Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ja mam dwie umowy:

1) z n miałem WPT+npremium i HBO za 69 zł miesięcznie => po wysłaniu wypowiedzenia zaoferowali mi to samo z umową na 12 miesięcy za 59 zł,

2) z C+ mam umowę na C+Prestiż z MR=> tu jeszcze nie wysyłałem wypowiedziana a proponowali mi All Inclusive za 179 PLN, z po "uelastyczniniu" oferty taki pakiet jaki mam obecnie proponują mi za 180,99 PLN. TO ja na to że w zasadzie pakiet który otrzymałem migrując z n nie zawiera Cinemaxów i Filmboxów które są po 15 PLN czyli odnosząc się do umowy z nka którą już przedłużyłem po dodaniu właśnie tych dwóch opcji za 30 dychy wychodziłoby 119 zł a oni mi chcą to sprzedać za 180,99. Więc wyśmiałem tylko konsultanta. Więc na razie nie migruje z umową z C+ czekam do końca bo do sierpnia 2014 mam ważną obecną umowę, w której nie mam tylko kanałów tematycznych które były w n-ce a nie było ich w C+. Na razie przeżyję bez nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzyj ze 100 stron wcześniej Czarus i zobaczysz jak tu sie chwalono ofertami za full za prawie 20 zeta..I mamy dalej opisy typu uniwersum +6x canal+HBO za grosze. Dalej taki pisze, te 6x canal włączą od 1 maja !!Tyle tylko mnie jak i tym co migrowali dostali paczki canal to kanały świeciły do 24 godzin !!Dalej piszą inni za 50 (przykładowo ) dostał paczkę canal + platyna!!!! i kolega zibbits ma rację opisujący te zebraniny ,moim zdaniem brardziej jest to próba zaprezentowania jaki to ja maczo!! wielu nawet sugeruje mnie to operatorzy na kolanach proszą bym tylko zechciał ich oglądać !!Mam nadzieję , ze w maju liczba opowiadaczy o super ofertach zdecydowanie zmaleje!!

h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wklejam i tu. Jestem 100% wiarygodny, a wiec tak migrowałem. Universe z Paczką C+ za 59 zł. 12 miesięcy. Najem pejsatego za darmo. Od 1. maja. Niby ten maj miał być za darmo, mimo, że umowa do 30 kwietnia (rozwiązałem z powodu usunięcia programów), ale pal licho.

 

Powiem jak było. Dzisiaj cały czas głuche telefony. Wreszcie po dwunastym ktoś się odezwał. Mówi, że mi Silver da za 69 zł z paczką 6xC+. Powiedziałem, że czytam fora, że nie będę mógł brać niższych pakietów. Mówię, że chce Universe z paczką Canal+. Cena 49zł-59 zł. Mówi, że ostatecznie 59zł. Nie dało rady taniej. Próbowałem. Stanowczy typ. Mocno go irytowałem. Słychać było. Zgodziłem się. Jeszcze miesiąc temu brałbym w ciemno. Pewnie można 10 zł taniej, no ale trudno. HBO nie oglądam, pewnie za 59 też można dostać. Także wiecie. Da się za tyle brać spokojnie.

 

Jak się wam umowa kończy to mówcie, że chce Universe+ z 6xC+ i tyle. Muszą wam to dodać.

 

Dotychczas płaciłem 79 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa obecna do kwietnia WPT 54 zł. Wypowiedzenie złożone. Dzisiaj telefon z DUK 122947879 z propozycjami 1) Universe+ 49zł 2) Canal+ platinum 99zl 3) Universe+ +6C+ na cały okres 12miesięcy za 69zł + gratis HBO na 6 miesięcy. Prosiłem o telefon w poniedziałek. Zastanawiam się czy idzie wytargować HBO na cały okres w cenie propozycji 3 czyli 69zł

 

Jeżeli miałeś gołe wpt to oferta z 6 c+ jest dość ciekawa. Bo do tej pory nie dawali chyba c+ do gołego wpt.

 

Mam WPT 54zł bez N premium (gołe).

 

Może uda Ci się zejśc do 59zł;d

Ja w sumie bym się zgodził gdyby mi dali w tej cenie multi standard bo teraz akurat za 68 mam gołe wpt z mr premium które zupełnie nie jest mi potrzebne i chce przejśc na standard.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten G coś tam co nikomu nie wierzy to jakiś dziwny typ, sam się pewnie dal wydymac na początku za 2x większe stawki jak teraz i go to boli. Tylko żeby posadzac każdego o kłamstwo to już jakimś TRWAM-em pachnie... co jest do ugrania, 6x canal+ z universe+ za 49zl i jest to prawda oczywista, niektórzy utargowali do tego hbo na pol roku, w co nie wątpię, ale ja miałem te kanały przez prawie 3 lata i obejrzałem tam 3 filmy, wiec nie były mi do niczego potrzebne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten G coś tam co nikomu nie wierzy to jakiś dziwny typ, sam się pewnie dal wydymac na początku za 2x większe stawki jak teraz i go to boli. Tylko żeby posadzac każdego o kłamstwo to już jakimś TRWAM-em pachnie... co jest do ugrania, 6x canal+ z universe+ za 49zl i jest to prawda oczywista, niektórzy utargowali do tego hbo na pol roku, w co nie wątpię, ale ja miałem te kanały przez prawie 3 lata i obejrzałem tam 3 filmy, wiec nie były mi do niczego potrzebne...

Dymac to można. ..... konkrety numer umowy, numer abonenta , etc tych wszelkich umów typu canal +platyna!!! Brak !!!

