Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Owszem, to inny oraz w sumie prostszy wariant i tak też można oczywiście. Tylko spodziewam się, że na stałe będzie o 14:30 Premier League i o 18:00 Ekstraklasa na CANAL+Premium. Choć wolałbym się mylić.

 

@EDIT

 

@Artek1008, jest jeszcze trochę czasu więc może tam napomnij, że tak przedstawiona ramówka 4. kolejki Ekstraklasy będzie kolidować z 1. kolejką Barclays Premier League. Tracą prawa do Serie A TIM i Ligue 1, więc niech chociaż traktują poważnie to co im pozostało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Canal+ po stracie praw po prostu musi postawić na więcej publicystyki. Tym bardziej, że nowe kanały Eleven zapowiadają "programy informacyjne, skróty prezentujące najciekawsze fragmenty spotkań oraz analizy ekspertów" :)

 

Chociaż ja wciąż liczę, że Canal+ spuści z ceny, bo to już nie to samo. Nawet 100 proc. Ekstraklasy nie mają :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Canal+ po stracie praw po prostu musi postawić na więcej publicystyki. Tym bardziej, że nowe kanały Eleven zapowiadają "programy informacyjne, skróty prezentujące najciekawsze fragmenty spotkań oraz analizy ekspertów" :)

 

Chociaż ja wciąż liczę, że Canal+ spuści z ceny, bo to już nie to samo. Nawet 100 proc. Ekstraklasy nie mają :(

 

Wlaśnie spuszczając z ceny, potracili prawa. Przeanalizowali, że im się nie opłaca i tak sie skończyło. Więc nie ma co liczyć na niższe ceny, bo wtedy polecą BPL i La Liga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie samą piłką człowiek żyje.Jestem abonentem UPC,ale porównując ofertę NC plus z np UPC W NC+ stawiają głównie na piłkę nożną i żużel.Ile razy można się podniecać hitami typu Lech-Legia czy Legia Wisła.Cyfrowy Polsat czy UPC ma większą różnorodność dyscyplin.Jest niezła piłka nożna(eliminacje ME,Puchar Polski,czy turniej finałowy we Francji) Jest też niezły żużel.Poza tym jest wiele turniejów tenisowych,siatkówka na wysokim poziomie,gdzie polskie drużyny regularnie grają w final four i odnoszą sukcesy na arenie międzynarodowej.Jest też piłka ręczna czy polska koszykówka.Jest dostęp do dwóch Eurosportów ,a tam co kto lubi.Zimowe dyscypliny,Kolarstwo,snooker,bundesliga.Płacę w UPC 60 zł/ miesiąc i mam praktycznie wszystkie dyscypliny do wyboru do koloru.Nie narzekam i nie przepłacam.Teraz nawet z nudów mogę obejrzeć ekstraklasę na Eurosporcie 2.Uważam że NC + jest drogą telewizją w stosunku do różnorodności dyscyplin jakie oferują.Nawet piłkarscy kibice nie będą w 100% zadowoleni.W ostatnim okresie NC + tylko traciło prawa,nie pozyskując w zamian żadnych nowych.Dlatego nie rozumiem tej podwyżki abonamentów i uruchomienia drugiego canal plus sport.Oczywiście,jeśli ktoś lubi polską ekstraklase czy Premier league to nc + jest dla niego idealna.Ja jestem bardziej kibicem sportu niż piłki nożnej i nawet brak ligi mistrzów jakoś wytrzymam.Z tego co wiem to finał LM będzie pokazywany w otwartej telewizji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest szwedzka elitserien na eurosport 2 ,do tego turnieje SEC z obsadą porównywalną do GP.Dla koneserów jest też brytyjska elite league,ale ok rozumiem.Nie każdy lubi żużel.jeśli chodzi o reczną to mieli ligę mistrzów,ale teraz ją stracą,a jeśli chodzi o NBA to masz rację :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejmy nadzieję że Serie A I Ligue1 będzie pokazywana jak Bundesliga na Eurosporcie 2. Więcej spotkań i wszyscy będą zadowoleni,zwłaszcza abonenci CP. Najważniejsze aby kanały Eleven były w memencie startu dostępne na nc+.

