Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Papiery z warunkami promocji + nowy regulamin nc+ nadeszły pocztą. Wszystko się zgadza. Po okresie darmowym z HBO można zrezygnować, z Canal+ nie :) Po okresie całkiem darmowych miesięcy obowiązkowe opłaty to comfort+ 29,9 zł, multi+ 0 zł, extra+ 10 zł, Canal+ 40 zł, Pace+ 0 zł, multiroom+ 0 zł, razem 79,9 zł. Rozpędziłem się z tymi plusami, jak już wszędzie to wszędzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoniłem sam, ale w sprawie rachunków - przy okazji zgodziłem się na przedstawienie oferty.

Comfort +

Multi

Extra

HBO na 4 miesiące

MR

Pace500GB

Całość 58 zł miesięcznie.

 

Podziękowałem za przedstawienie oferty. Nie jest ona najgorsza, ale przynajmniej z tej pozycji będę uderzał przy następnym telefonie z ich strony (sam dzwonić nie zamierzam).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie mi powiedzieć jeszcze jedną rzecz, bo u mnie także kończy się umowa pod koniec września a aktualnie mam pakiet z C+ Optimum +HD+Canal+ (sport+film) oraz MR i żeby mieć to samo po migracji do NC+ musiał bym mieć pakiet: Comfort+,Extra,Sport,Film,Multi,MR ?

Mnie za to co masz oferują za 69,90 i nie chcą zejść mniej a płacę 65,00 zl i chciałbym choć o 5,00 zl obniżyć cenę ;).Wypowiedzenie wysłane, ale coś czuję, że się nie uda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zadzwonili do mnie już trzeci dzień z rzędu przedstawiając identyczną ofertę, nie wiem co oni sobie wyobrażąją, że przedstawiając kolejny raz to samo w końcu zmięknę i wezmę ofertę na odczepne ;p

Umowa do końca września jeszcze nie wypowiedziana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie mi powiedzieć jeszcze jedną rzecz, bo u mnie także kończy się umowa pod koniec września a aktualnie mam pakiet z C+ Optimum +HD+Canal+ (sport+film) oraz MR i żeby mieć to samo po migracji do NC+ musiał bym mieć pakiet: Comfort+,Extra,Sport,Film,Multi,MR ?

Mnie za to co masz oferują za 69,90 i nie chcą zejść mniej a płacę 65,00 zl i chciałbym choć o 5,00 zl obniżyć cenę ;).Wypowiedzenie wysłane, ale coś czuję, że się nie uda.

 

Mnie również proponowali owy pakiecik za 69,90 ale ładnie podziękowałem bo póki co płacę 65 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowałem się na taką ofertę:Comfort+,Multi+,Najem ultraBOX+,Extra+ Hb Iti,Hbo,Premium Sport &Film,Multiroom Standard na całą długość umowy za średnio 65 złotych,Identyczną ofertę ale z Hbo na 6 miesięcy wyceniono na stałe 59 złotych.Poprzednia umowa była do końca sierpnia z zarejestrowanym wypowiedzeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, przed chwilą miałem telefon z Krakowa. Obecnie C+ Start HD za 39,00 zł. Wypowiedzenie wysłane 2 miesiące temu, umowa do końca września.

Propozycja: Uniwers (Comfort, Extra, Multi) + 6xCanal przez 1 rok za 64,90 zł + 5,00 zł. za najem głównego dekodera (lub jednorazowo 149,00 zł. wtedy 64,90 zł), po roku + 10,00 zł. za najem drugiego dekodera ( czyli w drugim roku max 79,90 zł). Dodatkowo jednorazowo 15,00 zł. i wtedy pakiet HBO, Filmbox na 9 miesięcy oraz na 1 mc Cinemaxy. History 1,99 zł na miesiąc dodatkowo.

 

Co myślicie o tej ofercie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...