 

Fakt ludzie dostają , raczej dostawali za n premium 6 x canal za dużo mniej niż abonenci cyfry!! Niemniej jednak obonenci którzy mieli za 60 złotych w nce wszystko zamiast kanałów npremium w ramach posiadanego abonamentu dostali 6 x canal . Mogą pozostać n tym co mają do końca czasu trwania umów!! To po jakiego grzyba mają coś targować jakieś uniwersum +Co???Także tych wiele opowieści na temat ofert moim zdaniem wyssane jest z palucha!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marko 345 napisał(a):Umowa obecna do kwietnia WPT 54 zł. Wypowiedzenie złożone. Dzisiaj telefon z DUK 122947879 z propozycjami 1) Universe+ 49zł 2) Canal+ platinum 99zl 3) Universe+ +6C+ na cały okres 12miesięcy za 69zł + gratis HBO na 6 miesięcy. Prosiłem o telefon w poniedziałek. Zastanawiam się czy idzie wytargować HBO na cały okres w cenie propozycji 3 czyli 69zł

 

IVIarcin napisał(a):

Jeżeli miałeś gołe wpt to oferta z 6 c+ jest dość ciekawa. Bo do tej pory nie dawali chyba c+ do gołego wpt.

 

Marko 345 napisał(a):

Mam WPT 54zł bez N premium (gołe).

 

IVIarcin napisał(a):

Może uda Ci się zejśc do 59zł;d

Ja w sumie bym się zgodził gdyby mi dali w tej cenie multi standard bo teraz akurat za 68 mam gołe wpt z mr premium które zupełnie nie jest mi potrzebne i chce przejśc na standard.

 

Marko 345 napisał(a):

Jak dadzą Universe+ + 6C+ na cały okres 12miesięcy za 69zł + gratis HBO na 12 miesięcy to będę zadowolony. 3 lata jestem z N-ką i zobaczymy w poniedziałek czy z migruję do nc+ dam znać co wyszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tydzień temu dostałem po burzliwych negocjacjach universe + , 6 x CANAL, sagemcom za darmo , umowa na 18msc

Wszystko za 49PLN/msc

 

W systemie widniejo to jako:

universe + 79pln

 

opcje:

canal platinium op - 70pln

dekoder najem - 20pln

 

Drugi raz dzwoniłem i pytałem dlaczego tak. Konsultant wyjaśnił, że u siebie widzi za 49pln.

Natomiast wszystkie pozycje sa przed rabatami.

universe rabat 30pln - po 18 msc powrót na 79pln, opcja canal platinium i dekoder zrabatowane do zera.

reszta po 18miesiącach platna jak wyżej chyba że wypowiem umowę przed okresem minimalnym i ponegocjuję

 

Wszystko mam udokumentowane. Migrowałem z cyfry z pakietu kompakt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, mam n'ke za 54 zl bez npremium i hbo, wypowiedzenie wyslane juz 2 tygodnie temu i zadnego odzewu od nich...no nic, zostaly 2 dni do konca kwietnia, jakie oferty mozna wywalczyc od nich?? widzialem ze ktos niby moze dostac za 69 universe + canal plus + hbo na 6 miechow.. albo za 49 universe + canal +.. to prawda ? moge smialo o to walczyc? btw multiroom za ile dostajecie?? 10zl/m ? no i dekoder, mam obecnie ten bialy , czyli pewnie jakis turbo box bede musial miec.. niby jest napisane ze za 149 zl jest czy iles tam, mozna wywalczyc za 0zl? albo cos kolo 0 zl:D?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja po raz kolejny poproszę Kolegów, by zamieszczali skany aneksów do umów na forum jako potwierdzenie, a nie opowiadali, jak to sobie porozmawiali z telemarketerem ITI przez telefon.

 

ps. Jak ktoś wstydliwy, to można na PW, zachęcam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Baca90, powiedz mi Kolego, czy masz jakiś szczególny powód, by jakoś bezgranicznie ufać ITI?

 

To, co wyczynia wspomniana spółka, to prędzej jakaś prowokacja, a nie poważna handlowa oferta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Baca90, powiedz mi Kolego, czy masz jakiś szczególny powód, by jakoś bezgranicznie ufać ITI?

To, co wyczynia wspomniana spółka, to prędzej jakaś prowokacja, a nie poważna handlowa oferta.

Ja nie ufam bezgranicznie ITI Czy gdzieś to napisałem??

Zauważyłeś chyba :) na końcu. Chodziło mi tylko o to że swego czasu było to dość popularne słowo na tym forum I tylko o to.

A komuś przyszedł już aneks? Ja czekam dopiero tydzień.

Ja czekam od 21 marca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Migrowałem jakoś miesiąc temu na Platynę z MR za 99. Dziś dzwoniłem, bo chciałem spytać, dlaczego nie wyświetla mi się nowa nazwa pakietu i tu... szok! Wg konsultanta wcale nie migrowałem, nadal jestem na starej umowie, która obowiązuje do października. Kompletnie nie wiem, co teraz robić. Czy mam jeszcze możliwość złożyć wypowiedzenie? Teraz płacę 99 za Optimum (78) z kanałami HD (11) i MR (10). Przy okazji spytałem, co teraz w takim razie mogę mieć. Odpowiedź to Platyna za 99 + MR 10 (razem 109). Opcja z HBO 139. Chcę wypowiedzieć i zaatakować CP za 79,99 PLN. Tylko czy jeszcze mogę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość odwiedzających to forum to użytkownicy cyfry i enki nie od wczoraj.

Przy kolejnych umowach z operatorami większość już się nauczyła, że zapisuje się

imię, nazwisko, tematykę rozmowy, opcje, datę, godzinę a nawet samemu się nagrywa.

Często jest tak, że sami znamy lepiej ofertę niż konsultanci i zarząd.

Także spokojnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...