Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ITI NEOVISION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

KAPITAŁ: 88898500,00 ZŁ

ADRES: Ul. KŁOBUCKA 23, 02-699 WARSZAWA

SIEDZIBA: MAZOWIECKIE/Warszawa/Warszawa/Warszawa

KRS: 191377

REPREZENTACJA

SPOSÓB REPREZENTACJI: SPÓŁKĘ REPREZENTUJE PREZES ZARZĄDU DZIAŁAJĄC ŁĄCZNIE Z DRUGIM CZŁONKIEM ZARZĄDU.

ZARZĄD:

MOŃKA BEATA ALEKSANDRA PESEL: 71030315262 WICEPREZES ZARZĄDU

PRZYBYSZ ARTUR PAWEŁ PESEL: 65031915118 WICEPREZES ZARZĄDU

ANTING WOLFF CHRISTIAN ALEJANDRO

VARLEY JULIEN GUILLAUME PREZES ZARZĄDU

DANDOY NICOLAS RAYMOND WICEPREZES ZARZĄDU

WSPÓLNICY

CANAL + CYFROWY SPÓŁKA AKCYJNA KRS: 427395 [Lista podmiotów powiązanych] udział : 87.071 UDZIAŁÓW 0 ŁĄCZNEJ WYSOKOŚCI 43.535.500,00 ZŁ udział całościowy : NIE

DTH POLAND HOLDING B.V. udział : 90.726 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WYSOKOŚCI 45.363.000,00 ZŁ udział całościowy : NIE

NADZÓR

RADA NADZORCZA:

KOSTRZEWA WOJCIECH JULIAN PESEL: 60101801317

TELLENBACH MARKUS

SAADA MAXIME

VINCENT FREDERIC

LAFARGE GUY

ALDUY MANUEL

LE GALLO OLIVIER

RYAN JAMES SEAN

RICHARDSON SMITH CHRISTOPHER JAMES

PRZEKSZTAŁCENIE

PODZIAŁ ITI NEOVISION SP. Z O.O. Z SIEDZIBĄ W WARSZAWIE („SPÓŁKA DZIELONA”) ZOSTANIE DOKONANY NA PODSTAWIE ART. 529 PAR. 1 PKT 1 KSH POPRZEZ PRZENIESIENIE ZORGANIZOWANEJ CZĘŚCI PRZEDSIĘBIORSTWA SPÓŁKI DZIELONEJ ZWIĄZANEJ Z DZIAŁALNOŚCIĄ ODDZIAŁU SPÓŁKI DZIELONEJ PROWADZONEGO POD FIRMĄ ITI NEOVISION SP. Z O.O. ODDZIAŁ RELIGIA.TV W WARSZAWIE („ODDZIAŁ”) DO SPÓŁKI TELEWIZJA RELIGIA SP. Z O.O. Z SIEDZIBĄ W WARSZAWIE („SPÓŁKA PRZEJMUJĄCA”) (PODZIAŁ PRZEZ WYDZIELENIE). UCHWAŁA NR 1 NZW ITI NEOVISION SP. Z O.O. Z DNIA 20.11.2009 R. UDOKUMENTOWANA AKTEM NOTARIALNYM A NR 14143/2009 SPORZĄDZONYM PRZEZ ARTURA KĘDZIERSKIEGO PROWADZĄCEGO KANCELARIĘ NOTARIALNĄ W WARSZAWIE PRZY ULICY ŁUCKIEJ 18 LOKAL

 

CANAL + CYFROWY SPÓŁKA AKCYJNA

KAPITAŁ: 441176000,00 ZŁ

ADRES: Ul. AL. GENERAŁA WŁADYSŁAWA SIKORSKIEGO 9, 02-758 WARSZAWA

SIEDZIBA: MAZOWIECKIE/Warszawa/Warszawa/Warszawa

KRS: 427395

REPREZENTACJA

SPOSÓB REPREZENTACJI: SPÓŁKĘ REPREZENTUJE PREZES ZARZĄDU DZIAŁAJĄC ŁĄCZNIE Z DRUGIM CZŁONKIEM ZARZĄDU.

