Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dobre ;) - lasek89

 

 

To, że Ty dzwonisz jak popaprany na infolinie i dają Ci beznadziejne propozycje, to nie mój problem. - " Ja już zostawiłem chyba z 5 razy numer kontaktowy;) do tej pory nikt się nie odezwał, dodzwonić się nie można ciekawie jest na prawde " by lasek89

 

Chłopie przecież nikt mi zadnej oferty nie składał o czym Ty piszesz... nie dzwonie na zadną infolinie , to że zostawiłem kontakt to fakt chyba normalne ze chce usłyszec propozycje jaka maja do mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś by zsumował jak ksztaltuja sie obecnie najlepsze oferty? Przegladnałem już ze 30 ztron i nie ma podsumowania.

Mi przed chwila propowali 109zl za gold z HBO na 12 msc. Wysmialem ich i Pan mi na koniec powiedzial ze mam 14 dni od konca umowy na oddanie dekodera. Słabo sie staraja albo to taki trik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś podać link do tego live chatu z konsultantem ?

 

Już pisałem. Wejdź na stronę NC+ wejdź na promocje później kliknij jakiś pakiet i daj zamów online i czekaj. Po jakimś czasie pojawi się okienko.

 

 

Czekam już pół godziny i nic...

 

Nie wiem czemu nie pojawia się u mnie się pojawia i to nie pierwszy raz. Ktoś na forum pisał że też mu się pojawia. hmmm.... Może pojawia się tylko wybranym :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Dostałem właśnie ofertę listowna przejścia datowaną uwaga 25.03.2013 - czyli po tym jak wiedzieli jaka jest reakcja na start nc+. I zaoferowali Platynę za 99. Ciągle dużo ale troszkę poszli po rozum do głowy w stosunku do pierwszych ofert.

Do tej pory miałem abonament za 89 npremium + hbo + filmbox

 

Tylko to jest takie okrojone platinium bez nc+go i bez VOD+. Jest tylko netVod+ !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedstawię dwie oferty z działu utrzymania, jako że mam N pracowniczą z recorderem oraz Cyfra Superpremium z multiroomem bezpłatnym, Pace i Sagemcom. Kontaktowały się oba działy, mogę dowolnie rozwiązać lub przedłużyć jedną z dwóch umów.

 

Warunki N:

 

Umowa 12 mcy Platinum + HBO na 6mcy gratis = 99,-

Multiroom nkowy 10,-

Mediabox 500GB 10,- ALBO Box Turbo 500GB 5,-

NBox HD 49,- jednorazowo (średnio 5zł/mc)

 

SUMA: 119 (114) ( z nboxem do multroom średnio 124,- albo 120,-)

 

 

Warunki Cyfra+

 

Umowa 18mcy Platinum + HBO na 18 mcy 129,-

Multiroom Cyfry 2 karty kameleon 10,-

Pace PVR 500GB 0,-

Sagemcom HD (własny sprzęt) 0,-

 

SUMA: 139,-

 

W N mam wysłane wypowiedzenie umowy skutkujące na 31.03. ze względu na koniec umowy. W Cyfrze aneksowane w lutym.

Jedna z ofert może być wybrana, druga umowa może być rozwiązana. Na sprzęcie Nki mam dostęp do kolekcji nVOD, a na sprzęcie Cyfry dwie niezależne karty. Decyzja ostateczna dla jednej z umów musi być podjęta do piątku. Co wybrać?...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...