Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak uważacie, czy ta ofera za 79 zł ze wszystkimi canalami na 12 miesięcy może być jakąś podpuchą?Mam dać im odpowiedź jeszcze dzisiaj

 

Wygląda na podpuchę. Chyba jeszcze nikt nie miał możliwości dobrania wszystkich canal+ na cały okres do niższych pakietów. Chyba ,ze to jest ta oferta numer 600 :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem, stosunkowo niewiele osób jest tak oburzonych nowymi cenami i warunkami jak my. Niestety. Byłem w kilku punktach nc+ i w każdym spory ruch, ludzie robią migracje, pracownicy zachwalają, a ludzie nie zwracają uwagi na rzeczy typu brak c+sport w pakiecie Gold itp. Tylko dają się nabierać na super hiper opowiastki sprzedawców. I mówią: noo, 20 zł podwyżki, to dla mnie bez znaczenia, ale dostaje super nowy dekoder i w ogóle jest wypas...

Także jestem mocno sceptyczny, że firma pójdzie po rozum do głowy i dostosuje pakiety do naszych potrzeb.

 

czy już się obudziłeś??? może pora na mocną kawę ? spory ruch w punktach nc+ :lol2::lol2::lol2::lol2:

 

A ja potwierdzam. W Toruniu na Chełmińskiej byłem w sobotę. Stary punkt Cyfry, niedaleko zlikwidowano punkt n. W kolejce do podpisania umowy było 7 osób.

 

A ile Toruń ma mieszkańców ? Ile jest punktów N ? Cztery ? 4 x 7, no, powiedzmy 4x 20,to =80 osób na na "x" mieszkańców.

To, nie rozumiem, co potwierdzasz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dawajcie się popuszczać. Na forach pisują wynajęci ludzi z firmy PR, zewnętrznej , których zadaniem jest zachęcać abonentów do nowej oferty NC+. Wiem to z dobrego źródła. Sprawa nr 2. Poruszył to wyżej DJK. Za 2/3 miesiace gdy nałapią pierwszych [beep]ów i sprzedaż siądzie szykowane są duże promocje. Cena za platinum ma znacznie spaść. Mniej więcej do poziomu C+

Nie dajcie się podpuszczać. Większośc ludzi tutaj pisze by czekać bo obniżą ofertę a sami już ją wykupili bo więdzą ze będzie już tylko drożej.

 

 

I co też se moge takie coś napisać. Strona wszystko przyjmie. :P Dowody dowody a nie puste pisanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobaczice ile nowych, tyle co zarejestrowanych userow pisze [beep]oły, jak to łykneli to, czy tamo w chorych cenach, albo dostając 10 pln znizki - wierzycie w to? nasze forum zostało zaatakowane przez wynajętych ściemniaczy - nie wierzcie w te entuzjastyczne komenty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 osób to u nas jest w ciągu jednego dnia....Większość odchodzi z ulotkami i nie wraca....Ludzie liczą każdy grosz..Co do promocji i migracji.APS mają mniejsze pola do popisów niż INFO po wysłanym wypowiedzeniu...jak ktoś jeszcze tu napisze że platinum jest do wyrwania za mniej niż 89zł to gratuluję..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje przemyślenia....

 

Cyfrowy Polsat ALL na 15 miesięcy to teraz 72 zł/miesięcznie więc nie wiem dlaczego wprowadzasz w błąd!! Uprzedzam że jestem użytkownikiem C+ ale nie lubię jak szerzy się taką dezinformację. ....

Proszę o komentarz do tego co poniżej (do tego pakiet xxx za 25 PLN):

ScreenShot033.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje przemyślenia

 

Wczoraj zadzwonili do mnie i zaproponowali all inclusive za 179 zł. Czy to drogo za to co oferują? Zwarzywszy, że najwyższy pakiet ze wszystkim w Cyfrowym Polsacie kosztuje około 135 zł miesięcznie, a brakuje w nim kanałów Canal+ to chyba nie jest tak źle. Platforma nc+ informuje, że oferta jest dobra bo dostajemy zawartość dwóch platform na jeden dekoder. Wielu z Was kontrargumentuje, że jak z Cyfry+ wytwórnie znikały to obniżek nie było. Czy aby na pewno? Być może dlatego dało się negocjować ceny jakie większość z nas ma w tej chwili. Teraz jak oferta jest pełniejsza, nc+ doszła do wniosku, że nie może już tak obniżać cen. Zapewne możliwość tak dużej negocjacji cen się bezpowrotnie skończyła.

Co mnie zniechęca do nc+ (póki co nie zmigrowałem)? Brak gwarancji obecności kilkunastu kanałów. Niby konsultant mówił, że to kwestia czasu, ale jak nie mam tego na piśmie to nie wierzę. Chciałbym jeszcze mieć możliwość wzięcia multiroomu na mediaboxie i module CI, ale chyba to jest niemożliwe - zostanę przy modeule CI+ z Cyfry i Pace 500GB jako dodatkowy dekoder. Szkoda kilku usług dodatkowych, ale jakoś to przeżyję.

