Skocz do zawartości

Dekodery platformy CANAL+


andrzejgratis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Od maja rusza akcja wymiany dekoderów turbobox dla klientów z opcją MR - turbobox master.

Od czerwca rusza akcja wymian dekoderów pvr pace.

Od listopada/grudnia rusza akcja wymian sagemozłomów dsi83/87.

 

Czyli jak teraz wymienię ADB 5800S na Sagemcom DSI83 to w grudniu będę musiał znów w APS zamienić na Wifibox+? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mydelniczka 2851 narazie zostaje, 2849/50 już od jakiegos czasu podlega wymianie. 

Na chwile obecna nie znam cennikow wymian dekoderow master turbo i pacow, ale nie spodziewalbym sie darmowej wymiany ;) pewnie bd tj teraz - media 2zl, pbox 5zl. Sam jestem ciekaw jak to rozwiaza z dekoderami pvr w opcji MR  :>

Co do grudniowej wymiany dekoderow sagemcom, zapewne darmowa wymiana na wifiboxa lub pokaza sie wreszcie dekodery 4k z dyskiem i bez dysku.

 

+ plus jest taki ze nic nie slychac aby do konca roku zapraszac klientow w celu wymian kart cameleon na caymany  :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co w przypadku, gdy dekoder do multiroom to mydelniczka 2850 kupiona na własność przy zamówieniu multiroom (jeszcze z n)? Czy tu w ogóle można wymieniać na inny dekoder, czy lepiej zrezygnować z multiroomu i przerobić mydelniczkę na e2 (wciąż czekam na światłowód w Orange, choć pierwsze kroki już poczyniono)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozostaniesz do oporu ze swoja mydelniczką. Jak przestanie działać,to dostaniesz od nc Sagemcoma z WiFi lub bez. Oczywiście nie za free :-D

 

 

Trochę to bezsensu tak jakby nie można było odrazu na wifibox+. Ja jestem zadowolony z mydelniczki i nie mam zamiaru jej wymienić.

Nikt nie zmusi Ciebie do wymiany. Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mam turbo boxa i oferują mi wymianę na premium wifi box za 5 zł miesięcznie.Umowę mam do końca stycznia 2018.Opłaca się wymienić na ten dekoder czy lepiej zostać przy turbo?

 

Jeżeli potrzebujesz wifi, podoba Ci się wizualnie ta szkarada i zbywa ci co miesiąc po 5zł to jak najbardziej się opłaca!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto nas zmusi do wymiany. Ma to działać i koniec, a jak wymiana to tylko na pvr bo mam pace. Oczywiście wszystko za 0 bo tyle jest w umowie.

 

Dysk to tylko dodatek i nie jest gwarantowany umową, kilka stron wcześniej ktoś reklamował awarię dysku i taką dostał odpowiedź, zatem odpowiedz sobie sam czy będą musieli Ci dać dekoder z dyskiem w opcji MR. 

Z tym wywieraniem nacisku na wymianę, też się możesz zdziwić  :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Witam.Mam turbo boxa i oferują mi wymianę na premium wifi box za 5 zł miesięcznie.

U mnie tak samo. :P

Mój turbodekoder jest pełen nagrań min.bajki dla córki więc nie wymieniam.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam Monster Boxa po platformie n z dyskiem 1 TB i na skrzynkę e-mail otrzymałem wiadomość o wymianie dekodera na nowy bez opłaty aktywacyjnej. Dlatego pytanie po co i w jakim celu mam to robić, skoro obecny dekoder, który użytkuje od 2012 roku cały czas działa sprawnie i nie mam z nim żadnych problemów?.

Edytowane przez Bloo411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Ja posiadam Monster Boxa po platformie n z dyskiem 1 TB

Fajna sprawa ten 1TB szkoda , że nie zdecydowałem się będąc w Nce na ten dekoder :/

Dziecko, żona i dysk w turbodekoderze prawie zapełniony :P

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za jakiś czas czytaj kilka lat ;)

 

Ja jestem w trakcie "czyszczenia" dysku z nagranych filmów bo czeka mnie twardy reset w turboboxie.Jeśli on nie pomoże na pojawiające się ostatnio problemy (zwarcie na wejściu SAT1)  to jestem ciekaw czy wymienią ponownie na Turbo czy będę zmuszony brać coś z dzierżawą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale te wymiany nie maja zwiazku z systemem kodowania, turbo wymieniaja na mediaboxy takze...

 

Pawel beda wciskac z dzierzawa ale maja obowiazek wymienic uszkodzony bezplatnie na taki sam lub z taka sama funkcjonalnoscia.

Edytowane przez dziabolek7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam Monster Boxa po platformie n z dyskiem 1 TB i na skrzynkę e-mail otrzymałem wiadomość o wymianie dekodera na nowy bez opłaty aktywacyjnej. Dlatego pytanie po co i w jakim celu mam to robić, skoro obecny dekoder, który użytkuje od 2012 roku cały czas działa sprawnie i nie mam z nim żadnych problemów?.

Nie zgadzaj się na wymianę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...