 

Dla nc+ widzę jedno wyjście aby wizerunkowo wyjść z twarzą z tej sytuacji - dla abonentów pakietu Canal+ kanały Eleven Sport bez dodatkowych opłat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest szwedzka elitserien na eurosport 2 ,do tego turnieje SEC z obsadą porównywalną do GP.Dla koneserów jest też brytyjska elite league,ale ok rozumiem.Nie każdy lubi żużel.jeśli chodzi o reczną to mieli ligę mistrzów,ale teraz ją stracą,a jeśli chodzi o NBA to masz rację :)
A słyszałeś o takim kanale jak Sportklub? Który jest w NC+ a nie ma w CP a tak koszykówki i ręcznej nie brakowało nie wspominając o Serie A w siatkówce.By oglądać elite league to trzeba być desperatem a nie koneserem.Najlepszy żużel tylko w NC+.Widzę że kolejny wróżbita się pojawił na forum.Podaj potwierdzenie że NC+ LM w ręczną nie interesują mnie esemesy od wróżbity Macieja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem abonentem UPC a nie CP.Grand prix na nc+ moim zdaniem nie ma wysokiej oglądalności szczególnie teraz gdy nie ma satysfakcjonujących wyników Polaków.Sportklub posiadam,ale ostatnio lecą tam same powtórki podobnie jak np w orange sport.Poza tym żeby mieć dostęp do ekstraligi i Grand prix trzeba wykupić pakiet za 89,90zł bez zniżki,a ja płacę 60 zł i mam te imprezy żużlowe o których pisałem wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czerstwy Ale on napisał o UPC, ja nie narzekam, jedyne co mi brakuje, to od zawsze nSport+, mam nadzieję, że nie odwalą maniany z Eleven i będę miał możliwość dokupić. Za stałe łącze 30Mb/s, pakiet pełny tv z 2 dekami pvr (plus Filmbox, Canal+, Cinemax, HBO) płącę 118PLN. Brakuje mi tylko praktycznie Ekstraligi z nSportu+, która mnie nie interesuje, a GP już mnie nie omija, które lubię. Kanału38 nie posiadam, ale za to mam Polsat Sport i Extra (Obecnie oglądam Diamentową Ligę :D ). Zastanawiałem się nad przejściem do nc+, ale przy tych cenach jakie oferują dla nowych od maja... to niech się :censored:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale głupoty.

Już widzę jak abonenci PC płaca dodatkowo po 15-20 zł miesiecznie by oglądać Lige Francuską czy Włoską,hahahaha

Prawda jest taka ze cieszyc to sie może tylko Canal+.

Zaoszczędzi kupę kasy a i tak nikt nie zrezygnuje bo najlepsza piłka dalej jest i będzie tylko w Canal+ (LM,LA.Ekstraklasa,Oby La Liga i najlepszy zuzel i to przeważnie z umowami na kilka lat do przodu.)

Żal tylko abonentów bo beda wiecej płacic no ale jak czytam tu co poniektórych że sie z tego ciessza to ...szkoda słów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale głupoty.

Już widzę jak abonenci PC płaca dodatkowo po 15-20 zł miesiecznie

Może warto spisać listę canalowych troli i kiedyś i przypomnieć im niezmierzoną głupotę jaką się podpierają. Cenę paru gostków wzięło z sufitu i się nią podpiera. Choć nikt oficjalnie o cenie nie wspominał.

To samo jest z pojmowaniem słowa premium. Czy Polsat Sport (a wygląda na to, że 11 może zblizyć się do tej pozycji) to premium?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, szykują się ciekawe kanały od Eleven, ale nic z premium to ja w nich na razie nie widzę.

Jako posiadacz nc+ liczę na pozostanie NBA i La Ligi na ich kanałach, ligi wloskiej i francuskiej praktycznie nie ogladałem. Przeciez człowiek nie żyje tylko przed tv. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co nie zmienia faktu że nc+ a raczej Canal+ stracił sporo rzeczy na rzecz konkurencji i albo da Eleven w pakietach w których był canal+ sport lub obniży wartość pakietu canal+ w innym wypadku to będzie tylko wyzysk abonentów, którzy od lat mieli to w pakietach!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...