Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzęt kolego może byś napisał jaki masz bo mi tez to proponują ale 119/124 zł na 18 m-cy bez Filmbox bo oferta ''gucio''.A i nie ma 2xHBO tylko 3 xHBO :D

 

oczywiście że 3xHBO ;)

sprzęt Pace 500 GB, Sagecom HD

 

Taka moja uwaga jak otrzymacie sms, że wypowiedzenie zostało przyjęte nie dzwońcie sami dajcie im czas. Ja czekałem 2 tygodnie na telefon od nich. Przed wysłaniem wypowiedzenia telefony się urywały.

 

Po wysłaniu wypowiedzenia miałem jeden telefon kilka dni po wysłaniu z bardzo słabą ofertą- jak podziękowałem rozmowa zakończyła się w stylu: jak nie to nie lepszej ofert już nie będzie. Po dwóch tygodniach otrzymałem sms z potwierdzeniem otrzymania wypowiedzenia i z datą zakończenia umowy. Po kolejnych dwóch tygodniach telefon z propozycją 109 zł za pakiet Univers+ 6 x Canal+ + 3xHbo+ 2x Cinemax + oczywiście multiroom i sprzęt. Wytargowałem jeszcze Redlight HD + Filmbox (na 6 miesięcy).

 

Wcześniej płaciłem 113 zł bez Cinemax, Filmbox, zamiast Redlight - HD Hustler HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to i ja już od 1-go lutego będę w nc+ :) Pisałem tu wcześniej, że chcę przejść na sprzęt ADB ale kolejny raz zaoferowali mi "super" ofertę: ponad 160PLN za Universe+, 6xC+, HBO i Cinemax + dodatkowo 299PLN (o ile dobrze pamiętam) aktywacji za 3 dekodery. Powiedziałem Panu za ile to mają nowi i zgodził się ze mną od razu, że to żałosna oferta :) Wcześniej przemyślałem sobie sprawę zmiany sprzętu i doszedłem do wniosku, że nie będę się upierał przy tym. Śledzę rozwój wypadków z nc+go i wygląda na to, że powoli sobie to w nc+ odpuszczają bo nie są w stanie ogarnąć tematu więc jeden z głównych argumentów przejścia na nowy sprzęt odpada. Tracę co prawda przechodząc do nc+ dostęp do cyfraplusonline ale mam w domu streamer obrazu Sony LocationFree więc mam namiastkę cyfrapluspnline. Znacznie gorsza jakość obrazu ale za to wszystkie kanały jakie mam w ofercie :) Tak więc zdecydowałem się przejść z pakietu Prestige za 143PLN na: Universe+, opcja Platinium, 3xHBO z HBO GO, CinemaxHD, multiroom, darmowy najem dekodera PVR (jednego - drugi mam na własność kupiony od Cyfry) z możliwością zamiany Philipsa 250 na Pace'a 500. Wszystko na 12 miesięcy za 99PLN z gwarancją ceny na cały okres oznaczony. To była pierwsza propozycja po moim stwierdzeniu, że mogę ew. rozważyć wycofanie wypowiedzenia bez przejścia na nowy sprzęt ale pod warunkiem otrzymania korzystnej oferty na starym sprzęcie. Zgodziłem się od razu. Być może można ugrać coś więcej ale mnie to satysfakcjonuje - będę płacił o 45PLN mniej miesięcznie a Filmboxów i tak prawie nie oglądałem - zamiast nich jest w końcu kilka kanałów, których w Cyfrze nie miałem :) Zgodnie z Waszymi radami poprosiłem od aktywację od 1-go lutego zamiast natychmiastowej i wysłanie potwierdzenia oferty mailem w celu weryfikacji. Nagrywałem też (za zgodą konsula) tę część rozmowy, podczas której wygłaszał oświadczenie z warunkami migracji :)

Życzę wszystkim wytrwałości w negocjacjach i satysfakcjonujących ofert :)

P.S.

Ten streamer obrazu mam niestety w wersji NTSC w związku z czym musiałem kiedyś kupić dekoder z możliwością wysyłania obrazu w tym systemie. Niestety jest w wersji SD (Opticum) więc dzieci nie mają na nim wszystkich kanałów. Czy ktoś z Was zna może jakiś tani dekoder HD obsługujący standard NTSC na wyjściu video?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od ponad 3 mc staram się o aby ta firma przedstawiła mi ofertę migracji z n/c+ na nc+ i...? Zero kontaktu! Co proszę... tak przygotują i zadzwonią! Interes mają niezły bo jako posiadacz N i C+ chcę to jakoś w kupę połączyć. Uważam takie podejście firmy za nic innego jak naciąganie. Nie pozostaje mi nic innego jak czekać aż coś wywalą z oferty bo inaczej nic się mi nie uda tam ugrać. Rozumiem jakby przedstawili ofertę i byłaby BEE i FEE ale nawet takiej nie dostałem. Chyba sobie napiszę pismo do UOKiKu. :censored:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...