Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro płace teraz 62 za C+ Optimum + Promo HD (bez znizek kosztuje toto 117 pln), to nie widze powodu, zeby "gołego" platinum za 119 pln nie dosatac po targach za 65 pln. Taki jest moj cel. Zawalcze o to. Cos mi sie wydaje, ze mi sie uda.

Jak nie, to swiat sie nie konczy na NC+. Dam rade - jest DVBT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty marwol. jaka dobra oferta, to z ciebie jest oferma.

 

Aktualnie mam w ence wpt,hbo, npremium,mr za 109zeta. Hbo mam gratis i tak nie ogladam. I policz teraz sobie

Universe 60- jako wpt traktuje

Paczka cplus 30

Mr 10

 

Popatrz sobie po innych dostawcach za ile oni paczke cplus proponuja.

I radze zluzowac co niektorym. To ze mi ta oferta pasuje to oferma jestem? Bez komentarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze niedawno, przy podwyżkach w C+, ludzie robili krzyk i batalię o 5 zł.

A dzisiaj ludziska płacą niemal 100 zł. za nicniemający pakiet Platinum i uważają to za dobrą ofertę (szok!).

Nic, tylko pogratulować specom NC+ umiejętności przekonywania (lub napiszę wprost: prania mózgów).

 

Jesli platinium nic niema, to ktory pakiet według ciebie lepiej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie

Dlaczego tak jest jak dokonałem migracji i otrzymałem promocję na GOLD NC+ PG w kwocie 79zł na cały okres umowy,a w centrum abonenta od strony Cyfry w NC+ wskazuje mi kwotę 129zł. Skąd mogę wiedzieć, że mam promocję w kwocie 79zł na cały okres umowy. Oszukują ludzi??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie RelicT dostał dobrą ofertę i jeśli dla was to ciągle za drogo to ja nie wiem. Będziecie się dla 10 zł targować przez miesiąc albo dwa ? Dla mnie czas jest cenniejszy niż użeranie się z konsultantami. Mnie interesuje umowa z dwoma Pacami i mogę im płacić co najwyżej za jednego 5 zł, czyli miesięcznie łącznie wyszłoby 104 zł. Inną sprawą są kanały niegwarantowane, jeśli wyłączyliby chociaż część z nich to robi się coraz mniej do oglądania i jeszcze brak Trace'a na nowej platformie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wysyłajcie za potwierdzeniem odbioru bo nikt wam nie pokwituje odbioru. Dlaczego? Bo warszawski adres do korespondencji to skrytka pocztowa:)

Chciałem tylko zauważyć że takimi bzdurnymi domysłami wprowadzasz dezinformację i najzwyczajniej w świecie możesz kogoś wprowadzić w błąd. Ja wysłałem jakiś miesiąc temu wypowiedzenie na tenże warszawski adres i otrzymałem niedawno żółtą zwrotkę z pięknym podpisem osoby, która je przyjęła, a po paru dniach był telefon z propozycją wycofania tegoż wypowiedzenia. Skan potrzebujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie warto czekać z tą całą migracją nie ma się co s.rać ,widzę że już schodzą z tonu jak dają multi i dekoder za 0 zł.Myślę że już niebawem platinum będzie można wyciągnąć za 65 zł to nie ale w granicach 70-80 i tak jak mają niektórzy abo z darmowym multi i dekiem,jeśli się mylę to rezygnuję z nc+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie warto czekać z tą całą migracją nie ma się co s.rać ,widzę że już schodzą z tonu jak dają multi i dekoder za 0 zł.Myślę że już niebawem platinum będzie można wyciągnąć za 65 zł to nie ale w granicach 70-80 i tak jak mają niektórzy abo z darmowym multi i dekiem,jeśli się mylę to rezygnuję z nc+.

 

70-80zł ?? Hmmm cięzko będzie wywalczyć taki abonament Platinum, nie sądze żeby się zgodzili dać Swoje kanały premium za tak niska kwote.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyferek durne podzielenie paczki Canal+ i niemożność dokupienia jej w całości za normalne pieniądze (powiedzmy 40 zł ) do najniższego pakietu to największy błąd nc+. Są ludzie którzy oglądają tylko sport i ich nie interesuje oferta filmowa i odwrotnie . A tutaj musisz brać jedno i drugie - to idiotyzm .Jak idziesz do kina to nie każą Ci oglądać meczu czy odwrotnie . I stąd to oburzenie jak kibic pilkarski ma płacić 119 zł za coś co do tej pory miał za 55 zł . I wcale im się nie dziwię . Ja jako "oglądacz" T-ME jeszcze mam jakąś alternatywę bo mogę iść po CP i za 60 zł mam 5 meczy z kazdej kolejki . Ligi zagraniczne mnie tak nie grzeją .