ZARZĄD:

MOŃKA BEATA ALEKSANDRA PESEL: 71030315262 WICEPREZES ZARZĄDU

PRZYBYSZ ARTUR PAWEŁ PESEL: 65031915118 WICEPREZES ZARZĄDU

VERLEY JULIEN GUILLAUME PREZES ZARZĄDU

DANDOY NICOLAS RAYMOND WICEPREZES ZARZĄDU

ANTING WOLFF CHRISTIAN ALEXANDER WICEPREZES ZARZĄDU

NADZÓR

RADA NADZORCZA:

KOSTRZEWA WOJCIECH JULIAN PESEL: 60101801317

LAFARGE GUY

RYAN JAMES

RICHARDSON SMITH CHRISTOPHER JAMES

SAADA MAXIME

ALDUY MANUEL

LE GALLO OLIVIER

TELLENBACH MARKUS

VINCENT FREDERIC

POWSTANIE

SPÓŁKA CANAL + CYFROWY SPÓŁKA AKCYJNA POWSTAŁA POPRZEZ PRZEKSZTAŁCENIE SPÓŁKI CANAL + CYFROWY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. PODSTAWĄ POWSTANIA CANAL + CYFROWY SPÓŁKA AKCYJNA JEST: - UCHWAŁA NR 2 NADZWYCZAJNEGO ZGROMADZENIA WSPÓLNIKÓW SPÓŁKI CANAL + CYFROWY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Z SIEDZIBĄ W WARSZAWIE Z DNIA 09.07.2012 R. W SPRAWIE PRZEKSZTAŁCENIA CANAL + CYFROWY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Z SIEDZIBĄ W WARSZAWIE W SPÓŁKĘ AKCYJNĄ CANAL + CYFROWY SPÓŁKA AKCYJNA W TRYBIE ART. 551 § 1 K.S.H.

PRZEKSZTAŁCENIE:

„CANAL + CYFROWY" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ REGON: 013241191 KRS: 51835

 

Z czego wynika że Canal+ Cyfrowy S.A. jest współwłaścicielem ITI Neovision Spółka z o.o., ale są to dwa oddzielne podmioty.

Dla zmylenia przeciwnika, czyli nas, mają identyczne zarządy, więc nigdy nie wiemy w czyim imieniu występują lub podają informację członkowie zarządu.

 

NC+ to po prostu wspólny produkt (brand) oferowany przez te dwie spółki, mogą więc one oferować swoim abonentom różne ceny, promocje za ten sam produkt czyli pakiet.

 

Zastanawia mnie tylko z kim podpisują umowy zupełnie nowi abonenci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja uważam, że powinni nam dać WSZYSTKO za darmo dożywotni FULL - All Inclusive i 6 dekoderów multibox+ do MR. I codziennie powinni do nas dzwonić i nas przepraszać. I przysyłać lizaki i landrynki i westalki, które będą nas wachlować, kiedy będziemy oglądać ZA DARMO mecz na nowym canal+JAMOJEMIMNIE. A tak serio to WSTYD. Polactwo. Jak mnie na coś nie stać to tego nie kupuję. Jesteście takimi samymi cwaniakami jak prawnicy nc+, czyli jesteście siebie warci i mam nadzieję, że się pozabijacie w tych uokikach, sądach i aps-ach. Powinni to nadawać na CANAL+Buractwo. Amen. Teraz się na mnie powyżywajcie :) Sr..m na to. Miłej wojny o 10 zł i Wesołych Świąt. :lol2:

A ja uważam że weterynarz powinien cię uśpić [beep]ie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załatwione. Przed chwilą zmigrowałem.

Krótka historia: do dziś miałem Optimum HD, HD Promo i moduł CI+ w darmowym użyczeniu. Umowa podpisana w sierpniu 2012, na 12 miesięcy, jako pierwsza umowa z Cyfrą+ (wcześniej miałem Cyfrę DSL, ale to chyba z 7 lat temu w ramach Videostrady TP, potem zdarzał się też i Canal+ w kablówce). Skorzystałem z promocji 6 miesięcy za pół ceny, czyli płaciłem 38,50 do lutego 2013, a od marca 77 zł. Dodatkowo we wrześniu domówiłem paczkę Canal+ na 8-miesięczne zobowiązanie za 20 zł/m-c, od 9 miesiąca (czyli teoretycznie w czerwcu) gdybym chciał zachować Canal+ miałem płacić po 24 zł/m-c (tyle że to w obecnej sytuacji byłoby już raczej niemożliwe). Podsumowując: ostatni rachunek miałem na 97 zł, i miałbym takie rachunki jeszcze dwa, a od czerwca do sierpnia po 77 zł.

