Skocz do zawartości

Usługa nc+ GO na urządzeniach mobilnych


cphx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@dedzior228 jest i działa sam korzystam :D

 

https://forum.satkurier.pl/topic/11660-pilot-wifi-na-androida/

 

Dzięki za pomoc, będę musiał poszukać alternatywy na IOS ;) Zdawało mi się, że nc+GO miało kiedyś taką możliwość.

 

 

Zauważyłeś, że nie jest to temat o dekoderach i pilotach do nich?

 

Zauważyłem. Myślałem, że ta aplikacja ma lub będzie mieć taka możliwość, stąd moje pytanie w tym temacie. Przepraszam, że naruszyłem Twój porządek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

 

Może ktoś mi łopatologicznie wyjaśnić jak się pozbyć błędu: Wystąpił błąd odtwarzania (#0): Wystąpił błąd podczas inicjalizacji playera, bo ani na NC+GO ani na Canal+ Sport Online nie mogę nic obejrzeć. Na Operze i Firefoxie ten sam błąd. Czytałem ten temat i trzeba jakiś folder przeczyścić, ale powie ktoś krok po kroku jak?

 

Będę bardzo wdzięczny!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem ten post. Pytanie jak to zrobić: Dobra już wiem. Jakby ktoś miał podobny problem, to trzeba przeczyścić foldery "PlayReady" znajdujące się w ukrytym folderze "Użytkownik -> AppData". Bo szukałem tego folderu i nic. Dlatego proszę o łopatologiczną pomoc :)

Edytowane przez tomekb1976
Usunięto zbędne cytowanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam laptopa z Windows 10, korzystam z przeglądarek Chrome i Edge. W żadnej z nich nie mogę wejść na stronę ncplusgo.pl ("witryna jest niedostępna")?! Nie mogę też pobrać aplikacji NC+ GO bo wszystkie odnośniki jakie znalazłem są nieaktywne!

Idąc za radą użytkownika "grande" na belce zgodności, "wszystko na zielono"...Znowu na tablecie (Sony Xperia Z2) aplikacja zainstalowana poprawnie ale po uruchomieniu "mieli" ze 2 minuty i wyświetla komunikat "nc+ Problem z połączeniem, sprawdź dostęp do internetu", chociaż ten działa!? To samo dzieje się z aplikacją zainstalowaną na HTC One 8s przy próbie rejestracji.

Internet po WiFi/NetiaSpot.

Pomóżcie proszę... 

Edytowane przez winewa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem ten post. Pytanie jak to zrobić: Dobra już wiem. Jakby ktoś miał podobny problem, to trzeba przeczyścić foldery "PlayReady" znajdujące się w ukrytym folderze "Użytkownik -> AppData". Bo szukałem tego folderu i nic. Dlatego proszę o łopatologiczną pomoc :)

Na dzień dobry odinstaluj Silverlight. Potem wejdź w opcje folderów(górny pasek > widok > opcje>wyskoczy panel powiadomień >znowu widok > zaznacz "pokaż ukryte pliki i foldery" > klik na "zastosuj").

Następnie klik na partycję "C" > użytkownicy > wybierz folder administratora > AppData > Local > Microsoft > PlayReady > usuń wszystko co się w nim znajduje.

Powrót do AppData > LocalLow > drugi folder PlayReady > również wyczyść.

Zainstaluj Silverlight.

Sprawdź czy działa.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cy nc+go nie działa na urządzeniach z rootem? Chciałem odpalić aplikację na FunTab 10.1 z Orange z rootem. Aplikacja się uruchamia ale kiedy włączam jakiś kanał tv to obraz po ok. 1 sekundzie się zawiesza, a dźwięk idzie dalej normalnie po czym zawiesza się całą aplikacja. Co jest tego przyczyną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa pytania.

1. Założyłem konto na nc+GO. Umowa jest na teściową. Dała mi potrzebne dane. Wpisałem swój e-mail. Nagle dostałem fakturę na swój adres e-mail.

Patrząc na poniższy cytat myślałem, że mój adres będzie użyty tylko do logowania w nc+GO.

Czy można jakoś wyłączyć otrzymywanie tych faktur na mój mail. Szczerze nie wiem jak teściowa dostaje fv - ale sądzę, że wersję papierową.
 

 

Czy podany podczas rejestracji adres e-mail musi być tym samym adresem, który podawałem nc+ do kontaktu ze mną?
Nie, podczas rejestracji do nc+ GO możesz podać swój dowolny adres e-mail. Na adres ten będzie wysłana wiadomość z linkiem aktywacyjnym, a dodatkowo adres ten posłuży do późniejszego logowania się do usługi.

 

 

2. Chcę sobie kupić jakiś box typu "Android TV". Ktoś używa takich wynalazków i może polecić jakiś model, który będzie bez problemu działał z nc+Go.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wczoraj oglądałem mecz LM na aplikacji na mobilnym internecie i jedno mnie zastanawia jeżeli ustawiona jakość jest automatyczna to wszystko śmiga bez przycinek ale za to pobiera bardzo dużo danych z transferu 1,5 gb, a jak ustawię swoją jakoś np. 520p żeby nie pobierało tak dużo danych to ciągle zdarzają się przycinki praktycznie co minute może ktoś ma podobną sytuacje proszę o wpisy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...