Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@ircios a tak-10 dni tu jest, pole manewru też-racja :-)

 

@zibi-s tak wiem, że Tobie przysłali i prawidłowo. Ja kładłem nacisk na przesłanie ew. propozycji oferty na maila przed rozmową i ostatecznym "TAK", bo nie wszyscy mają te "10 dni" i w razie "w" pozostaje reklamacja.

 

Dokumenty pocztą dostałem chyba po 3 m-cach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dostalem umowę pocztą po 3 miesiacach. Umawiałem się z konsultantem na pakiet Universe plus dodatki i tak migrowałem za 59 zł po rozmowie telefonicznej. W umowie papierowej było C+ Silver plus dodatki. Poszła reklamacja. Rozpatrzona pozytywnie po miesiącu oczekiwania. Rozwiązali umowę C+ Silver i zaproponowali własciwe Universe plus dodatki za 49 zł na co się zgodziłem :) umowę przesłali po 2 miesiącach pocztą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dostalem umowę pocztą po 3 miesiacach. Umawiałem się z konsultantem na pakiet Universe plus dodatki i tak migrowałem za 59 zł po rozmowie telefonicznej. W umowie papierowej było C+ Silver plus dodatki. Poszła reklamacja. Rozpatrzona pozytywnie po miesiącu oczekiwania. Rozwiązali umowę C+ Silver i zaproponowali własciwe Universe plus dodatki za 49 zł na co się zgodziłem :) umowę przesłali po 2 miesiącach pocztą.

Widocznie ja w tym czasie co pisałeś szcegółowo o twojej migracji i reklamacji nie byłem aktywnym uczestniczyłem w tym wątku, ponieważ mnie telef. proponowali podobnie jak tobie jeśli chodzi o Universe i 6C+, a w e-mailu przyszły te same kanały, ale troche inaczej ułozone pakietowo tzn. C+Silver z Canal+ Film i Premiere.

Pod koniec negocjacji konsultant dodawał mi dodatkowo History i Sundance za darmo, i uznałem że aby zmieścić całośc w ustaonej kwocie konsultant musiał dokonac pewnych kosmetycznych zmia, więc dałem sobie spokój z reklamacją.

 

Czy Universe+ z 6C+ w stosunku do C+Silver z C+Film i Premiere coś zmienia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rożnica jest w opłatach za wczesniejsze rozwiązanie umowy.

Nie każdy to planuje lecz życie płata rożne figle.

Mając C+ silver a nie Universe przy przedłużaniu umowy zawsze będą ci się starali wcisnąc więcej za drożej - trudniej dostac taniej aniżeli mając Universe.

Więc jest rożnica.

 

Poza tym jak umowa to umowa a nie jak z abonamentem rtv ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki,

pewnie że na reklamacji można coś ugrać, ale już nie mam czasu i nerwów z nc+ się dochodzić, tym bardziej że dostałem to co chciałem za 98,98 zł.

 

Też myślałem nad tym w ten sposób, ale przeliczająć migrację z Universe+ za 49 zł i 6C+ = 99 zł - na C+ silver za 79 zł i bezpłatna opcja Canal+F&Premiere i pozostałe Cinemax 15 zł. , History 1,99 i Sundance 2,99 zł. = 98,98 zł.

Przy przejściu na okres bezterminowy będę miał Silver+ z wszystkimi C+ za cenę 79 zł ponieważ pozostałe Cinemay H. i Sun. są w cenach standardowych i można je wyłączyć.

 

W przypadku Universe przechodząc na umowę bezterminową z Canałami+ było by 99 zł.

 

Dodam ze bez Canal+ oferta nc+ mnie nie interesuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki,

pewnie że na reklamacji można coś ugrać, ale już nie mam czasu i nerwów z nc+ się dochodzić, tym bardziej że dostałem to co chciałem za 98,98 zł.

 

Też myślałem nad tym w ten sposób, ale przeliczająć migrację z Universe+ za 49 zł i 6C+ = 99 zł - na C+ silver za 79 zł i bezpłatna opcja Canal+F&Premiere i pozostałe Cinemax 15 zł. , History 1,99 i Sundance 2,99 zł. = 98,98 zł.

Przy przejściu na okres bezterminowy będę miał Silver+ z wszystkimi C+ za cenę 79 zł ponieważ pozostałe Cinemay H. i Sun. są w cenach standardowych i można je wyłączyć.

 

W przypadku Universe przechodząc na umowę bezterminową z Canałami+ było by 99 zł.

 

Dodam ze bez Canal+ oferta nc+ mnie nie interesuje.

 

po przejsciu na umowę bezterminową bedziesz miał C+ SILVER tylko z dwoma kanałami z paczki C+ - pozostałe jak zapłacisz dodatkowo 40 zł. :)

 

Universe - pakiet za 59 zł bez kanalow cyfry

C+ silver - pakiet za 79 zł z 2 kanałami cyfry

W obydwu pakietach musisz zapłacic tyle samo - 40 zł - żeby miec wszystkie 6xC+

 

taniej by ci bylo walczyc o Universe + 6xC+ za 59 zł plus dodatki a nie C+ silver + reszta kanałow C+ za 79 zł oraz dodatki. Na Universe + 6xC za 59 zł miałes dużą szansę to dostac.

W efekcie miałbys abonament o 20 zł tanszy miesięcznie. To są te drobne rożnice :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Obecnie posiadam:

pakiet CANAL+ OPTIMUM HD + 2 niezależne karty multiroom + PVR PACE 500GB - płacę 93 zł (wiem - nie ma rewelacji)

Umowę mam do końca lutego 2014r.

Dziś wysyłam rezygnację.

Interesuje mnie:

pakiet Universe+,6xCanal+ + MR na dotychczasowych zasadach + posiadany PVR PACE + HBO.

Podpowiedzcie ile Waszym zdaniem można Max za to płacić, żeby nie wyjść na "[beep]a" :lol2:

Myślałem o kwocie max 79 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Umowa z N do końca marca, wypowiedzenie wysłane w tym tygodniu - zaczęły się telefony. Po pierwsze chciałbym wymienić starego białego nboxa na małego białego, czy komuś się to udało, bo proponują na razie mediaboxa z aktywacją 49 i 5 miesięcznie, a ja bym wolał wymienić w gratisie a nie z dopłatami. No i moje propozycje to 39 zł za Universe, lub 49 zł za Universe i 6xCanal ( teraz mam WPT 48 zł ). Wiem, że druga opcja za 49 zł nie jest łatwa, ale czy udała się komuś opcja pierwsza: Universe za 39 zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...