Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Łaski wielkiej nie zrobili bo kanały te pokazują prawa które sami utracili.Przy okazji zrobili selekcje na abonentów lepszych i gorszych bo jak nazwać to że za free mają tylko abonenci z paczką C+.Natomiast abonenci bez paczki C+ nie mają za free ba nie mają nawet możliwości wykupienia tych kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łaski wielkiej nie zrobili bo kanały te pokazują prawa które sami utracili.Przy okazji zrobili selekcje na abonentów lepszych i gorszych bo jak nazwać to że za free mają tylko abonenci z paczką C+.Natomiast abonenci bez paczki C+ nie mają za free ba nie mają nawet możliwości wykupienia tych kanałów.

 

 

Dla mnie jest to normalne że maja ci aboneneci którzy mają C+ a dlaczego ? Ponieważ ci co mają C+ widocznie interesują się sportem a ci bez C+ nie więc logiczne wydaje się że po co w takim razie im dwa kanały sportowe.

Jednak jeszcze nie znalazła się osoba która by wszystkim dogodziła.Jeżeli bedzie trzeba dopłacić to dopłace bo mnie nie interesuje jakie mam logo w rogu ekranu ale ważne że mogę obejrzeć piłke w najlepszym wydaniu i mam dość duży wybór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze nadal nic nie wiemy i takie spekulacje niczemu nie służą. Po drugie, po raz kolejny podkreślę- nc+ jest pierwszym, dużym operatorem, który dołączył te kanały i chwała mu za to. Co do ich jakości też mam nadzieję na poprawę w najbliższym czasie. Troszkę optymizmu, a nie ciągłe narzekanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jeszcze teraz przeleciałem po kanałach i jak sobie człowiek pomyśli, że kiedyś to wszystko z Elevena leciało na C+, a teraz poza meczem ligi polskiej nic tam nie będzię, a jutro po 20 jeszcze większa bieda....Pomyślcie, Ci którzy oglądają mecze zagraniczne teraz mają odpalonego Elevena, a kiedyś byłby to C+...nieźle im oglądalność spadnie w tym czasie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że mają kontentu na 3 stałe kanały w weekend i 4 w zapasie, no ale cieszmy się z tego co jest ;) Nc+ miała 4-5 kanałów, a zapodawali 1/3 tego z lig zagranicznych co Eleven...

 

I jeszcze jedno - prześledziłem program i jutro w nocy są retransmisje: Roma - Sassuolo (0:30), Napoli - Lazio (3:00 :D :D ) i mecz Sampdorii (23:00). Tak więc jak ktoś jest maniakiem czy ma nockę.... :P

Edytowane przez Intermario
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...