Jeśli tylko nc+ zagwarantuje obecność tych kilkunastu kanałów niegwarantowanych w chwili obecnej to jestem skłonny skorzystać z ich oferty. Byc może uda mi się jeszcze zbić trochę z ceny, ale uważam, że ich oferta all inclusive nie jest zła cenowo.

 

Mam tylko nadzieję,że będzie to ten sam Allinclusive+ jaki jest na stronie nc+ a później okaże się że to tylko dla nowych a nie dla migrujących i będzie okrojony .Już zmigrowałemw sobotę a wczoraj dostałem list z ofertą i dokumenty z allinclusive ale jak na razie nie działa.Miało być do 5 dni i ciągle nic....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce siac plotek ale przed chwila dzwonilem do NC+ o załatwienie czegokolwiek i dowiedzialem sie ze jest MOŻLIWOŚĆ ŁĄCZENIA!!!! 2 abonamentów w 1 tz. (bylem abonentem N i C+) i z tych dwóch moga mi zrobic jeden zaproponowali mi all inclusive + na 9 miesiacy za 179 a na kolejne 9 niestety 199 do tego bezproblemowy wybór dekodera czy ktos mial ma tak samo jednego garba bylo by mniej

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj w dwóch punktach, oferty dla mnie nie ma. Obecnie Superpremium. Co ciekawe, w obu punktach mówili, że jeśli wypowiedziałem umowę to przez 2 miesiące nowej umowy w nc+ nie podpiszę bo będzie blokada :D

 

qrvva jaka blokada? to co będziesz miał w maju?

 

W UPC ponoć też jest taka blokada. Nie przedłużając umowy, nie możesz nowej podpisać przez ok 3 miesiące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja potwierdzam. W Toruniu na Chełmińskiej byłem w sobotę. Stary punkt Cyfry, niedaleko zlikwidowano punkt n. W kolejce do podpisania umowy było 7 osób.

 

A ile Toruń ma mieszkańców ? Ile jest punktów N ? Cztery ? 4 x 7, no, powiedzmy 4x 20,to =80 osób na na "x" mieszkańców.

To, nie rozumiem, co potwierdzasz ?

 

Potwierdzam ,ze jest zainteresowanie. Normalnie jak tam byłem to jak jedna osoba była to ruch. Teraz byli ludzie. W ogóle ktoś był. Więcej o Toruniu w Google.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce siac plotek ale przed chwila dzwonilem do NC+ o załatwienie czegokolwiek i dowiedzialem sie ze jest MOŻLIWOŚĆ ŁĄCZENIA!!!! 2 abonamentów w 1 tz. (bylem abonentem N i C+) i z tych dwóch moga mi zrobic jeden zaproponowali mi all inclusive + na 9 miesiacy za 179 a na kolejne 9 niestety 199 do tego bezproblemowy wybór dekodera czy ktos mial ma tak samo jednego garba bylo by mniej

pozdrawiam

drozej niz standardowa oferta haha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dawajcie się popuszczać. Na forach pisują wynajęci ludzi z firmy PR, zewnętrznej , których zadaniem jest zachęcać abonentów do nowej oferty NC+. Wiem to z dobrego źródła. Sprawa nr 2. Poruszył to wyżej DJK. Za 2/3 miesiace gdy nałapią pierwszych [beep]ów i sprzedaż siądzie szykowane są duże promocje. Cena za platinum ma znacznie spaść. Mniej więcej do poziomu C+

Nie dajcie się podpuszczać. Większośc ludzi tutaj pisze by czekać bo obniżą ofertę a sami już ją wykupili bo więdzą ze będzie już tylko drożej.

 

 

I co też se moge takie coś napisać. Strona wszystko przyjmie. :P Dowody dowody a nie puste pisanie.

 

Baca90 . Bierz i nawet po cenie cennikowej. [beep]ów nie brakuje. Ja płacę za wszystko 99zł za Superpremium ( C+ i HBO) z MR i 2xPace i nie mam zamiaru dopłacić im nawet złotówki. Info mam od kolegi ,który pracuje dla Cyfry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje przemyślenia....

 

Cyfrowy Polsat ALL na 15 miesięcy to teraz 72 zł/miesięcznie więc nie wiem dlaczego wprowadzasz w błąd!! Uprzedzam że jestem użytkownikiem C+ ale nie lubię jak szerzy się taką dezinformację. ....

Proszę o komentarz do tego co poniżej (do tego pakiet xxx za 25 PLN):

ScreenShot033.jpg

 

przecież umowę masz na 15 m-c ale płacisz przez 12 m-c bo 3 m-c masz gratis!!!! czy tak trudno jest poczytać co jest napisane z gwiazdką?

Nawet przy tym co załączyłeś wychodzi średnio poniżej 80 zł a dla obecnych abo przy przedłużeniu jest jeszcze lepsza oferta tak że daje to średnio za m-c 72 zł :read:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...