Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cisza w temacie a tutaj:

 

Miłośnicy futbolu w wyspiarskim wydaniu oczekujący na sierpniowy start sezonu ligi angielskiej będą mieli okazję zobaczyć w tym tygodniu turniej Barclays Asia Trophy, w którym wezmą udział drużyny Premier League - Arsenal, Everton i Stoke City. W środę od 11:50 w pierwszym spotkaniu półfinałowym zmierzą się Everton ze Stoke, a od 14:20 relacjonowany będzie mecz ekipy Arsene'a Wengera z Singapore Select XI, a więc drużyną złożoną z najlepszych piłkarzy ligi singapurskiej. Oba mecze pokazane zostaną w CANAL+ SPORT. W sobotę od 11:50 w Canal+ Sport2 transmitowane będzie starcie o 3. miejsce, a od 14:20 widzowie nc+ będą mogli śledzić w kanale 38 finał turnieju.

 

http://media2.pl/media/125507-Start-Eks ... cplus.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że tylko takie mecze bedą retransmitowane :(

 

W czwartek pierwsza rozpiska?

 

Ciekawe co z tymi, którzy kiedyś brali pakiet ekstraklasa ( o ile istnieje). Albo Ci, którzy jak najtaniej chcieli oglądać mecze i nie mają w pakiecie eurosport2. Pewnie ten deal to też po to by sprzedawać maksymalnie dużo pakietów/stacji/dodatków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak będzie z scoreboardem? Dadzą więcej liter tj. ostatnio PZPN dał w Superpucharze Polski podczas transmisji na kanale Polsat.

Zawsze to lepiej niż jakieś LPO czy LGD (ale już GÓR pozostawiamy mimo, że jednak Górniki są dwa, a Lech i Lechia tylko jeden).

 

@EDIT:

 

No właśnie, coś w tym stylu co Bundesliga czyli np.: Lech, Lechia, Jagiellonia, Podbeskidzie, Cracovia, Nieciecza, Górnik Z., Górnik Ł. etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NC+ straciło prawa do ligi włoskiej akurat teraz kiedy czytam że we Włoszech szaleją z zakupami, Inter z Milanem sypią kapustą za nowych zawodników a Ibrahimowić negocjuje z Milanem :? Tak na marginesie mam pytanie :idea: czy według was po zakupie praw przez te nowe twory będzie możliwość zobaczyć przynajmniej skróty z hitowych meczów na Eurosporcie czy innym podobym kanale czy raczej można o tym zapomnieć :?::?::!::cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Która zapewne pojawi sie w naszej platformie jako kanał "premium" za dodatkową opłatą,a może się mylę :?::wink:

Ważne że ta nieszczęsna "ekstraklapa" jest w cenie abonamentu :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwila ukazal sie wywiad z szefami MP&SILVA. Wynika z niego, ze Eleven Sport nie stara sie o zakup praw do ligi hiszpanskiej, wiec abonenci nc+ moga odetchnac z ulga.

 

A czy MP & Silva sprzedaje prawa do ligi hiszpańskiej na Polskę? NIE... Więc u nich się nie starają... Ale tak wogóle to niewiadomo choć z przyczyn logistycznych (2 kanały to za mało na pomieszczenie tylu transmisji na żywo) raczej u nich tego nie będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Po co na inne ligi ważne że jest piękna zapowiedź naszej podwórkowej kopaniny :wink: ciekawe jak szybko polskie drużyny odpadną z rozgrywek europejskich...

No ale co tam liczy się to że piłkarze nic nie pokazując będą na "premium kanale" przez kolejne 4 lata :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Zapowiedź piękna, a boisko zweryfikuje zapewne obraz nędzy i rozpaczy, o czym pewnie przekonamy się już całkiem niedługo (europejskie puchary), gdzie przygoda polskich klubów skończy się szybciej niż później. Szkoda tylko, że tak dużo kasy zmarnowano aby zakupić prawa do ekstraklapy, bo można by pieniądze zainwestować w co innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na całym świecie rozgrywki krajowe są najpopularniejsze i prawa do nich są najdroższe. Nikt nie każe wam tej "kopaniny" oglądać. Nawet mecze między Realem Madryt i Barceloną nie budzą we mnie takich emocji jak pojedynki mojej drużyny. Ja wiem, że poziom nie ten, ale to zawsze jest i będzie mecz pierwszego wyboru! Poza tym wyniki oglądalności pokazują, że prawa do Ekstraklasy musiały być przedłużone. Jeśli skończy się tylko utratą praw do ligi włoskiej i francuskiej, dla mnie to niewielka strata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

A gdyby tak powstał kanał "ekstraklapa" za dodatkowe plny ciekawe jaka wtedy była by oglądalność :?: Nie sądze że było by tak kolorowo dla fanów tego typu "kopaniny" i to byłby dopiero sprawdzian jakim wielkim się jest fanem.Takie mam zdanie bo to że są to "nasze"rozgrywki nie zmienia faktu że wydawanie na nie kasy kosztem innych ciekawszych lig jest głupotą 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tylko Twoje zdanie, które szanuję, ale się z nim nie zgadzam :).

Jedno mi się nie podoba- deprecjonowanie tych rozgrywek, poprzez nazwę "ekstraklapa". Nie obrażajmy tysięcy kibiców, dla których te rozgrywki są ważne.

 

Dokładnie. Znam mnóstwo osób, które posiadają CANAL+ właśnie tylko ze względu na Ekstraklasę. Utrata tych rozgrywek przez CANAL+ byłaby dla nich bardzo bolesna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...