 

Jedna osoba w tym wątku twierdziła ,ze dostała Comfort+ i całą paczkę canal+ na cały okres umowy. 39+40 PLN Trzeba zapytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz płacę 164 PLN za pakiet C+ + MR.

Nie mogę się dodzwonić na infolinię nC+ lecz mam nadzieje, że będę miał możliwość wzięcia Platinum + MR + HBO za 119/129 PLN.

Bo coś czuje, że będą chcieli mi wcisnąć na siłę All Inclusive za 179 PLN... a tak naprawdę te VODy i inne smordy mi nie są potrzebne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podejrzewam że ściema.

zresztą comfort + canal to niby za 79 się opłaca ? bez eurosportu 2 i nsport ?

kpina

 

lasek<<<

przeciez nie wszyscy chcą koniecznie platinum...

ludzie chca film/sport i w tym tkwi problem że są zmuszeni mieć wszystko w 'promocyjnej' cenie ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wysyłajcie za potwierdzeniem odbioru bo nikt wam nie pokwituje odbioru. Dlaczego? Bo warszawski adres do korespondencji to skrytka pocztowa:)

Chciałem tylko zauważyć że takimi bzdurnymi domysłami wprowadzasz dezinformację i najzwyczajniej w świecie możesz kogoś wprowadzić w błąd. Ja wysłałem jakiś miesiąc temu wypowiedzenie na tenże warszawski adres i otrzymałem niedawno żółtą zwrotkę z pięknym podpisem osoby, która je przyjęła, a po paru dniach był telefon z propozycją wycofania tegoż wypowiedzenia. Skan potrzebujesz?

 

Na chol.erę wam potrzebne potwierdzenie odbioru? Wystarczy sam polecony. Nawet lepiej to wygląda przy negocjacjach, bo pokazuje że niezbyt wam zależy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podejrzewam że ściema.

zresztą comfort + canal to niby za 79 się opłaca ? bez eurosportu 2 i nsport ?

kpina

 

lasek<<<

przeciez nie wszyscy chcą koniecznie platinum...

ludzie chca film/sport i w tym tkwi problem że są zmuszeni mieć wszystko w 'promocyjnej' cenie ;]

 

No ja też bym chciał Universe+ + paczka Canal+ 6 kanałów / Universe wynegocjować za 49zł + Canal+ za 30zł ale to nie możliwe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili trwa łowienie [beep]ów,jak już sobie nałowią,będzie i zmiana pakietów i zmiana cenników.Nie każdy kibic między innymi i ja może pozwolić sobie na pakiet za stówkę.Swoją drogą powinna być możliwość wykupu canal+ do comfortu.

 

A no trwa zwłaszcza, że Cyfrowcy dopiero co dostaną listy, a ze skanów wynika że bedzie można zostać przy starych umowach :jupi: o ile oczywiście jest to prawda. Jeśli prawda to okaże się że cierpliwość popłacała.

 

A tak swoją drogą fajny AVATAR. MI-24 miodzio :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:brawo:

W tej chwili trwa łowienie [beep]ów,jak już sobie nałowią,będzie i zmiana pakietów i zmiana cenników.Nie każdy kibic między innymi i ja może pozwolić sobie na pakiet za stówkę.Swoją drogą powinna być możliwość wykupu canal+ do comfortu.

 

Dali taką możliwosc ale mało opłacalną 70zł trzeba dopłacic ;):brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym że bardzo dużo ludzi ma umowę do końca kwietnia (15 miesięczne promocje gdy były podwyżki i ludzie wypowiadali umowy) i dużo czasu nie mają obniżyć ceny/'przepakietować'/rabaty wprowadzić...bo mnie nie skuszą platinum za stówę gy chcę tylko sport.

nic na siłę. bez TV człowiek przeżyje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam w N wszystkie kanaly tematyczne za 59zł. proponowali mi silver za 69zł. Zadzwoniłem 2 dni temu i jedynie co mi zaoferowali to 64 zł i kategorycznie stwierdzili ze nie mam szans na pakiet Uniwersalny wiec podziękowałem. Przygotowałem sobie wypowiedznie, dzis miałem wysłac ale postanowiełem wykonac jeszcze jeden telefon i pani na infolinii, co prawda tez nic nowego nie powiedziała, ale juz tak kategoryczna nie była. Wpisała do systemu moje oczekiwania i powiedziała ze zostaną one przekazane do działu utrzymania czy jakos tak i beda do mnie dzwonic. Innymi słowy jest juz jakaś zmiana podejścia i moze cos sie ruszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...