Skocz do zawartości

Oferty - dla nowych abonentów platformy CANAL+


caesar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Działa tak że tu miesiące kalendarzowe to okresy rozliczeniowe. Chcesz niepełny miesiac za free to 2 dnia a nie 1 danego miesiaca.To umowa bo w przypadku opcji dodatkowej w cenie standardowej to przejdzie i będzie miesiąc za free. Zaznacz że przesyłka ma być 2 Kwietnia jak przyjdzie 1 to jej nie odbierzesz i tyle.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, PawelTSW napisał:

@Kroos123 który pakiet wybierasz?

C+ jest za 25 i pierwszy miesiąc gratis 

Extra+ z Eleven na 5 miesięcy za 0 zł, potem 59,99 zł i Eleveny dodatkowo płatne. Do tego chcę wziąć paczkę C+. Chyba że polecicie mi coś innego, zależy mi przede wszystkim na C+, nSport i Elevenach, Eurosporty mile widziane (tutaj są, razem z Motowizją). 

Edytowane przez Kroos123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kroos123 zgodnie z tabelą jak zawrzesz umowę 1 kwietnia to okres gratisowy będziesz miał przez kwiecień, maj, czerwiec, lipiec i sierpień, a jak zawrzesz 2 kwietnia to obejmie on również wrzesień, więc warto to zrobić 2 kwietnia. 

Promocja trwa do 7 kwietnia, więc nie wydaje mi się żeby coś się zmieniło.

Na Twoim miejscu udałbym się do punktu APS w piątek i zawarł tam umowę. Jeżeli masz gwarancje, że TV będzie u Ciebie odbierać, a chcesz mieć TV na święta to będzie to najlepsze rozwiązanie. 

 

Z tego co piszesz właśnie ten pakiet byłby dla Ciebie najlepszy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, kamil2505 napisał:

@Kroos123 zgodnie z tabelą jak zawrzesz umowę 1 kwietnia to okres gratisowy będziesz miał przez kwiecień, maj, czerwiec, lipiec i sierpień, a jak zawrzesz 2 kwietnia to obejmie on również wrzesień, więc warto to zrobić 2 kwietnia. 

Promocja trwa do 7 kwietnia, więc nie wydaje mi się żeby coś się zmieniło.

Na Twoim miejscu udałbym się do punktu APS w piątek i zawarł tam umowę. Jeżeli masz gwarancje, że TV będzie u Ciebie odbierać, a chcesz mieć TV na święta to będzie to najlepsze rozwiązanie. 

 

Z tego co piszesz właśnie ten pakiet byłby dla Ciebie najlepszy. 

Pytanie tylko jak teraz z funkcjonowanie APSów, będę musiał jutro podzwonić :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest ztymi ITI 2851s. Mają na stanie, bo handlują tym z telewizją na kartę, myślałem, że przez telefon da się załatwić jako multiroom mimo braku takiej opcji na stronie i nic z tego. Już wolę tvn player na 2 urządznia jednocześnie niż brać wifibox, o którym piszą negatywne opinie. Jest szansa, że ogarnięty konsultant załatwi sprawę? Nie mam zamiaru udawać się do punktu, chcę wszystko załatwić wysyłką. Swoją drogą dziwne jest, że mając ten iti 2851s na kartę i przechodząc na abo nie da się zrobić z niego multiroomu i dobrać ultraboxa 4k tylko musi być nowy dekoder. Technika, lata 20. 21 wieku i nie mogą zdalnie zmienić uprawnień na karcie lub wysłać samą kartę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@nkardo Jeszcze niedawno można było przez stronę internetową sklepu CANAL+ zamówić nową umowę z usługą Multiroom z dekoderami dodatkowymi Box+(ADB ITI-2851S), ale ta możliwość niedawno została usunięta. Obecnie jedynymi dekoderami dodatkowymi w usłudze Multiroom oferowanymi na infolinii i w internetowym sklepie CANAL+ są dekodery WiFi Box+(Sagemcom DSIW74). Nie wiem jak w salonach CANAL+ to wygląda, czy da się jeszcze zawrzeć nową umowę z usługą Multiroom z tymi dekoderami Box+(ADB ITI-2851S), więc tu musiałbyś przedzwonić sobie do salonu i zapytać.

Edytowane przez lukx95
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, lukx95 napisał:

@nkardo Jeszcze niedawno można było przez stronę internetową sklepu CANAL+ zamówić nową umowę z usługą Multiroom z dekoderami dodatkowymi Box+(ADB ITI-2851S), ale ta możliwość niedawno została usunięta. ....

Jesteś pewien, że zamawiając Box+ można było otrzymać dekoder ADB ?Bo ja dobierałem mr ponad 5 lat temu i już wtedy nie było możliwości zamawiania przez stronę mydelniczki. Owszem była na grafice ale wysyłano Sagemcomy. Infolinia informowała, że mydelniczki tylko w punktach i to też nie wszystkie punkty je oferowały.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...