Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem obecnie w Cyfrze+ z pakietem Canal+superpremium z opcją multiroom oraz dzierżawa dekodera pvr, dzwonił właśnie do mnie konsultant i zaproponował pakiet Canal+ Platinum za kwotę 149zł włącznie z multiroom, ale bez HBO na 18mc, lub taki sam pakiet ale z HBO za 159zł przez 9mc, a później 174zł, podziękowałem i poprosiłem o telefon jak będzie lepsza oferta. :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dafy widzisz,wszystko poszło gładko i nawet ciekawą ofertę dostałeś,ale mogłeś wyrwać pvr-a

 

Tak, myślę, że jestem zadowolony z tej oferty, tym bardziej, że teraz za Optimum + multiroom płaciłem 107 zł i nie miałem dekodera HD. :D Pytanie, czy wszystko po północy będzie okej, bo wtedy ma wejść oferta nc+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Cyfrowym Polsacie ma zostać od dziś zaproponowany bezpłatny Multiroom z bezpłatnym drugim dekoderem od opcji Familijny Max HD oraz jako główny dekoder Polsat HD 6000 z zewnętrznym dyskiem 320GB za darmo na całą umowę 15 mcy. Sagemcom i Echostar z wbudowanym dyskiem to 5 zł/mc. Dodatkowo 3 miesiące gratis i wyższy pakiet na wypróbowanie. Aktywacja za 49 zł główny i 1zł dodatkowy dekoder.
W Polsacie różne rzeczy były.Była telewizja b/abonamentu i później z uwagi na liczne listy abonentów wprowadzono abonament a obecnie póki jeszcze pSolorz/Żak czy jak mu tam będzie mógł pociągnie trochę ale długi za Plusa i inne będą ciągnęły jak n-kę w dół więc spoko zobaczymy jak te Eldorado pociągnie długo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie posiadam Canal+ Optimum HD

- ilość kanałów w pakiecie 111

- w tym ilość kanałów HD 16

W tym pełen pakiet Canal + do tego

- cena pakietu miesięcznie 88 zł miesięcznie i tyle płacę

Oferta NC+ Pakiet Canal+Silver

- ilość kanałów w pakiecie 110

- ilosc kanałów HD 36

- cena pakietu miesięcznie 149 zł taka ofertę dostałem

 

I to właściwie może służyć,jako jeden z przykładów, jak "dobre" oferty nam zaproponowano. Mam nadzieję,że nie usłyszę więcej arogenckiego stwierdzenia,że abonenci nie zrozumieli oferty NC+. Obrażające i lekceważące do potęgo n.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszesz Dafy
Sagecom ze starej Cyfry+, czarny, mały, z wejściem do internetu

Tyle tylko że według mojej wiedzy nie wszystkie usługi pakietu Platyny pójdą na tym tunerze.. Do Platyny potrzebny jest jeden z nowych dekoderów nc+ Czyli dekodery Turbo .. lub Media...

 

 

Tak, ale na tych zasadach które proponowano mi na infolini, to w cenie 109zł miałbym dalej stary dekoder HD. Wyszedłem więc z założenia, że lepszy rydz, niż nic :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszesz Dafy
Sagecom ze starej Cyfry+, czarny, mały, z wejściem do internetu

Tyle tylko że według mojej wiedzy nie wszystkie usługi pakietu Platyny pójdą na tym tunerze.. Do Platyny potrzebny jest jeden z nowych dekoderów nc+ Czyli dekodery Turbo .. lub Media...

a o jakie usługi ci chodzi?

jezeli ktos chce tylko ogladac tv to raczej wszystko bedzie gralo prawda? pytam bo tez bym chcial cos takiego wyhaczyc i ogladac tylko tv uslugi vod i internetowe mnie kompletnie nie interesuja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doczekalem sie dzisiaj telefonu od nc+: Obecnie mam Superpremium HD z HBO jednym PACE i MR. Taka pani przedstawila oferte:

 

Wszystko to samo tylko, ze pakiet platinium za - jak powiedziala i cytuje - "W super promocyjnej ofercie" jedyne 179 zl. Zapytalem, czy zartuje?

 

Po chwili negocjacji musiala sie skonsultowac.

 

Kolejna oferta za platinium + HBO + MR + PACE (czyli na obecnych zasadach) za 139 zl/miesiac.

 

Powiedzialem, ze nie moge sobie pozwolic na zadna podwyzke, wiec podziekowalem. Probowal mnie przekonac nowymi prawami, ale nie zdolala na odpowiedz, ze wiekszosc tych praw byla kiedys w canal+, a LM i LE jest dostepna na TVP i ni jest warta, by za nia doplacac. Czekam na pismo i ewentualnie wysle im wypowiedzenie, chyba, ze znow zadzwonia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@canalplusowiec ale bulić za to trzeba

 

 

W mojej umowie widnieje zapis, że netVOD+ konto podstawowe oraz kolekcja płatna netVOD+ Canal+ Platinum 0 zł miesięcznie. Za bardzo się nie orientuje, co to jest, ale piszę tak jak to wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dafy - dziala Ci ESPN America? Wziales bez multiroomu i HBO za taka cene??

