Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Mam bardzo podobnie jak rambit.

Umowa do końca maja. Płacę 51zł/miesięcznie z tym że taki pakiet miałem:

OPTIMUM oraz pakiet HBO na pół roku (umowa była przedłużana - bez wypowiedzenia) - dostałem dekoder sagemcom dsi83 na wypożyczenie 0zł

 

Co teraz mogę dostać?

 

Obecnie oferują to:

Comfort+ Extra+ HBO na 9 miesięcy

5 miesięcy za 29,90zł

19 miesięcy 49.90zł

wypowiedzenia jeszcze nie wysłałem ale mam zamiar jeszcze w tym tygodniu wysłać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ user258. Temat pomyliłeś. Universe + masz. Więc jesteś w nc.

 

Tu masz odpowiedni temat viewtopic.php?f=174&t=32968

 

Nie pomyliłem. Jeszcze nie migrowałem do nc+ (mam umowę z c+). Pomyliłem tylko nazwy pakietów miałem odpowiednik Universe+ tylko nie wiem jak ten pakiet się nazywał w C+ - już poprawiłem

Przepraszam - moja nieuwaga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie jestem jeszcze w telewizji "n"

posiadam wszystkie canał+, hbo, filmbox za 89zł/miesięcznie

umowa do końca maja

 

chciałbym mieć:

wszystkie canal+

multiroom,

 

czytałem wcześniej, że użytkownicy c+ powinni zanim zmigruja udać się do punkty po mutliroom, dopiero później wypowiedzenie i migracji

a co w przypadku userów "n" ? da się "załatwić" multiroom w dobrej cenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dzisiaj dostałem ofertę Comfort+, C+sport, C+family1 i 2 za 6m=0, 18-69,90zł czyli średnia wychodzi ~53zł (obecnie canal+ start hd za 40 zł). Powiedziałem miłej Pani że w tej cenie to ludzie dostają comfort+, ekstra+ i całą paczkę C+ na co babka że to jest nie możliwe, nikt takiej umowy nie mógł dostać, ona ma dostęp do wszystkich ofert i nigdzie tego nie ma itd... Powiedziałem że za drogo dla mnie i poczekam na lepszą ofertę jak wyślę wypowiedzenie i w tym momencie Pani się rozłączyła :)

Wypowiedzenie leży sobie na półce i czeka na wysłanie, uważam że za wcześnie teraz wysyłać (umowa do końca sierpnia chyba). Ktoś dostał comfort+, 6xC+ w cenie do 50 zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużona jedna z umów bez wypowiedzenia.

Comfort+

Extra+

6x Canal+

MR (dwie karty)

Pace sztuk jeden

HBO i Cinemax za darmo przez całą umowę.

79,90 - 15 miesięcy

 

Pan na infolinii powiedział, że wszystko zacznie działać w ciągu kilku godzin, ale na paczkę kanałów Extra+ trzeba poczekać nawet kilka dni i faktycznie do tej pory ich nie ma.

W sumie mogłem to mieć z wypowiedzeniem około 10zł taniej z tego co tu czytam, ale i tak jestem zadowolony. :smile:

Wcześniej był C+Optimum PROMO HD z MR i Pace'em za 76zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

mam pytanie

Obecnie mam prestige HD + PVR + MR za 122 umowa do sierpnia.

Coś zepsuło mi się w HBO Go dzisiaj dzwoniłam na techniczny i zaoferowali mi fulla za 139,90 z HBO GO.

Domyślam się że można zejść z tej ceny. Jak myślicie do jakiej? Czekać do końca umowy i składać wypowiedzenie czy uda mi się coś ugrać myślę że te 122 za taki pakiet byłby dla mnie ok. Jest to do osiągnięcia??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...