Skocz do zawartości

Usługa nc+ GO na urządzeniach mobilnych


cphx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

O taką usługę mi chodziło. Tak to ma wyglądać ze wszystkimi kanałami i na każdej platformie. Nie ma cię w domu, a masz w abonamencie kanały? Oglądasz gdzie chcesz z dowolnego urządzenia. Więcej, proszę o więcej. Idzie to w dobrym kierunku. Usługa powinna być sprzężona z abonamentem tak, żeby nie płacić dodatkowej kasy za nią, a jedynie za kanały których nie ma w abonamencie np. w ramach VOD(kanałów) na życzenie.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego czekam niecierpliwie na rozwój tej usługi. Rzadko co oglądam teraz bezpośrednio w TV, a to co chcę obejrzeć to i tak nagrywam, żeby później na PC obejrzeć :D Zwykle pracuję przy kompie więc dla mnie to bardziej wygodnie niż przemieszczanie się do TV, bo PVR to tak działa jak chce, a na PC mogę sobie pauzować, wznawiać, zamykać itp. To samo z mobilnymi urządzeniami na długie podróże.

 

W UK np. do można mieć SkyGO nie posiadając pakietu TV, bo ludzie często nie mają TV, a laptopy, smartfony itp. Są też opcje(podobnie chyba nawet w Niemczech), że wiele jest w abonamencie wliczone, a płaci się np. za większą ilość podłączonych urządzeń(integracja z PS4,XO).

 

Daję kredyt zaufania tej usłudze i mam nadzieję, że tego nie sp...(rozwalą).
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tylko na razie jeszcze nie ma wszystkich kanałów ;) I nie sądzę, żeby Polsat się zgodził ;) Mam nadzieję, że ta usługa będzie darmowa - wtedy to ma sens. Jednak oni te usługi pilotażowe głównie potem wprowadzali jako darmowe, więc szansa jest ;)

Tak będzie darmowa, że wyskoczysz z butów, a my zaraz po Tobie. Zwróć uwagę, że będzie limit czasowy. Zapłacisz za 5 godzin i jak wykorzystasz, to pewnie będzie można kupić kolejne 5 godzin. Tyle, że. .. co to jest te 5 godzin. Chwila oglądania i koniec. Nie ma wszystkich kanałów w nc go... i nie będzie. Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak będzie darmowa, że wyskoczysz z butów, a my zaraz po Tobie. Zwróć uwagę, że będzie limit czasowy. Zapłacisz za 5 godzin i jak wykorzystasz, to pewnie będzie można kupić kolejne 5 godzin. Tyle, że. .. co to jest te 5 godzin. Chwila oglądania i koniec. Nie ma wszystkich kanałów w nc go... i nie będzie.

 

Jakieś źródło ? Skąd takie informacje? 

Jeśli to prawda to naprawdę nie ma sensu taka usługa.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wejdź w odpowiednią zakładkę w aplikacji, a znajdziesz czas. Na razie jest za free. .. i no limit... Pewnie do czasu jak dużo abonentów zacznie z tego korzystać i będzie ciężko im z tego zrezygnować. Wtedy opłaty zrobią. Mogę się mylić. ..lecz nie sądzę.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że Ircios ma rację. Będą sprzedawać na godziny lub pojedyncze dni, niby za niskie kwoty, ale po podliczeniu wyjdą lepiej niż sprzedawaliby np za 15zł miesięcznej dopłaty do abonamentu. Odpadnie im również problem udostępniania wujkom, dziadkom, ciotkom, sąsiadom, kumplom itd, lub zastępowania tą usługą tradycyjnego multirooma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystam z usługi nc+go TV i płacę za nią 1,99 zł miesięcznie. Czy po rejestracji do nc+ GO wersa pilotażowa opłaty ulegną zmianie?
Nie. Wersja pilotażowa usługi nie znosi opłat za korzystanie z nc+ GO TV. Po wdrożeniu docelowej usługi nc+ GO w niedalekiej przyszłości planujemy jednak zniesienie wszelkich opłat za nc+go TV.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nc+go TV to chyba jest coś innego niż nc+go. Korzystanie z aplikacji umożliwiającej oglądanie z PC lub urządzeń mobilnych na pewno będzie płatne. Aktualnie mam wykupiony dostęp do starej wersji aplikacji NC+GO i w zestawieniu ofert, z których korzystam nazywa się to: NC+ GO INTERNET 3zł

Edytowane przez odja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem po czytaniu tego i zalogowaniu stwierdzam tak to samo a nawet więcej umożliwia mi mój Miraclebox :Ultra /tudziez  VU+duo2:) na ciort mi to? a no moze dlatego że ta usługa nie obciąza mi radiówki.Jestem jak najbardziej za darmową wersją tej aplikacji tylko że mało kanałow:(Może byłbym skłonny dawac 5zł do abonamentu gdyby było wszystko to samo co na tv.Nie widze problemu limit na 2urządzenia a każda zmiana płatna.Sprawa lewego odbioru by się moze uspokoiła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nc+go TV to chyba jest coś innego niż nc+go. Korzystanie z aplikacji umożliwiającej oglądanie z PC lub urządzeń mobilnych na pewno będzie płatne. Aktualnie mam wykupiony dostęp do starej wersji aplikacji NC+GO i w zestawieniu ofert, z których korzystam nazywa się to: NC+ GO INTERNET 3zł

Mam dokładnie to samo, jeszcze płaciłem za aktywacje jednorazowo 10 zł jak dobrze pamiętam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Moim skromnym zdaniem możemy być mile zaskoczeni mimo tego że planowane jest ograniczenie czasowe...

5 godzin to zdecydowanie za mało i zdecydowanie strzał w kolano dla nc+ jeśli takie coś wprowadzą ....

"nie piszmy czarnych scenariuszy"  :D

Według mnie jeżeli usługa "canal+sport online" jest od dawien dawna "pilotażowa" i za darmo ....

tak samo stanie się z nc+go ....przynajmniej ja tak rozumuje ;)

 

111.jpg

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pełnym ekranie zaczynają mi się ciąć oglądane materiały. To chyba przez silverlighta  :/  Na youtubie filmy w jakości hd chodzą płynnie. Mam procesor Core i5-520M (szału nie ma  :wink: ) ale powinien  dać radę. Zużycie CPU na małym ekranie ok 30% na dużym ok 60-65%. Czy to wina nc+go czy coś u mnie. Jakieś pomysły na rozwiązanie problemu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie u mnie wygląda tak samo. Obraz nie jest płynny. A oglądać mecz ... to jest tragedia :/ To ten dziadowski Silverlight :twisted:

 

A tak na marginesie to wczoraj wszedłem na stronę ncplusgo.pl na telefonie z Windows Phone a tam widniał komunikat : "aplikacja na WP będzie dostępna wkrótce " . Tak samo jak wchodzimy przez Chroma: "Nad udostępnieniem serwisu na Chrome już pracujemy. Szczegóły wkrótce". Widać prace pełną parą :wink: 

Edytowane przez boogiman86
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...