Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ma mam platyna+hbo za 129 na 18 mies. Do tego MR Premium za 10 (tak dziesięć po reklamacji za wprowadzenie mnie w błąd przy migracji) do tego prezent cinemax i filmbox na 8 mies czyli do końca roku ale myśle ze da sie to przedłużyć na sensownych warunkach jak nie za free. Doszło mi seriale+ i hbo OD ktorego w n nie mialem a to dodatkowa dycha. Seriale jak pamietam 30, myśle ze jak wejdzie nc+go dodadzą go free do takiej full platyny bo nawet konsultant potwierdził ze jest to najwyższy pakiet. W n płacilem 135 z MR cin i filmbox teraz 129+10 z MR i mam dodatkowo seriale i OD cenowo wyszło to samo prawie. Myśle ze to jest realna cena za ten pakiet brak tylko fikolkow. Tym "dobrym" negocjatorom to nawet trochę współczuje bo nie będzie tak różowo jak sie wszystko okaże. Reklamacje poleca jedna po drugiej wspomnicie moje słowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też wysłałem wypowiedzenie dokładnie 19 kwietnia i cisza z ich strony nastała ..żadnych ofert ...nawet nie wiem czy to wypowiedzenie zarejestrowali

tez wysłałem 19 kwietnia. wypowiedzenie dotarło ale jeszcze nie jest zarejestrowane. hmm ciekawe czy zdążą przed 30 kwietnia bo potem wyłączają sygnał :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Wy dalej swoje :roll:

Cena w dużej mierze zależy co się miało do tej pory. Także jeden dostanie wszystkie kanały tematyczne i C+ za 49 (jak będzie miał farta), a inny za 79 PLN.

 

Podstawą do tego aby otrzymać 6xCanal+ na całą umowę z abonamentem za 49 zł jest posiadanie npremium przed fuzją. Ja posiadałem te kanały za free bo dostałem je na sześć miesięcy po przedłużeniu umowy z N. Tydzień temu zmigrowałem do nc+. Za 49 zł mam wspomniane 6xCanal+ na całą umowę oraz HBO za free na 6 miesięcy. Umowa na 12 miesięcy. O HBO musiałem się upomnieć ale po krótkiej chwili Pani mi dała te kanały.

 

 

 

Chyba jednak nie.

Migrowałem z CYFRY z pakietu Kompakt HD za 42pln

A dostałem za 49pln universe z paczką 6x canal i dekoderem sagem za darmo

 

 

Tak to powinno wyglądać ;)

Miałeś wcześniej czysty Kompakt HD bez C+ .Bo ja właśnie za Kompakt płacę 44 zł i chętnie wziął taką ofertę Universe + cały C+ za 49 zł.Jest szansa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mpm czekam na te dowody ponad 2 tygodnie!!! Rozumiem pakiet przykładowo uniwersum plus plus canal + platinum .czyli gość dostał pakiet un. Wszystkie canal z pakietu platyna!! I ja nie o tym pisałem! Z resztę kiedyś pisałem na ten temat powtarzac nie mam zamiaru!!

Ale tu piszą dostali , platyna plus 6 x canal+ Czyli jeden z drugim pisze o czymś co nie istnieje i nie istniało!!

Jedynie można dostac paczkę kanałów canal+ do pakietów które tej paczki nie zawierają!!! Lub np golda z pełną paczka canal+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lonk tak dla zabawy sprawdzam te prawdy objawiawine .. Skoro jeden z drugim wynegocjował full pakiet w nc za mniej niż 60 złotych to niech napisze numer abonenta i inni się na ten numer powołają i też dostaną!!! Trzeba byc dobrym dla bliźniego!!!

ze jeden wytargal platyne za 79 drugi za 109 trzeci za 99 doskonale wiesz, ze ja nie otym !! Ja sie odnoszę do tych wszystkich co to dostali oferty super czyli prawie caly pakiet nc. za 50 złotych! Nie mam żadnych podstaw by dawać wiarę takim opowieściom!!! Bez dowodów nie dam wiary!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@godunow, czyli co,pakiet Silver zawierający sześć kanałów Canal+ (Canal+, Canal+ Sport, Canal+ Film, Canal+ Film2, Canal+ Family, Canal+Family2) oraz trzy kanały HBO z umową na 12 miesięcy za 69 czy 59 zł jest już wg ciebie możliwy czy nie?