Dzwoniłem do nich w czwartek (w innej sprawie niż migracja), przy okazji zapytałem konsultanta o ewentualne nowe warunki. Proponował mi wtedy Universe+ za 59 zł. Poprosiłem o telefon za kilka dni. W międzyczasie miałem ze dwa telefony z infolinii (ze standardową ich ofertą, czyli Gold za 99 albo Platinum za 119, na 18 miesięcy). Poprosiłem grzecznie acz stanowczo że jak będą mogli mi zaproponować Universe za 49 to niech zadzwonią. No i dzisiaj dzwoni konsultant (ten z którym rozmawiałem w czwartek) i oferuje Universe za 49. Nie zgodziłem się, zamówiłem Silver za 64 zł i History HD do tego, czyli łącznie 65,99 zł. Umowa na 12 miesięcy.

Jestem zadowolony, będę płacił sporo mniej niż płaciłbym nie migrując, a doszło kilka kanałów na których mi zależało (CBeeBies, Disney Junior, BabyTV).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.

 

Pozwolę wtrącić swoje kilka groszy bo widzę ,ze zbyt dużo fałszywych informacji do Was dotarło.

Oczywiście moich słów możecie nie brać pod uwagę i poczekać do pierwszej dekady kwietnia na korespondencję. jednak jeśli ktoś nie może się doczekać to:

 

1.Skany listów, które zostały zamieszczone na forum są autentyczne.Takie dostanie KAŻDY abonent Cyfry.Plus oczywiście regulamin i kilka ulotek.

2.Abonenci Cyfry w przeciwieństwie do abonentów N mogą spokojnie dotrwać na swoich umowach do ich końca. Co to oznacza? Ano to,ze jeśli ktoś przedłużył z nami umowę na 12 - 18 miesięcy to nie będzie żadnego obcinania pakietów. Nsport zostanie wyłączony po 3 miesiącach a u osób , które dostały go wcześniej po 6 (a w zasadzie juz 5)

3.Skąd rozbieżne informacje o maju, czerwcu czy lipcu?? No cóż, odpowiedź już padła na tym forum. :wink: Przepraszam ,ale nie oczekujcie jej ode mnie.

4.Uwierzcie,ze obecna sytuacja wprawiła w osłupienie wiele decyzyjnych osób i ogarniecie tego trochę zajmie.

5.Na koniec rada: pamiętajcie,ze cierpliwość jest cnotą a pośpiech jest złym doradcą :D

 

 

To wszystko ode mnie.

 

Życzę wszystkim Wesołych Świąt w gronie rodziny i przyjaciół!!

 

Wszystkiego dobrego!!!!

 

z topica obok, wygląda prawdziwie :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załatwione. Przed chwilą zmigrowałem.

Krótka historia: do dziś miałem Optimum HD, HD Promo i moduł CI+ w darmowym użyczeniu. Umowa podpisana w sierpniu 2012, na 12 miesięcy, jako pierwsza umowa z Cyfrą+ (wcześniej miałem Cyfrę DSL, ale to chyba z 7 lat temu w ramach Videostrady TP, potem zdarzał się też i Canal+ w kablówce). Skorzystałem z promocji 6 miesięcy za pół ceny, czyli płaciłem 38,50 do lutego 2013, a od marca 77 zł. Dodatkowo we wrześniu domówiłem paczkę Canal+ na 8-miesięczne zobowiązanie za 20 zł/m-c, od 9 miesiąca (czyli teoretycznie w czerwcu) gdybym chciał zachować Canal+ miałem płacić po 24 zł/m-c (tyle że to w obecnej sytuacji byłoby już raczej niemożliwe). Podsumowując: ostatni rachunek miałem na 97 zł, i miałbym takie rachunki jeszcze dwa, a od czerwca do sierpnia po 77 zł.

