Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie odnośnie tych listów nieszczęsnych. Załóżmy, że wynegocjuję przez telefon (póki co nie dzwonili, a ja sam nie zamierzam - czysto hipotetycznie) dobry pakiet, a po kilku dniach przyjdzie list (bo te już wysłane, tylko jeszcze nie dostarczone) z innym pakietem i zastrzeżeniem, że mogę zrezygnować, albo przyjąć ... to czy będę musiał słać wypowiedzenie, skoro kilka dni wczesniej już uzgodnilem warunki migracji, czy nie ?

Nie - list wysłany wcześniej szedł dlugo w międzyczasie ty już ustaliłeś nowe warunki umowy.

Mnie w liście "zaproponowali" Platinium w cenie takiej jak nowym :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@danielqs

Ja już od IV nie płacę nic cyfrze a umowę mialem do końca lipca poprostu konsultant kazał napisać wypowiedzenie w związku z przedłużeniem umowy z N która przechodzi w umowe z NC+

 

Zadzwoniłem powiedzialem że mam obie. Przekierowano mnie do tych co się takimi zajmują, powiedzieli że jest dla takich oferta specjalna. I tyle.

 

Nie opieralbym sie na slowach konsultanta, watpie zeby to byla podstawa do rozwiazania umowy z druga platforma, ale coz pozyjemy zobaczymy :) Listy z Cyfry maja byc wysylane w kwietniu i nie zdziwie sie jak tez taki dostaniesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie spokojnie z tm braniem platyny na siłe Jest oficjalne info na tema Canal od 5 kwietnia

od 5 kwietnia kwietnia wszyscy posiadacze kanałów: Canal+ i nPremium dostaną dostęp do nowych Canal+ (wszystkich sześciu – czyli pakietu platynowego).

 

http://ncpluspytania.pl/viewtopic.php?pid=5663#p5663

 

 

a co z Nsport?

akurat jestem abonentem i całą paczkę C+ posiadam, a najbardziej mi zależy aby mieć Nsport od 7 kwietnia.

Tylko z tego powodu spieszno mi do migracji. Chyba, że od 5 kwietnia dostane Nsport, wówczas mogę czekać do końca maja, aż mi umowa wygaśnie.

Wie ktoś co z tym Nsport dla abonentów starej C+ będzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telefon z nc+, Platinium 99zł + hbo na 6 miesięcy gratis, umowa na 12.

 

a dekoder masz swój czy od nich za free?

 

Dostał 2x Mediaboxy za darmo ;) Przecież to co niektorzy tu wypisują to jest śmiech na sali ;) ludzie mają obecne abo. po 100zł i dawają im Platinum za 119zł a Wy piszecie za 99 + hbo i 12 m:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przyszła oferta - datowana 8 marzec. - Dziś 27 marca.

Z dumą przedstawili mi Silver 22 za 69 zł :read: , prawdopodobnie utargowałbym do 64 zł.

Byłem w "n" za 54 zł.

 

Niestety 25 marca (poniedziałek) z telefonu 500-919-200

"wytargowałem" 79 zł za Goulda. - Gould powinien być za 69 zł.

Ledwo 2 programy więcej niż Silver.

To jak to jest ? Bo w/g mnie to jest bałagan.

I która oferta jest ważna ?

- Dublują "dobrze" dopasowane oferty "dla każdego". :jupi:

 

Czy nbox HDTV recorder będzie dobrze działał ?

Obiecali do piątku włączyć Goulda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...