Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zabrali wszystko ze studia :D Zostaly "gole sciany" :D

Pana Rafala to mi szkoda - ale podczas tych skrotow ma 5 minut to moze sobie gdzies siada - albo na podlodze albo gdzies poza kadrem maja jakies miejsca siedzace :D

===

Jednak sie pomylilem w przypuszczeniach - magazyn trwal ok. 52 minuty. Chyba troche dluzsze skroty sa i prowadzacy wiecej mowi :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcieli zrobić Wam TV premium - podwyżki 100% toi była masowe protesty:D Nie da się pogodzić bycia Premium i niskich cen,a tu wiele osób się chwaliło jak to wywalczyło wszystkie kanały Canal+ po bardzo okazyjnej cenie. Teraz się to czkawką odbija.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcieli zrobić Wam TV premium - podwyżki 100% toi była masowe protesty:D Nie da się pogodzić bycia Premium i niskich cen,a tu wiele osób się chwaliło jak to wywalczyło wszystkie kanały Canal+ po bardzo okazyjnej cenie. Teraz się to czkawką odbija.

a kto im kazał robić 8 kanałów Canal plus już nie mów ze przez to nie mają na krzesła i gości :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcieli zrobić Wam TV premium - podwyżki 100% toi była masowe protesty:D Nie da się pogodzić bycia Premium i niskich cen,a tu wiele osób się chwaliło jak to wywalczyło wszystkie kanały Canal+ po bardzo okazyjnej cenie. Teraz się to czkawką odbija.
Wywalczyło?Był okres czasu że każdy dostawał taką ofertę przy zdawaniu sprzętu.Sami to oferowali i nawet nie trzeba było się upominać.Nie wspominając o ofercie dla nowych Univers+3C++HBO za 59 zł.Podwyżka jest w nieodpowiednim momencie gdy oferta sportowa leci na łeb na szyję.Można to było trochę inaczej rozegrać samo NC+ sobie pozwoliło na ofert za pół darmo to teraz są skutki.@Janek11 a kto Cie zmusza do 8C+?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówię,że to co się dzieje to jest konsekwencja właśnie tego. Początkowo przegięli z tymi jednostronnym zmianami umów i zmuszenia do gwałtownych podwyżek,a później by udobruchać abonentów by nie odchodzili składano im takie oferty. Co prawda oferta sportowa się powiększyła w początkowym okresie NC+ - LM , LE, LM piłkarzy ręcznych, Ekstraliga żużlowa, ale przy rosnących cenach praw sportowych i przy jednocześnie takich cenach nie dało się utrzymać tego stanu posiadania,a także jak widać szuka się oszczędności na poszczególnych programach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jakie jeszcze niespodzianki przygotował nam C+ na nowy sezon. ;) Może dzisiaj Liga+Extra bez Smokowskiego albo Twarowskiego? W Lidze+Extra jedna zmiana jest konieczna, nie zapraszać Rudzkiego i szczególnie Bugajskiego, bo nic ciekawego nie mają do powiedzenia. Tak samo nie wiem co w "Super Piątku" od kilku sezonów robi Zamilski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niesamowicie tragicznie Canal+ Sport rozpoczął początek z Ekstraklasy.

Na 100% myślałem, że Super Piątek zacznie się na stadionie Lechii, a nie w studiu! W tamtym sezonie nawet jak było zimno to Super piątek przeważnie leciał ze Stadionu a nie ze studia!

Ponad to Canal+ stracił ekskluzywne prawa do Ekstraklasy, 2 mecze pokazuje Eurosport i to już nie chodzi o jakość komentarza, tylko 4 lata Canal+ nie będzie miał 2 meczów na żywo.

 

To gorzej niż Ekstraklasa leciała 2 lata temu w Polsacie Sport i Eurosporcie, wtedy nawet Canal+ miał wszystkie spotkania live, teraz zaś ubyło 2 spotkań live, a zapłacili podobno krocie, rekord za prawa do ekstraklasy. Suma sumarum zapłacili więcej a mają mniej :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie umiem czytać ze zrozumieniem? Ślepy nie jestem widze jak było i oglądam ekstraklasę zawsze.

Super Piątki po 20 w tamtym sezonie były bardzo często z murawy z boiska. Kogo Ty chcesz oszukać? Mnie?

Widać oszczędności pełną gębą. Wczoraj też to zaobserwowaliśmy i nie tylko ja, ale wszyscy.

 

PS. Przy Asia Trophy Nahorny twierdzi, że Manchester City jest mistrzem kraju :lol2::lol2:

To ma być ekspert i czołowy komentator ligi angielskiej w Canal+? :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie zmyślam. Zapytaj się fanów, którzy oglądają Ekstraklasę a nie są Januszami kanapowymi.

Większość Super Piątków po 20 leciało z murawy, nawet jak było zimno to płaszcz i robili to.

Tak więc nie zmyślaj i nie wkręcaj tu ludzi.

Mnie nie oszukasz, Ekstraklase oglądam zawsze i każdy mecz, jak nie mogę staram się retransmisję oglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie zmyślam. Zapytaj się fanów, którzy oglądają Ekstraklasę a nie są Januszami kanapowymi.

Większość Super Piątków po 20 leciało z murawy, nawet jak było zimno to płaszcz i robili to.

Tak więc nie zmyślaj i nie wkręcaj tu ludzi.

Mnie nie oszukasz, Ekstraklase oglądam zawsze i każdy mecz, jak nie mogę staram się retransmisję oglądać.

Moge co kazdy superpiatek z allgoals pokazac ze byly robione ze studia, [beep]ysz jak potluczony, od sezonu 13/14 zawsze robia ze studia bo Bialas przychodzil i mowil o meczu ligue1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rubisz przysłowiowe "z igły widły", @browarze

 

Ja też oglądałem "superpiątki" dość nieregularnie, ale przynajmniej te, które ja oglądałem w poprzednim sezonie były nadawane ze studia. Również te w jesiennej rundzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...