic nie obejrza.

Klienci kablówek to i tak maja większy dramat bo tam nie maja elevenów a my przynajmniej mamy jakiś wybór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klienci kablówek to i tak maja większy dramat bo tam nie maja elevenów a my przynajmniej mamy jakiś wybór.

Witam. Z innej beczki - mam Extra+ z Canal+{6}, odbierałem kanał 38 bez problemów, aż tu nagle, od kilku dni, wyświetla się info, że nie mam go w abonamencie...Ktoś też tak ma ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego Canal+ nie pokazuje w całości ligi angielskiej?

Przeglądałem zagraniczne stacje nadające z HB i Astry i tam w jednej stacji leciały aż 3 mecze o 16:00, w reszcie po 2 i ilość transmisji dużo większa niż w Canal+.

 

Dlaczego Canal+ kłamie w żywe oczy z tymi transmisjami? Ewidentnie jawnie stacje zagraniczne pokazują tyle meczy ile się da i na ile warunki umożliwiają im. Canal+ ma obecnie 4-5 stacji na których może pokazac sport.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1.Te większe ilości transmisji są dopiero o niedawna

2. Niby gdzie C+ kłamie? uświadom mnie

3.C+ ma licencje na ok 200 meczów w sezonie, więc niby jak może pokazywać więcej o 16-stej nawet jakby limit znikł?

4.i na koniec, dlaczego zadajesz te pytania tu, a nie u zródła?

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C+ pl zawsze ma ustalony limit meczów na sezon, do niedawna było to plus minus 150 [ info od admina z forum C+ ] teraz ok 200.

Piszę około bo takie info podawał admin, sam C+ nigdy nie wydał komunikatu o tym.

Pamietaj też o tym, że liczba 200 meczów raczej pokrywa się ze wszystkimi meczami powyciąganymi poza 16-stą w sobotę + 1 meczyk z tej godziny.

C+ wydawał też komunikaty o kontrakcie na full BPL co było tylko pijarowskim zabiegiem bo limit na 16-stą nie pozwalał pokazać wszystkich 380 meczów, ale ładnie brzmi w komunikacie FULL prawda?

 

W tym przypadku FULL oznacza tylko możliwość wybrania jaki mecz chcą, ale muszą się zmieścić w tych ok 200 meczach na sezon.

 

A co do tej większej ilości spotkań o 16-stej jakie pokazuje np. Sky Italy razem z Fox i hiszpańskie tv to chyba nikt kto się orientuje i śledzi temat nie ma pojęcia skąd nagle taka zmiana.

Bo zapewniam was, że przed świętami nikt w EU nadający z HB nie dawał więcej niż 1 mecz z magicznej 16-stej.

Nie wiem może rok 2016 oznacza nowe limity czy ki diabeł i z tego korzysta Sky Italy. Nie mam zielonego pojęcia bo nigdzie nie idzie znaleźć sensownego info, ani po angielsku ani tym bardziej po naszemu.

Edytowane przez tracer10
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie wielcy zaczynają się stawiać. I nie dziwi mnie to. Płacą grube miliony, a w zamian dostają limity z godziną 16. Jak klubom zacznie brakować pieniążków, to się i one postawią Sky, a co za tym idzie, nagle limity pod pretekstem piractwa znikną jak ręką odjął

Edytowane przez cidik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marmac1989

Najlepszym rozwiązaniem byłoby pokazywanie reszty sobotnich spotkań BPL o 16 w C+SportOnline, nawet bez komentarza czy ew. jako dodatkowe kanały (streaming) po podłączeniu dekodera do internetu.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klubom kasy nie zabraknie patrząc na to co wyprawia Sky UK. Pamiętaj, że największą kasę poza wyspami biorą z rynków gdzie jest masa ewentualnych abonentów i masa ludności. Krocie płacą w USA czy nadawcy BPL na Amerykę Płd.

Podobnie ci w Azji, tam to chyba nawet 1 czy 2 nadawców kupuje na cały region. Taki przychód z polskiego C+ to pół kropelki dla nich.

Z większych rynków w EU jak Włochy czy Francja maja sporo grosza, ale to tez w porównaniu do płacących spoza EU za prawdziwy FULL czyli 380 spotkań raczej srednio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C+ pl zawsze ma ustalony limit meczów na sezon, do niedawna było to plus minus 150 [ info od admina z forum C+ ] teraz ok 200.

Piszę około bo takie info podawał admin, sam C+ nigdy nie wydał komunikatu o tym.

Pamietaj też o tym, że liczba 200 meczów raczej pokrywa się ze wszystkimi meczami powyciąganymi poza 16-stą w sobotę + 1 meczyk z tej godziny.

