Skocz do zawartości

Usługa nc+ GO na urządzeniach mobilnych


cphx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingofsouth

Na Samsungach Galaxy bez zbędnych elementów jak na Microsoft Lumia bądz Sony. :D

f172826a19a34.jpg

W pełnej wersji na "SonyM2" również bez zbędnych elementów :P

Nareszcie :D

 

 

Super sprawa, w końcu można korzystać na pececie i oglądać gdzie się chce :)

Już od kilku miesięcy można oglądać na pececie/laptopie chyba kolega ma zaległości ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy użytkownicy iOS dzwoniłem dzisiaj 2 razy na Biuro Obsługi nc+ i za pierwszym razem w godzinach po południowych Pani poinformowała mnie, że aplikacja jest od dzisiaj dostępna w pełnej wersji również na systemy iOS, ale w AppStore może pojawić się w godzinach wieczornych bądź jutro z powodu opóźnienia. Natomiast za drugim razem, dosłownie przed chwilą jakiś Pan powiedział mi, że nie ma żadnych informacji na temat usługi na iOS oprócz tego, że ma pojawić się wkrótce, ale nie wiadomo kiedy to będzie. Czy ktoś z was kontaktował się z BOK w tej sprawie?? Bo ja sam już nie wiem co na ten temat myśleć...

Poszło info do kilku portali, że nowa aplikacja jest szykowana i ma być dostępna dziś wieczorem. Trochę im się nie spieszy, ale raczej w końcu się pojawi.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apka chodzi bardzo dobrze, ale oferta jest strasznie słaba albo to u mnie taka padaka. W "TV na życzenie" w sekcji Canal+ raptem... 23 pozycje filmowe i 5 seriali. Co to ma być? 

 

To wyjaśnia skąd tak zaskakująco duża liczba godzin za darmo w bogatych pakietach. Po prostu nie ma czego oglądać. Oczywiście w sekcji VOD za odpłatą praktycznie wszystko  :wink:

 

EDIT:

 

Chyba źle zrozumiałem wczorajszą informację jakobyśmy dostali 100/~700 godzin (zależnie od posiadanego pakietu) na cała bibliotekę. Tak więc nie wiem skąd porównania do Netflixa skoro tam mamy dostęp do całej biblioteki (regionalne różnice), a tutaj to jest jakiś ułamek.

Edytowane przez Geble
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze jedna wątpliwość. Czy czas liczy sie tylko w stosunku do tv na żywo, czy też razem z tv na życzenie. Gdyby rozdzielono te dwie pozycje i czas byłby tylko przy tv na żywo to nie było by źle. Choć na razie oferta na życzenie pozostawia oczywiście sporo do poprawienia na chwilę obecną

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chciało mi się przebrnąć przez regulamin nie ukrywam, ale jak ktoś przebrnął to może powiedzieć ile w końcu będziemy płacić po lutym? 2-3 PLN ?

 

@majass - moim zdaniem na wszystko, a nie tylko na TV

 

@Geble - nawet powiedzenie ułamek to za dużo ;) Z Netflixem to nie ma żadnego porównania - niedawno przeglądałem seriale w nc+ i jest tam po prostu garstka pozycji i być może jedna by mnie zainteresowała, więc bibliotek nie ma co porównywać - to usługa typowo dla oglądania TV w sieci....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Nie chciało mi się przebrnąć przez regulamin nie ukrywam, ale jak ktoś przebrnął to może powiedzieć ile w końcu będziemy płacić po lutym? 2-3 PLN ?

 

 

Nic nie będziesz płacił..... wystarczy ze przeczytasz to co kolega @grande napisał...

Kilka postów wyżej jest wszystko wyjaśnione....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, jak z tymi urządzeniami w liczbie 4 szt - co jaki czas można zmieniać po wyczerpaniu limitu? U mnie krzyczy o dodanie urządzenia, mimo że oglądam na tym samym, jednym firmowym laptopie i jednym systemie, tzn różne przeglądarki wykrywa jako różne urządzenia. Z IE loguję się bez problemu, chcę zalogować się z Firefoksa lub Chrome, zaczyna dopominać się zmiany urządzenia na liście. Wiem, że jest jakiś limit czasowy, dlatego na razie nie bawię się w zmiany.

Edytowane przez grande
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Na razie bez limitów.

No i tutaj się mylisz ponieważ sprawa wygląda tak

 

11111.jpg

 

Mam nadzieje ze nie będzie trzeba po raz kolejny wklejać regulaminu bo wystarczy strona lub dwie wstecz a czasem nawet na bieżącej znajduje się odpowiedź ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...