Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Miesiąc temu telefon z ofertą (Kraków):

Comfort+

Extra+

Multi+

6xC+

MR (cameleon)

Phillips PVR + Pace PVR

15x79,9zł

 

Dzisiaj telefon (Warszawa):

Comfort+

Extra+

Multi+

3xC+

MR (cameleon)

Phillips PVR + Pace PVR

 

za 104zł

 

Wypowiedzenie jeszcze nie wysłane, umowa do końca września.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmigrowałem w ostatni dzień trwania umowy 31.07.

W C+ miałem Kompakt + 6xC+ za 59 zł.

 

Obecnie w nc+ umowa na 15 miesięcy: 5x0zł 10x79,90 zł, średnia 53,27 zł

Comfort+

Extra+

Multi+

6xC+

3xHBO na cały okres umowy za 0 zł

MR za 0 zł j.w

2x Camelon

Sagecom

Mi pasuje, chociaż nie chcieli zrabatować pejsa, więc go oddałem. Chciałem wam bardzo serdecznie podziękować za cenne rady. Bez Was pewnie nie dobrałbym drugiego camela.

Dzięki Panowie :D

Miałeś telefon,czy sam dzwoniłeś(Kraków)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Zadzwoniłem. kilka dni wcześniej wysłali mi smsa z nr tel żebym zadzwonił.

B.dobra oferta( jeśli brać średnią). Gratuluję......

Dziękuję ircios :) Chciałem stałą, ale w zasadzie jak będę płacił co miesiąc 53,27 przez te 5 miesięcy to będzie nadpłata więc nie odczuję tych 79,90. A za 15 miesięcy zobaczymy co będzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Zadzwoniłem. kilka dni wcześniej wysłali mi smsa z nr tel żebym zadzwonił.

B.dobra oferta( jeśli brać średnią). Gratuluję......

Dziękuję ircios :) Chciałem stałą, ale w zasadzie jak będę płacił co miesiąc 53,27 przez te 5 miesięcy to będzie nadpłata więc nie odczuję tych 79,90. A za 15 miesięcy zobaczymy co będzie :)

 

To ja to samo, też telefon ostatniego dnia do Krakowa. Tam chyba najlepiej się załatwia bo jak dzwonili z Warszawy to porażka. Z tym że u mnie udało się zostawić Philipsa PRV a oddać sagemcoma no i filboxy na 5 miechów dodatkowo wydębiłem. W każdym razie przy następnym odnawianiu jak tylko zaczną wydzwaniać to sam zadzwonię na krakowski, żeby potem od nich dzwonili a nie z W-wy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek telefon z kierunkowym z Krakowa, miła atmosfera i propozycja 99zł Comfort+,Extra+,Multi+,6xC+, MR, HBO na cały okres umowy z jednym Pacem , drugi zwrot lub 20 zł dzierżawy, tu byłem zdecydowany na przejście do nc+ gdyby dwa dekodery były za free, nie było szans, poprosiłem o ofertę bez HBO i o 20 zł tańszy abonament , to usłyszałem , że nie ma takiej możliwości, gdyż system nie przepuści . Podziękowałem, dzień wcześniej wysłałem wypowiedzenie , więc jeszcze nie widzieli tego w systemie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem tutaj nowy na forum. Chciałem się przy okazji ze wszystkimi przywitać. Przebiłem się przez kilkadziesiąt postów z tego wątku i kilkadziesiąt z wątku migracja do nc+. Sam nie wiem jak u mnie wygląda sytuacja - w 2012 roku podpisałem umowę z cyfrą plus. W zeszłym roku w lipcu złożyłem wypowiedzenie (aby mieć lepszą pozycję wyjściową do negocjacji z konsultantem) i przedłużyłem umowę (nie wiem czy przeszedłem do ncplus - tak mi się wydaje, czy dalej jestem w c+). Jak w zeszłym roku pytałem o nc+ go, to konsultant powiedział mi, że nie może mi zaproponować żadnej promocji bo jestem z cyfry. W każdym razie teraz mam pakiet Universe+ oraz opcje dodatkowe canal+ platinum OP i najem ultrabox+ (to widze w ICA) - płacę za to 59zł. Umowę mam do końca sierpnia - złożyłem już wypowiedzenie w punkcie (gościu mówił mi, że musi wystawić odpowiedni druk - inny dla cyfry+ inny dla nc+(n - nie wiem dokładnie). Dzwonili do mnie z DUK z Krakowa - wypowiedzenie zostało zarejestrowane. Moje pytania są następujące

1. Czy jestem w końcu w nc+ czy w cyfra+ (na dekoderze naklejka nc+)? Jeśli tak to co mi się opłaca - zostać czy migracja? Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi

2. Czy mój dekoder - mam Pace HD z nagrywarką obsługuje pełne netVOD - wszystkie opcje z podłączeniem do netu?

3. Widziałem że można dostać opcję comfort+ extra+ multi+ 6xC+ c+vod, multiroom za 53,27 mi proponowali ok 59 (łamaniec 4*0 + 11*79,9) - czy to może wynikać z tego, że jestem w cyfrze dalej, czy po prostu ich cisnąć?

4. Nie potrzebuje multirooma - co w zamian mogę ugrać?

5. Czy różni się dostęp do HBO OD przez netvod od tego z nc+go?

6. Czy gościu, który to opisał

 

HBO na 15 miesięcy 0 zł wraz z HBO OD na 15 miesięcy 0 zł.

