Skocz do zawartości

Oferty - dla nowych abonentów platformy CANAL+


caesar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Duże zmiany widzę w ofertach NC+, skończyły się promocje urodzinowe z rabatem 22% do końca roku. W ich miejsce wszystkie promocje od pakietu Start+ na 24 miesiące z rabatem do 3 miesięcy gratis. :)

Jest coś specjalnego w punktach. Umowa na 12 miesięcy z Extra+ Canal+ (6) za 89,99zł/mies. Czyli coś dla chcących jeszcze zobaczyć Champions League i nie zostać potem z płaczem i regatami.  :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Za ile najtaniej mogę dostać pakiet Extra+ ?
Słyszałem o opcji za 49 zł na 24 miesiące w tym pierwsze 3 miesiące za 0 zł + 6 msc HBO za 0 zł - oferta jak pokaże rachunek od konkurencji.
Aktywacja za 0 zł. Antena za 1 zł.
Do tego interesuje mnie dekoder z dyskiem, proponują wifi premiumbox za 5 zł miesięcznie, ale szczerze mówiąc wolałbym mediaboxa. Czy można dostać ten dekoder ?
Oferta dostępna w punkcie. Czy to dobra oferta, czy można wycisnąć coś jeszcze ? 

Edytowane przez skopek69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nc+ istnieją dwie opcje:
- dekoder w dzierżawie przy umowie na 24 miesiące;
- dekoder własnościowy z zestawu nc+ mix do umowy na 12 miesięcy.
Bardzo dobrze zdaję sobie z tego sprawę.
Pakiet Extra + w opcji z dekoderem własnościowym to koszt 49,99zł, a pakiet HBO to 20zł. Powtórzę pytanie:

 

Zejdą z ceny podczas rozmowy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nc+ istnieją dwie opcje:

- dekoder w dzierżawie przy umowie na 24 miesiące;

- dekoder własnościowy z zestawu nc+ mix do umowy na 12 miesięcy.

Bardzo dobrze zdaję sobie z tego sprawę.

Pakiet Extra + w opcji z dekoderem własnościowym to koszt 49,99zł, a pakiet HBO to 20zł. Powtórzę pytanie:

 

Dobrą opcją dla Ciebie może być umowa przejęciowa Extra+ z HBO, z dekoderem najmowanym na 18 miesięcy 6x 59,99 zł, potem 12x 69,99 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planuję podpisać umowę z nc+ na okres 12 lub 18 mcy.
Wybrałem pakiet Extra+ za 59,99zl (cennik za stroną nc+).
Chcę, aby karta działała wraz z modułem CAM (Nagra).
Ile będzie mnie kosztował Moduł od nc+ i czy mogą mi zaproponować niższa cenę, aniżeli ta, którą wskazałem wyżej?

Edytowane przez Barti
Mając "polską" klawiaturę stosujemy poprawnie polskie znaki diakrytyczne, tzw. "ogonki". Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moduł CAM od NC+ dostajesz w najmie za 1zł/mies. bez opłaty aktywacyjnej - czyli przy podpisaniu umowy nie płacisz, ale na 12 miesięcy pakiet Extra kosztuje 69,99zł.

Możesz też poszukać modułu na kartę w sklepach/na aukcjach internetowych. Płacisz za moduł, oglądasz przez miesiąc, a potem podpisujesz umowę na swój moduł na pakiet Extra+ za 49,99 zł tylko na 12 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro oferta może być atrakcyjna, przy długości umowy ja również mogę być elastyczny i umowę podpisać jednocześnie na dłuższy okres. Problem tkwi jeszcze ze synchronizowaniem się urządzeń (moduł CAM + TV).

Osoby tutaj piszące różnie proponują tego typu rozwiązanie.

Mam TV Samsung (seria MU 2017).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...