Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Miałbyś taniej gdybyś migrował z c+. To co mają Twoi rodzice po migracji za 79,to Ty miałbyś za 59. Przy tym pakiecie co masz obecnie nie można mieć MR. Musiałbyś pakiet zwiększyć i dobrać wtedy MR i z tym migroać. Dodatkowo dobrać 2 deka jak nie masz swojego prywatnego. 2 dek to dodatkowa opłata za pvr lub 0 za zwykły. Jaj dużo zachodu to zostań przy umowie rodziców ;)

 

Może zacznijmy jeszcze raz od początku, bo w sumie zapytałem z ciekawości, ale rodzice nie są do końca przekonani do przedłużania umowy itd., więc pozostańmy tylko przy mojej umowie z Cyfry i w tym przypadku zrezygnujemy z multiroomu, bo nie jest on aż tak konieczny.

 

Jak już mówiłem, biorę pod uwagę głównie Universe+, bo najbardziej zależy mi na kanałach sportowych, (w Comfort+ nie ma m.in. ESP2 HD czy BBC Knowledge, na których mi zależy) wraz z Canal+ (wolałbym mieć cały pakiet niż tylko Sport i Family). Czyli w tym przypadku Uni+i 6xC+ wychodzi 59zł, tak? Jakieś dodatkowe koszty za dzierżawę dekodera czy coś w tym stylu? I druga kwestia w tym wypadku - generalnie jakoś specjalnie na Pace'a nie narzekam, jednak dla mnie osobiście Turbodekoder bije sprzęt Cyfry na głowę i chciałbym się jeszcze dowiedzieć czy istnieje możliwość wymiany dekodera najlepiej na turboBOX+ (czy jak on się tam nazywa) i ew. jakie to koszty? Z tego co pamiętam to w Cyfrze kiedyś nie mogłem wymienić Philipsa na Pace'a, z kolei n-ka dawała możliwość upgrade'u dekodera, ale to znowu wiązało się chyba z przedłużeniem umowy.

 

Jeżeli trochę namieszałem to przepraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonili do mnie w piatek I zgodzilem sie na U+ C+6 MR I HBO za 84 na 12 m a czytam posty wasze ze moglem to dostac za 59 zl cos babka wspominala ze moge zresygnowac w ciagu 10 dni . Co mam zrobic aby dostac w niszej cenie ? Cos da zadzwonienie do nich czy wypowiedzenie. Sorki za pisownie ale pisze z telefonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Los_Dawidos. Masz szansę na ten pakiet. Sprzet pozostaje ten sam. Jeśli chcesz wymiany na Turbacza,to możesz próbować. Jeśli zgodzą się to dostaniesz go ze sparowaną kartą i aktywacją. Nie będziesz też miał MR na zasadzie c+ jeśli będziesz kiedyś chciał dobrać. To chyba tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, bo poczytałem o obecnych Multiroomach i mam mętlik. Jestem abo cyfry (jeszcze) i mam własne odbiorniki SAT, jak dobiorę (na koniec umowy rzecz jasna czyli niedługo) MR, to dostanę jak kiedyś dodatkową (łącznie dwie) kartę Cyfry+? ...czy każą nowe dekodery wziąć i łączyć LANem?

Jak wezmę nie w ostatnim m-cu, to policzą za poprzedni 20 zł? Czy proporcjonalnie (np. wezmę 20-go i policzą za pozostałą 1/3 m-ca)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kicur jeżeli w którymś momencie będziesz chciał wymienić dekoder na sprzęt produkowany przez ADB dopiero wtedy wpadasz w parowanie i MR na zasadach N-ki. Aktywacja za MR na umowie z Cyfrą nie jest pobierana a przynajmniej ja o tym nie słyszałem.

 

 

@Los_Dawidos nie wiem czy podczas migracji można dostać turbodekoder, prędzej mediabox, ale daj znać co Ci w tej kwestii powiedzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dalej trzeba do "Centrum Cyfry/nc+" się udawać, czy wystarczy do zwykłego punktu nc+ po ten MR? Pytam, bo dzwonią od wczoraj jak szaleni (umowa do końca lutego, wypowiedzenie doszło) i nie wiem czy nie brać JUŻ tej drugiej karty, żeby konsul widział "drugą kartę". Oddałbym moduł przy okazji, którego i tak akurat nie używam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pakal_Wielki wpierw zacznij od tego co miałeś, za ile, jakie dekodery i do kiedy poprzednią umowę?

 

@kicur najlepiej wcześniej zadzwonić http://ncplus.pl/oferta/jak-kupic ale obstawiam, że zrobisz to w punktach opisanych jako serwisowe na tej stronie. Dobierając teraz zapłacisz jak coś +20zł przy następnym rachunku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kiciur najlepiej po MR Cameleon udać się do byłego APS-u po Cyfrze+ bo Ci po ''n'' to tylko w oczach jak wchodzisz do ich punktu APS maja CONAX i i sparowany Spambox+ ;-) (@kibo to taki przytyk dla Twojego wpisu ;-) )

 

Nie ładuj sie w Spambox+ jeak nie musisz no chyba ze Cie sprzet z Cyfry+ HD denerwuje :D

 

@kibo owszem mogę się mylić bo ta opłata jest jak jest sie już w ''nc+'' klientem na sprzęcie Cyfry+ HD (jak bym ''work'' dla nc+ to wiedział bym więcej )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę się upierać, że tylko w Centrach NC+, bo mnie się wydaje, że w każdym Serwisie winni go obsłużyć-stąd link z telefonami aby się upewnić wcześniej jak ma gdzieś dojeżdżać.

 

@marcelnorbert aktywacja MR na umowie z NC+ dotyczy nie tylko abo rodem z Cyfry, niestety :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kicur niektóre punkty zajmują się tylko sprzedażą. Masz mapkę http://ncplus.pl/oferta/jak-kupic, poszukaj swojego miasta i opisanych punktów jako serwisowe, zadzwoń. Aktywacji na umowie z Cyfrą brak. Jeżeli weźmiesz MR miesiąc przed migracją to zapłacisz najwyżej tylko +20zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze zagai to dostanie i bez pisemka @Kibo tym bardziej ze zbyt wysokiego APR-u nie ma bo pisze 61 zł płaci także U+ dostanie bez problemu za 44 zł z MR za free i Pace za free a jak rozpracuje konsula to da mu może jakiś gratis ;-)

 

Ja U+ za 44 zł dostałem i jedynie napisałem maila z prośbo/grożbą :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...