Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego premium? Bo ludzie to kupią bo ładnie brzmi :D. Ludzie są w większości przypadków wzrokowcami i niekiedy wystarczy dodać "promocja" i towar schodzi a już "premium"- łoooo, to muszę mieć hehe. U mnie w pracy np musimy kombinować ze sprzedażą płytek. Możemy je pakować w kartony po 0,8m2 i byłoby taniej, ale kombinujemy z paczkami po 0,5m2. Dlaczego? Bo ludzie nie kupują towaru na m2 tylko na opakowania. I nie istotne jest zupełnie dla klienta to, że w gruncie rzeczy zapłaci więcej za to samo, bo ważne że za paczkę zapłacił mniej :D. Głupota ludzka nie zna granic....

Żeby nie było OT, destin6, można było sporo taniej ale grunt że Ty jesteś zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ircios:

tak jak koledzy zauważyli MRPremium nie dają za darmo, zresztą byli enkowicze raczej nie dostają nawet MRStandard za darmo, co innego migrujący z Cyfry tu nie ma większego problemu z MR za 0 zl. Taka ich polityka i można się albo na to decydować albo nie na nc+,co nie oznacza, że mi sie podoba różne traktowanie swoich klientów.

 

chudeusz:

Dla mnie premium nad standardem ma ta przewagę, że mogę zlecać nagrania z obu dekoderów a także oglądać te nagrania na obu dekoderach. Więc brałem świadomie taką opcje poza tym kiedyś nie było standardu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przeszedłem z n do nc+ :) Po krótkiej i miłej rozmowie zaproponowano mi pakiet Universe+, 6x Canal+, 2x multiroom za 79zł (umowa na 12 miesięcy). Oferta w zupełności mi odpowiada i jestem zadowolony.

 

w tym opłata za dekoder?

Nigdy nie miałem opłaty za dekoder, nawet jak jeszcze n-ka istniała :)

@Kibo no Hikari zgadza się nie wymieniałem na nowy dekoder.

@chudeusz Wiem, że niektórzy potrafią wynegocjować lepsze oferty, ale według mnie 79 zł jest sumą adekwatną do tego co zaproponowano mi w nc+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to i ja napiszę.

Umowa jeszcze mi się w C+ nie kończyła (zostało około pół roku) ale zadzwoniłem i bez wielkich negocjacji mam teraz:

Universe, 6xC+, 3xHBO, 2xCinemax, Filmboxy i Multiroom z dwiema kartami.

Wszystko na 12 miesięcy za 109zł.

Mogłem dostać za 0zl jeszcze jakiś PVR HD ale nie potrzebuję, więc nie brałem. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rcios inny znaczek ;-) Chce porównać kontent kanałów bo Husltler HD już mi się znudził a pamiętam jak konsul mojej teściowej to sprzedał za czasów ''n'' i zareklamowała ze jest tam ''40 premier filmowych z USA'' ;-) Kobita jak wpisała kod odblokowujący na box+ to się przeżegnała i prawie w grobie znalazła ;-) A pózniej z lamentem do mnie ze odkręć to itp chocki klocki były ;-)

 

Do dzisiaj sie z niej śmieje czy nie chce 40 premier filmowych na miesiąc sobie zamówić :D:D:D

 

Także karta przetargową będzie kanał Redlight HD na 18 m-cy za free do opłaty abo za 109 albo czekam do sierpnia br. na rozwój sytuacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo tam glownie europa a jak ktos nagrywa to przy tym bitracie moze sobie ponagrywac kilka pozycji na 1 plytke blu ray i po poltora roku bedzie miec cala biblioteke filmow i moze wylaczyc reda :)

 

szkoda ze Filmbox HD jest dostepny jak sobie dobieramy pakiet filmboxa smieszne kanaly SD o jakosci VHS i 1 HD tyle ze co ciekawe wszystkie pozycji w HD ktore sa puszczane na tym kanale nie sa dostepne jako Blu ray nigdzie wiec albo dobry upscale albo nie sa wydane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...