Skocz do zawartości

Oferty - dla nowych abonentów platformy CANAL+


caesar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

"Natomiast klienci wyższych pakietów będą mogli zdecydować, czy chcą dalej korzystać z tej opcji w cenie 10 zł miesięcznie, czy też z niej zrezygnować, co mogą zrobić w dowolnym momencie trwania umowy"

 

Ufff... czyli jednak informacje dla APS i regulaminy się potwierdziły, przy opcjach Premium Extra+ nie jest obowiązkowy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Razem z bogatymi pakietami telewizji, klienci będą mogli kupić zaawansowane technologicznie dekodery. Dekoder mediabox+ będzie dostępny za 49 zł z miesięczną opłatą zróżnicowaną w zależności od czasu trwania umowy. Przy kontrakcie na 15 miesięcy będzie to 10 złotych, przy 24-miesięcznym 5 złotych. Będzie można go także kupić za 199 zł bez opłaty miesięcznej. Dekoder box+ będzie dostępny dla klientów wybierających pakiet Comfort+ lub Comfort+ Premium Sport za 49 zł przy kontrakcie 15-miesięcznym i za darmo przy kontrakcie 24-miesięcznym.

 

Co to wg Was nc+ znaczy kupić?

Wg mnie kupuje się coś na własność.

A o ile wiem nie sprzedajcie mediaboxów na własność, tylko wynajmujecie/pożyczacie na czas trwania umowy.

 

Czy takie sformuowania są dozwolone? To jakiś skandal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli mozna miec dostep do canal+ za 79,90...da sie zyc..

sa w tym planete,domo,kuchnia i ale kino czyli programy nie przerywajce audycji reklamami...gdybym nie mial to bym wziął:)

 

Da się żyć? ja w tej chwili płacę za to 40 zł i co mam teraz płacić 2x tyle? dlaczego bo c+ połączyło się z n i muszą teraz podnieść abonament bo jest 2 razy więcej pracowników? Jeżeli ta oferta jest dobra to ja chyba przesiadam się w sierpniu na w**b.tv :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Na początku zeszłego roku pakiet dla nowych klientów z C+ i HBO kosztował 99/109 zł a bez HBO oscylował w granicach 80 zł .... Więc tak jak mówiłem to nijak się ma do przedłużeń...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaje mi się że Pan w punkcie mówił mi o 45 zł za sam C+start ale mogło mi się coś pomylić (bo się zastanawiałem czy nie zerwać i podpisać nowej umowy na kogoś innego). Ekspertem nie jestem więc przepraszam za zamieszanie, i uciekam do tematu o migrujących do nc+ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

To jest ta oferta:

 

Oferty dla klientów innych operatorów:

 

1) Universe+ HBO Premium Film z opcją HBO oraz Canal+ VOD na 15 miesięcy w cenie 59,90 zł. Promocja zawiera również dostęp do opcji Premium Film za 0 zł

do 6 miesięcy. Po upływie okresu gratisowego opłata za Premium Film wynosi 20 zł

1) Universe+ HBO Premium Sport z opcją HBO na 15 miesięcy w cenie 59,90 zł. Promocja zawiera również dostęp do opcji Premium Sport za 0 zł do 6 miesięcy.

Po upływie okresu gratisowego opłata za Premium Sport wynosi 20 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...