Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@ircios & @kibo jestem zdania ze zarówno Ci z ''n'' jak i Ci z Cyfry+ (dysydenci) żałują ze w ogóle wpadli na taki głupi pomysł połączenia sie i obie strony po 50% winy w tym maja ;-)

 

Mnie np. doili z dwóch żródeł czyli jako abonenta ''n'' i jako abonenta Cyfry+ HD gdzie za obie w sumie platformy buliłem 150 zł a teraz płace 84 zł i mam obie w jednym Cameleonku :D Czyli kto stracił ja czy oni ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Właśnie migrowałam do nc+

Nie wiem czy się cieszyć,ale raz kozie śmierć :oops:

Dotąd miałam optimum z 6xC+,MR i sagemcom drugi dekoder własny za 71 zł.

Dostałam pakiet Silver za 69 zł plus dopełnienie do pakietu premium za 10 zł do tego MR za 0 zł i wymiana dekodera sagemcom na ultrabox za 0 zł.razem 79 zł na 12 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dodatkowo 4c+ a co do ultrabox to Pani konsultant powiedziała mi,że ma pace u siebie i nie narzeka.Wypowiedzenie wysłane w grudniu,umowa do końca lutego.Więc chyba straciłam,no ale tak jak pisałam raz kozie śmierć.Do tej pory kilka razy dzwonili ale tamte oferty zaczynały się od 84 zł wzwyż i pakiet comfort więc grzecznie odmawiałam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ircios & @kibo jestem zdania ze zarówno Ci z ''n'' jak i Ci z Cyfry+ (dysydenci) żałują ze w ogóle wpadli na taki głupi pomysł połączenia sie i obie strony po 50% winy w tym maja ;-)

 

Mnie np. doili z dwóch żródeł czyli jako abonenta ''n'' i jako abonenta Cyfry+ HD gdzie za obie w sumie platformy buliłem 150 zł a teraz płace 84 zł i mam obie w jednym Cameleonku :D Czyli kto stracił ja czy oni ???

 

Z pełnym szacunkiem, ale stracili głównie tacy jak Ty i ja - ogólnie wszyscy abonenci, konsumenci.

Ci z n-ki, bo to właśnie n-ka "podciągała w górę" standard techniczny i ci z C+ również. Czemu?

Bo teraz mogą doić mocniej, bo jest trochę monopol: CP jest głównie dla emerytów (inny target) i co zostaje? No właśnie - tylko jedna firma.

Tak się tylko niektórym WYDAJE, że stracił operator - on zyska i to dużo. Im dłużej, tym więcej.

...a że niektórzy tak myślą, to operator się... cieszy, niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie wysłałem w poniedziałek. Umowę mam do konca marca.

 

O dziwo dzisiaj miałem telefon z NC+, ale raczej konsultant nic nie mówił o moim wypowiedzeniu, więc jeszcze wypowiedzenia nie zarejestrowali.

 

Dostałem propozycje: pakiet Universe+, 6xCanal+, Pace 500GB i 2 karty za 84 zł na 18 m-cy.

 

Z racji, że nie miałem czasu rozmawiać, powiedziałem gościowi, żeby zadzwonił jeszcze w poniedziałek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)Nigdy samemu się nie dzwoni.

Bzdura. Wszystkie aneksy zawarłem po telefonie wykonanym przeze mnie. I warunki dostaję takie jak na forum. W tym tygodniu U+, 6xC+, HBO, MR, Pace za 64 zł. 3,5 miesiąca przed końcem umowy.

Ja chce to samo tylko ze za max 59 :P moze sie uda niewiem ale bede sie staral!! umowa do konca lutego Wypowiedzenie wyslane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i definitywnie mam dosć. 129zl za Unverse+6x c+ mr....:) Nie ja już mam dosyć.Jeśli ktoś dostał Universe+ Multiroom i 6x c+ za 59zł to proszę PM z nr klienta( zagrozili mi że dadzą jeśli dam nr kogoś kto dostał w tym roku taką ofertę...)Rozumiem że traktują byłych pracowników tak jak zwykłych [beep]ów....No cóż...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...