- Filmbox na 6 miesięcy 0 zł,

- Canal +VOD 15 miesięcy 0 zł,

- Konto podstawowe NETvod+ 0 zł

- NC+GO 15 miesięcy 0 zł, w tym:

.nc+GO Sport – 0 zł

.nc+GO Da Vinci Learning - 0 zł

.nc+GO Dzieci - 0 zł

.nc+GO Kino Świat - 0 zł

.nc+GO Multi+ - 0 zł

.nc+GO PictureBox - 0 zł

.nc+GO nSport - 0 zł

- NC+GO Internet – 0 zł

- aktywacja NC+GO Internet – 0 zł

- .

miał na myśli te wszystkie opcje nc+go jako netvod czy faktycznie nc+go

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nc+ dopadło mnie na plaży. Kiedy to zrozumieli, przeprosili i się rozłączyli. Zresztą co to by była za "rozmowa" bez wypowiedzenia :wink:

Moja sytuacja dojrzała na tyle by w końcu wysłać już wypowiedzenie. Aktualnie telefon milczy. To dobrze wróży.

Zresztą nie mam nastroju na żadne negocjacje. Leniwy się zrobiłem. Ach te wakacje :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja sytuacja dojrzała na tyle by w końcu wysłać już wypowiedzenie. Aktualnie telefon milczy. To dobrze wróży.

Zresztą nie mam nastroju na żadne negocjacje. Leniwy się zrobiłem. Ach te wakacje :P

Same...plusy:)

Udane wakacje,poźniej dobra oferta,żyć nie umierać!

Ja dalej czekam na ruch z ich strony.Wypowiedzenie wysłane.Pożyjemy zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa pytania:

 

1. Jestem obecnie w starej Cyfrze której już nie ma. Na jaki adres mam wysłać wypowiedzenie ?

2. Znajdę gdzieś numer oraz czas trwania umowy w ICA cyfra ?

3. Za ile to dostanę ?

Comfort+Extra

6xC+

Pace x 2

Multi (2 karty cameleony)

 

 

proszę o info

z góry dziękuje

 

Dostaniesz to za okolice siedemdziesięciu kilku zł w łamańcu bo dwóch Pace raczej Ci nie zrabatują. Do tego HBO, a to czy na kilka miesięcy czy na całość to już zależy od twoich negocjacji :)

 

 

A mogą mi dać sagecoma (jeżeli jeszcze wydają) i pace ? (za mniejszą cenę około 65 zł ?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwszy telefon z propozycją, do chwili obecnej umowa do końca sierpnia z pakietem platinum + hustler+ hbo go za 133 zł,

 

Szanowny Panie,

 

W nawiązaniu do rozmowy, przesyłam Panu warunki promocji:

 

-umowa na 24 miesiące

-pakiet Comfort+Extra+Multi (wszystkie kanały tematyczne)

- 6 kanałów Canal+ oraz kolekcja Canal + VOD

-3 kanały HBO

-2 kanały Cinemax

-5 kanałów Filmbox

-kolekcja VOD Seriale

-abonament 99,90 zł/24m

- wymiana na mediabox , aktywacja 149zł albo aktywacja 0 zł z najmem 5zł/24m

 

Do jutra mam podjąć decyzję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam dla wszystkich przedłużających umowę wiadomość...może to tylko u mnie nastąpiła pomyłka ale lepiej jak sobie sprawdzicie.

A mianowicie : przedłużyłem umowę pod koniec lipca ...na warunkach ozł przez 5 mieś, 79.90 na 10 mieś...miałem płacić średnią 53 i grosze....

Zadzwoniłem w innej sprawie ...chodziło o kolejny dekoder ale przy okazji spytałem czy wszystko gra z nową umową...okazało się że gra ...oprócz ceny za abonament: 0zł przez 5 mieś i 115 przez 10 mieś. Oczywiście złożyłem reklamacje...mają odsłuchać rozmowę...i oczywisćie zażądałem rekompensaty. Proponuję sprawdzać Wam czy u was wszystko gra....ja mam to nieszczęście że zawsze po przedłużeniu coś jet nie tak....tylko że potem dostaję jakiś gratis....wygląda to na stałą praktykę(w moim przypadku)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja po wielu perypetiach zmigrowałem z Cyfry+ na następujących warunkach:

Comfort+

Extra+

Multi+

MR (2xCameleon)

3xCanal+ (tzw. czarny, Film, Film2) /15 mies.

3xCanal+ (pozostałe) 4 mies. 0zł (nie chciałem ich, ale dorzucili za darmo)

wszystko za średnią cenę 51,26zł (0zł/4mies. + 69,90/11 mies.)

jestem zadowolony i życzę powodzenia "walczącym" :)

aa dodam tylko, że poprzednia umowa była do końca czerwca (czyli migracja 37 dni po).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Niedługo czekają mnie negocjacje z NC+ przy przejściu z C+ (umowa do września, wypowiedzenie wysłane) i mam w związku z tym kilka pytań do Szanownych Forumowiczów:

- jakie kanały wchodzą w skład multi+

- obecnie mam pakiet C+ Optimum + Multiroom na kartach Cameloen (dzierżawiony pace + drugi własny - Sagemcom dsi87). Czy jest szansa na wynegocjowanie dekodera od nc+ za 0PLN na cały okres umowy?

- na jaką kwotę mogę liczyć przy wariancie (Comfort+ Extra, 6xC+, MR (Cameleon), wypożyczenie jednego dekodera na cały czas trwania umowy).

- jakieś ważne kwestie, które warto wziąć pod uwagę?

 

Z góry dzięki.

 

Pozdrawiam,

Szymon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...