Skocz do zawartości

Dekodery platformy CANAL+


andrzejgratis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie. Czy na dekoderze Sagecom HD DSI 87 od Cyfry+ będzie działał któryś z serwisów VOD ? Wg instrukcji od NC+ figuruje on jako BOX+SAGECOM DSI 87. Tj podobno PVR Ready. Nie bardzo łapię o co chodzi.

Proszę o pomoc. Z góry dzięki.

Serwisy VOD działają tylko na dekoderach PVR z wbudowanym twardym dyskiem w dekoderze np. Philips 250GB lub Pace 500GB, PVR- ready to możliwość podłączenia zewnętrznego dysku twardego do portu USB w dekoderze i wtedy jest opcja nagrywania, ale nie działa na tym VOD itp. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie jak wygląda sprawa opłaty za dekoder w NC+? Do tej pory jako abonent Nki nie płaciłem za Nboxa turbo, jezeli bym przeszedł z tym dekoderem do NC+ to coś się zmienia czy nie. W ofercie nic na ten temat nie ma a konsultant(ka), która dzwoniła nie była pewna czy będę musiał coś dopłacać ( fachowa obsługa :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś potrafi udzielić mi odpowiedzi na takekie pytanie:

czy nowa paczka programów canal+ będzie nadawana tylko w hd? I co mam zrobic jeśli mam dekoder sd. Czy mogę im wypowiedzieć umowę w związku z utratą mozliwości odbioru pakietu canal+ jeśli będzie tylko w HD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PVRbox+ to dawny dekdoer cyfry ... koszmar masakra powolniak na calego ... ODRADZAM dekodery cyfry + , to moja opinia po uzytkowaniu tego ich sprzetu i mysle ze nawet zmiana softu w tym PVR nic nie zmieni a nawet spowolni ten dekoder :) pozdro

 

Jesli masz dekoder SD to lepiej wymien go na HD to po pierwsze dostaniesz go za darmo

po drugie kanaly CANAL+ beda w HD i SD , wersje SD w dekoderach SD bedziesz miec wiec LUZ

umowy z tego powodu nie wypowiesz , ale z innego powodu TAK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PVRbox+ to dawny dekdoer cyfry ... koszmar masakra powolniak na calego ... ODRADZAM dekodery cyfry + , to moja opinia po uzytkowaniu tego ich sprzetu i mysle ze nawet zmiana softu w tym PVR nic nie zmieni a nawet spowolni ten dekoder :) pozdro

Zgadzam się że jest wolny, tylko że spora część abonentów chętnie zostawi ten sprzęt wraz z MR cyfry+ wiadomo z jakich przyczyn :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...