 

Zrozum, że konsultanci mówiąc o pakiecie np. Silver z paczką Platinum+ (nie wiem dlaczego tak to nazywają, może tak to się nazywało w cyfrze?) mówią wyłącznie o tych sześciu Canal+ (bez Canal+ VOD, netVod i całej otoczki usług dodatkowych jak seriale itp.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też wysłałem wypowiedzenie dokładnie 19 kwietnia i cisza z ich strony nastała ..żadnych ofert ...nawet nie wiem czy to wypowiedzenie zarejestrowali

tez wysłałem 19 kwietnia. wypowiedzenie dotarło ale jeszcze nie jest zarejestrowane. hmm ciekawe czy zdążą przed 30 kwietnia bo potem wyłączają sygnał :?

 

sygnał wyłączą wam dopiero 31.05; dają większy czas na przemyślenie i maj bez opłat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pisalem o Pakiecie Silver + 6 x Canal+ za 69 zl ze konsultant mi potwierdzil iz kolega z forum taki pakiet dostal to Godunow twierdzi ze to bajki !!! Mi kolega podal numer abonenta i nie bylo problemu, koledze Godunow czemu nikt nie chce podac numeru abonenta ? Pisalem ze swoj moge podac tylko ze ja dostalem oferte za 89zl , a upowazniony nie jestem zeby podawac czyjs numer. No coz taki typ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@godunow daj na wstrzymanie... Na razie niech inni wpisują to co dostali, a za 2 tyg będziesz mógł wymagać tego, czego oczekujesz, bo na razie to zaczyna się odechciewać czytać ten temat, gdzie od jakiegoś czasu, jak mantrę trolujesz o jednym. Ludzie podostają papierowe umowy/aneksy, to ktoś wrzuci na forum skany. Na razie (chyba) nikt takich dokumentów jeszcze nie dostał, więc twoje trolowanie jest w próżnie, a jedynie utrudnia innym czytanie forum i zaśmieca wątek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanko. Czy mając aktualnie w n abonament za 54zł uda mi się wywalczyć w nc+ jakąś przyzwoitą ofertę razem z pakietem 6 kanałów od Canal+?

 

ja miałem wczesniej 48 zł za WPT i pół roku npremium, dostałem teraz za 59zł universe, wszystkie C+, HBO pół roku (jak będę chciał pózniej dalej oglądać 20 zł więcej) i MR wliczony w cenę także myślę, że spokojnie coś wywalczysz. My z niższymi abonamentami mamy mniej problemu z załatwieniem czegoś tańszego. Ale sam musiałem tam zadzwonić (na numer który dostałem w sms) - pytałem tylko o punkt gdzie zwrócę dekoder, bo już byłem zdecydowany na multiroom w CP a oni wtedy wyskoczyli z tą ofertą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podstawą do tego aby otrzymać 6xCanal+ na całą umowę z abonamentem za 49 zł jest posiadanie npremium przed fuzją. Ja posiadałem te kanały za free bo dostałem je na sześć miesięcy po przedłużeniu umowy z N. Tydzień temu zmigrowałem do nc+. Za 49 zł mam wspomniane 6xCanal+ na całą umowę oraz HBO za free na 6 miesięcy. Umowa na 12 miesięcy. O HBO musiałem się upomnieć ale po krótkiej chwili Pani mi dała te kanały.

 

 

 

 

 

Tak to powinno wyglądać ;)

Miałeś wcześniej czysty Kompakt HD bez C+ .Bo ja właśnie za Kompakt płacę 44 zł i chętnie wziął taką ofertę Universe + cały C+ za 49 zł.Jest szansa ?

 

 

Miałem dokładnie taki pakiet - czysty KOMPAKT HD. Płaciłem 44pln msc i nie miałem paczki c+.

Do tego jechałem na phillipsie DSR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...