Skocz do zawartości

Oferty - dla nowych abonentów platformy CANAL+


caesar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

Biorąc Extra+ z Canal+ za 79,99zł mam 3 miesiące za 21zł. Średnio 72,61zł. Do tego dekoder z nagrywarką za 5zł miesięcznie. Pytanie jednak czy oferta będzie do zdobycia w punkcie, bo po moich doświadczeniach obawiam się, że może być z tym różnie.

 

Jeśli masz umowę trwającą i kończącą się na MIX, to nic na siebie raczej nowego nie weźmiesz. Ale na kogoś kto nie ma NC+ na pewno podpiszą tę umowę na pakiet Extra+ Canal+(6).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz umowę trwającą i kończącą się na MIX, to nic na siebie raczej nowego nie weźmiesz. Ale na kogoś kto nie ma NC+ na pewno podpiszą tę umowę na pakiet Extra+ Canal+(6).

Dlaczego? Wypowiedzenie wysłane. Umowa kończy się 31.12. Jeden z konsultantów obiecał zadzwonić z ofertą na nowy dekoder z przedłużeniem umowy i nie oddzwonił do dziś (co mnie nie dziwi, bo to niemożliwe). Stąd też ten pomysł z nową umową.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt jeszcze nie zgłaszał więc napisze:

Rozpoczynamy BLACK WEEKEND W ramach akcji BLACK WEEKEND przewidzieliśmy aż 2 dodatkowe promocje do wyboru dla naszych klientów.
  • AKTYWACJA DEKODERÓW ZA 0 ZŁ już od pakietu START+
Lub
  • OPCJA ELEVEN do 6 miesięcy w prezencie od pakietu COMFORT+ (dla ofert z Kartą podarunkową)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czego nie bardzo?Od kiedy to zmieniły?Nawet tu na forum był taki co podpisał kilkanaście umów i sprzedawał z nich anteny.

 

To chodzi na pewno o mnie. :) Mogę napisać: tak, antena zostaje. Jeśli się odstąpi od umowy, że chyba antena jest w umowie to niby trzeba zapłacić cenę normalną za zestaw antenowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To weź sobie goły pakiet Start+ i do tego paczkę Canal+ w promocji za 25zł..... Rachunek dużo niższy i więcej kanałów, których Ci nie potrzeba...  :roll:


Ja właśnie taki chce wziąć. :) zastanawiam się jeszcze tylko nad dekoderem - mediabox+ czy wifipremiumbox+

Przy Extra+Canal+(6) nie ma Mediaboxa, z dyskiem jest tylko WifiPremiumBox+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za Info. Przyznam szczerze, że myślałem, że mediabox+ też jest dostępny w tej ofercie. Sugerowałem się tym postem:

Obecna oferta: Extra + 6xC+ + Eleven = 81,80 PLN/ms (dekoder na własność)

 

Sobota 25.11.17 drugi telefon z nc+(nadal bez wypowiedzenia) i propozycja:

Pakiet Extra + 6xC+ za 69,90 PLN/ms

ElevenSports – 11,90 PLN/ms

Dodatkowo HBO na 3ms gratis.

Umowa na 24m.

Niższego pakietu nie oferowano ze względu na ”wyższą opłatę” o 10 PLN.

Na pytanie o wymianę dekodera – polecono mi wizytę w najbliższym punkcie nc+.

 

Dziś 27.11.17 złożyłem wizytę w punkcie nc+.

Zaproponowano:

Pakiet Extra + 6xC+ za 79,90 PLN/ms (pierwsze 3ms po 21,00 PLN/ następne po 79,90PLN)

ElevenSports za 11,90 PLN/ms (pierwsze 5ms gratis)

Dekoder mediaBOX+ za 2PLN/ms lub Wi-fi PremiumBOX+ za 5PLN/ms

Innych gratisów brak.

 

Z żadnych ofert nie jestem zadowolony a zależy mi przede wszystkim na nowym dekoderze.

Edytowane przez kamil2505
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...