 

 

109 zł z multiroomem (dwie osobne karty, na zasadach Cyfry+) bez HBO. Zaraz sprawdzę czy działa ESPN, bo obecnie aktualizuje mi się dekoder.

 

Pytanie do bardziej zapoznanych z NC+/C+ - po wejściu w ICA wyświetla mi pełną płatność w zakładce moja oferta (łącznie 178.99 zł). Czy tam nie są uwzględnione warunki promocji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszesz Dafy
Sagecom ze starej Cyfry+, czarny, mały, z wejściem do internetu

Tyle tylko że według mojej wiedzy nie wszystkie usługi pakietu Platyny pójdą na tym tunerze.. Do Platyny potrzebny jest jeden z nowych dekoderów nc+ Czyli dekodery Turbo .. lub Media...

a o jakie usługi ci chodzi?

jezeli ktos chce tylko ogladac tv to raczej wszystko bedzie gralo prawda? pytam bo tez bym chcial cos takiego wyhaczyc i ogladac tylko tv uslugi vod i internetowe mnie kompletnie nie interesuja

 

Jednym słowem dystrybutor postąpił bardzo nieładnie.. za 7 złotych czyli za 116 złotych miesięcznie ma pan dekoder o klasę lepszy od tego Panu zaoferowanego..

Co do usług : Nowy dekoder PVR z dyskiem 500 giga..

Co do dodatkowych usług warto zajrzeć na stronę ncplus i poczytać o jakich usługach pisałem.. !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą do mnie zadzwoniła klienta - na dzień dobry padł tekst "dzwonię w sprawie rewolucyjnej ofert" ;) na moją odpowiedź, że chyba o rewelacyjny wałek chodzi rozłączyła się :D no to czekam na kolejny telefon...

 

Jestes kozak ale jej dogadałeś jaaa cieeee :woot:

Napewno teraz jej ciężej dziś pracować a przełożeni ja bardziej przycisną oferta pozostanie bez zmian. Wystarczyło kulturalnie odmówić ale to dla ciebie za wiele

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś odwiedziłem APS u mnie w mieście. Dostałem Canal+ Platinum za 109 zł, 0 zł za multiroom (dwie karty), bezpłatne dzierżawienie dekodera HD przez cały okres trwania umowy (Sagecom DSI83, mały, z wejściem do internetu i gniazdem USB) wzamian starego SD (Thomson TS4P). Ciekawe, czy Pan wiedział co proponuje, czy po prostu coś mi namieszał, bo nie wierzyłem, że mogę bez problemu wymienić stary dekoder na nowy bezpłatnie, zostawiając tego Thomsona również u siebie, bo Pan powiedział, że nie widzi go w systemie. ;)

 

W umowie rozpisane jest to tak:

- Canal+ Platinum 99 zł, 18 miesięcy.

- Multiroom Standard HD 10 zł

 

Za tą cenę z jakims PVR (teraz mam darmową dzierżawę), i HBO mógłbym z nimi gadać. Najlepiej dychę mniej, ale moga mi spokojnie cały sport wyłączyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i proszę o pomoc jestem abonentem byłej N i byłej C+ (mam 2 umowy) i moje pytanie z ktorej strony migrowac do NC+ z N czy C+ czy to jeden :censored: czekac na ich tel. czy sam do nich sie ukłonić :smile: musze z czegos zrezygnowac tylko z czego N lub C+ :D i podpisac nowa umowe poza tym zostac przy swoim dekoderze czy brac ich nowy MEDIABOX+ teraz mam NBOX TURBO i PACE 500 dziękuje za pomoc

ps: :censored: na kółkach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

109 zł z multiroomem (dwie osobne karty, na zasadach Cyfry+) bez HBO. Zaraz sprawdzę czy działa ESPN, bo obecnie aktualizuje mi się dekoder.

 

Pytanie do bardziej zapoznanych z NC+/C+ - po wejściu w ICA wyświetla mi pełną płatność w zakładce moja oferta (łącznie 178.99 zł). Czy tam nie są uwzględnione warunki promocji?

 

@Dafy ja dostalem po negocjacjach identyczna oferte tylko + HBO za 139 zl, ale za samo HBO nie bede tyle placil, wiec podziekowalem.

 

W ICA wyswietla blednie te oplaty teraz na 100%! Wczesniej bylo ok, bo ja na dzis mam cene swojego abo na poziomie 180 zl :)

 

Daj znac, co z ESPN. Czy po aktualizacji dekodera poprawili moze liste kanalow, czy dalej taki syf jest??

 

PS. Martinus - wiem, ze znika... ale teraz jestem ciekaw czy juz to w ogole dziala. Moze qpia prawa do NFL i NHL...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie nie ma co rypac konsultantow pamietajcie ze to nie oni wymyslili te chore ceny - musza po prostu robic swoje co nie znaczy ze nie mozna kulturalnie negocjowac. ja czekam na telefon i mam strategie negocjacji stanowczo i nieustepliwie ale bardzo grzecznie. poprzez grzecznosc i mila rozmowe mozna wiele w zyciu zyskac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...