Dzwoniłem do nich w czwartek (w innej sprawie niż migracja), przy okazji zapytałem konsultanta o ewentualne nowe warunki. Proponował mi wtedy Universe+ za 59 zł. Poprosiłem o telefon za kilka dni. W międzyczasie miałem ze dwa telefony z infolinii (ze standardową ich ofertą, czyli Gold za 99 albo Platinum za 119, na 18 miesięcy). Poprosiłem grzecznie acz stanowczo że jak będą mogli mi zaproponować Universe za 49 to niech zadzwonią. No i dzisiaj dzwoni konsultant (ten z którym rozmawiałem w czwartek) i oferuje Universe za 49. Nie zgodziłem się, zamówiłem Silver za 64 zł i History HD do tego, czyli łącznie 65,99 zł. Umowa na 12 miesięcy.

Jestem zadowolony, będę płacił sporo mniej niż płaciłbym nie migrując, a doszło kilka kanałów na których mi zależało (CBeeBies, Disney Junior, BabyTV).

 

Najpierw żadasz UNIVERSE+ za 49 - jak ci oferują to ty odmawiasz i bierzesz wyższy pakiet. Dziwna strategia

Zyskałeś tylko 2 C+ w stosunku do oferty za 49 zł

 

To jakiś cud że ci tak zeszli z ceny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też czekam już 2 zgłoszenia zostawiłem ale nikt nie dzwonił w sumie jest dużo czasu całe 30 dni więc...

Nsport dali więc we wtorek obejrzy się PSG-BARCELONA !!!

Chyba nie obejżysz :)

 

Wtorek, 2 kwietnia

 

Paris SG - FC Barcelona, nPremium HD, komentują: Adam Marchliński i Stefan Białas

Bayern - Juventus, nSport HD, komentują z Monachium: Bartosz Gleń i Wojciech Jagoda

Multiliga - nPremium 3 HD

 

Środa, 3 kwietnia

 

Real Madryt - Galatasaray, nPremium HD, komentują: Grzegorz Kalinowski i Maciej Terlecki

Malaga - Borussia Dortmund, nSport HD (także w TVP1 HD), komentują z Malagi: Sergiusz Ryczel i Sławomir Chałaskiewicz

Multiliga - nPremium 3 HD.

 

Rewanże już będą na kanałach CANAL+ ale na których co i jak dokładnie nie wiadomo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw żadasz UNIVERSE+ za 49 - jak ci oferują to ty odmawiasz i bierzesz wyższy pakiet. Dziwna strategia

Zyskałeś tylko 2 C+ w stosunku do oferty za 49 zł

 

To jakiś cud że ci tak zeszli z ceny

Trochę zaryzykowałem z tym C+ Family, ramówka jest jeszcze niewiadomą, jak będzie bryndza to będę żałował, ale jak pisałem i tak jestem finansowo do przodu. Pewnie za jakiś czas pojawi się C+ Film jako opcja do zamówienia. Sport w TV mnie nie interesuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam odebrał bym telefon i to bardzo chętnie..........porozmawiał bym sobie ..............gdyby tylko ktoś zechciał do mnie zadzwonić. Inni dostali już po 8 telefonów a ja jestem dalej w czarnej [beep].

 

A nie masz blokady na numery zastrzeżone?

 

Dzwonią nie tylko z zastrzeżonych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam odebrał bym telefon i to bardzo chętnie..........porozmawiał bym sobie ..............gdyby tylko ktoś zechciał do mnie zadzwonić. Inni dostali już po 8 telefonów a ja jestem dalej w czarnej [beep].

 

A nie masz blokady na numery zastrzeżone?

 

jak ja mialem blokade to dzwonili z normalnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonią do tych z ktorych sądzą że mogą najwiecej wyciagnac tzn: do tych ktorzy mieli wyzsze pakiety :-)

Nieprawda ja mam PRESTIGE i nikt nie dzwoni. Z tego co tu czytam to pierw na "odstrzał" idą Ci z Enki (dostali pisma) i Ci co kończy im się już umowa. Cyfrowcy pójdą na drugi rzut. Choć z pism które zamieścili na forum wynika że tu oburzenie będzie mniejsze bo w teorii pozwalają zostać przy tym co się ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...