C+ wydawał też komunikaty o kontrakcie na full BPL co było tylko pijarowskim zabiegiem bo limit na 16-stą nie pozwalał pokazać wszystkich 380 meczów, ale ładnie brzmi w komunikacie FULL prawda?

 

W tym przypadku FULL oznacza tylko możliwość wybrania jaki mecz chcą, ale muszą się zmieścić w tych ok 200 meczach na sezon.

 

A co do tej większej ilości spotkań o 16-stej jakie pokazuje np. Sky Italy razem z Fox i hiszpańskie tv to chyba nikt kto się orientuje i śledzi temat nie ma pojęcia skąd nagle taka zmiana.

Bo zapewniam was, że przed świętami nikt w EU nadający z HB nie dawał więcej niż 1 mecz z magicznej 16-stej.

Nie wiem może rok 2016 oznacza nowe limity czy ki diabeł i z tego korzysta Sky Italy. Nie mam zielonego pojęcia bo nigdzie nie idzie znaleźć sensownego info, ani po angielsku ani tym bardziej po naszemu.

 

No 200 pokrywa się z tymi 5-ma spotkaniami. Właśnie zmierzałem do ich komunikatu, że mają FULL-a, @Artek też nie raz pisał o full-u ;) Tak, więc ciekawe kto ma rzeczywiście rację i jak to jest z tym adminem....ale tego się już nie dowiemy. 

I kolejna ciekawa kwestia jak to będzie w kolejnym sezonie - jaki zestaw kupili...

 

 

Najlepszym rozwiązaniem byłoby pokazywanie reszty sobotnich spotkań BPL o 16 w C+SportOnline, nawet bez komentarza czy ew. jako dodatkowe kanały (streaming) po podłączeniu dekodera do internetu.

To byłaby świetna opcja! ;)

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No 200 pokrywa się z tymi 5-ma spotkaniami. Właśnie zmierzałem do ich komunikatu, że mają FULL-a, @Artek też nie raz pisał o full-u ;) Tak, więc ciekawe kto ma rzeczywiście rację i jak to jest z tym adminem....ale tego się już nie dowiemy. 

I kolejna ciekawa kwestia jak to będzie w kolejnym sezonie - jaki zestaw kupili...

 

 

To byłaby świetna opcja! ;)

Tego, że  nigdy nie kupili licencji full na internet nigdy nie rozumiałem, choć akurat nie sądzę aby ich stream był lepszy od tego co mam na Ace [ raczej nie byłby na 100% ].

Dla mnie taka opcja byłaby bez wartości bo nie dość że płatna to i jakościowo odbiegająca od tego co za free w necie.

 

A co do meczów w sezonach 2016-2019 to raczej też wzięli taką ilość jak do tej pory. Canal+ woli nabrać syfu niż zapłacić za full.

Z drugiej strony istnieje coś takiego jak aneksy do umów, kto wie może Sky Italy skorzystało z takiego i pokazuje 3 mecze o 16-stej od teraz.

 

@stronniczy90

post w którym zarzuciłeś mi kłamstwo [ już jest w koszu ] w temacie który znam cokolwiek lepiej od ciebie sprowokowął mnie do zadania na PW pytania do Mr.Orbity jakim cudem ty nie masz jeszcze ostrzeżenia? na 280 postów pewnie ze 250 merytorycznie jest na poziomie przedszkolaka.

Przypomnę ci, że załoga z Adminem na czele podobno dba o jakość tego forum.

W twoim przypadku coś słabo im to idzie

Edytowane przez tracer10
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czasami sobie myślę, czy wejście Eleven nie zaplanowało samo NC+. Oczywiście tytułem żartu,ale zobaczcie. tak jak opisywał @cidik. Przecież oni biorą dzięki temu więcej kasy, I mało tego zrobili sie jeszcze bardziej exclusive. I mało tego jeszcze więcej oszczędzają. A to.że w weekend nic na c+ nie ma? ale jest opłacony abo? to w czym problem?

Pokerowa zagrywka NC+. pomimo ogromnej krytyki kasa leci ciurkiem.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to nic ze sportu jest na żywo NBA bo o golfie to nie ma co wspominać a paczka C+ to nie tylko sport.Tak się składa że teraz bardzo skromnie a za jakiś czas będzie dużo ciekawych pozycji na żywo.Co z tego że inni mają dużo transmisji?Jak dziennie co mnie interesuje to jedna lub dwie transmisje a czasem żadna.A kasa raczej nie leci ciurkiem bo dużo osób rezygnuje.

Edytowane przez czerstwy
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...