Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

... Jeżeli z tymi pakietami "kolorowymi" ma tak być jak w tym słynnym dzisiejszym newsie to od razu widać, że wszystko z góry jest ułożone pod Canal+ i Cyfrę, a N-ka to tylko jest na dodatek, mały deser, która i tak z biegiem czasu zostanie ze smakiem pochłonięta przez CANAL+ ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wolander

Pełna zgoda. Niektórzy zachowują się jakby od tego jaki dekoder dostaną i co będzie w pakiecie zależało ich życie, przyszłość ich rodziny i szczęście w miłości.

A najlepsze jest że poza tym forum prawie nikt nie wie o żadnej fuzji - rozmawiałem z kilkoma abonentami N-ki to w ogóle nie mieli pojęcia że ktoś kogoś kupił i że jakieś zmiany będą.

Jedynie Ci z Cyfry mają szersze pojęcie w temacie ale głównie dlatego, że jak sprawdzili listę premier na marzec KTÓRYCH BRAK, to zaczęli co nieco szperać po necie w tym temacie.

Ogólnie rzecz biorąc dla większości ta fuzja nie będzie niczym więcej jak wymianą jednego dekodera na drugi, dołożeniem kilku nowych programów i zmiana wysokości miesięcznych rachunków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o kanały własne, z tego co wiedzą kablówki to:

- pakiet Canal+ ma składać się z 6 kanałów, niektóre pod nowymi nazwami (stąd chwilowe zatrzymanie sprzedaży reklam dla Canal+ i Canal+ Gol). Pakiet Canal+ ma zawierać wszystko to co nPremium i Canal+ do tej pory i więcej (np. żużel).

- nPremium przestają istnieć (niewykluczona podmianka na Canal+ w wybranych pakietach "n", tych droższych z całym nPremium nie w promocyjnej cenie za 10 zł)

- Wszystkie kanały tematyczne Canal+ Cyfrowy zostają (Ale kino+, Domo+, Kuchnia+, Planete+, MiniMini+, TeleTOON+/Hyper+)

- nSport będzie zachowany, ale zapewne pod nową nazwą z "+" (stąd rozpoczęcie sprzedaży reklam od kwietnia). Z "nowego" nSport nie zniknie LM i LE. Ma być też żużel i więcej programów własnych.

- MGM HD zostaje, ale wiele wskazuje na to, że zmieni się nadawca na "międzynarodowy" (latem MGM zostało przejęte przez Chello Media, medialne skrzydło Liberty Global, mniejszościowy udziałowiec Canal+ Cyfrowego i nC+ i operator w Polsce sieci UPC)

- Koniec Wojna i Pokój (niektóre filmy rosyjskie mogą trafić do Ale kino+) W zamian ma być Sundance Channel przez całą dobę, ale to już zewnętrzny nadawca

 

PS. Informacja o uruchomieniu kanału z ligą angielską jest bujdą. W dobie kryzysu nikt nie będzie tworzył takiego kanału, tym bardziej dodatkowo płatnego. Jeśli Canal+ zdecyduje się transmitować wszystkie mecze Ligi Angielskiej to część zapewne w PPV. Ale w Polsce nie Liga Angielska nie jest prouktem, z którego można pozyskać dodatkowe pieniądze, co innego gdy prawa są częścią pakietu Canal+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ja domagam się wszystkich ?

O tej godzinie często grają po 2-3 zespoły z czołówki, i zamiast spokojnie oglądać mecz ulubionej drużyny na forach C+ fani non-stop się kłócą między sobą i apelują do redakcji sportowej o zmianę transmisji.

Wystarczyły by 2-3 transmisje z tej godziny i każdy będzie zadowolony; jeśli zaś nie zwiększą ilości transmisji to nie będzie żadnej zmiany w stosunku do tego co obecnie pokazują na C+, więc po co cały pakiet ?

Mogli utrzymać ten który obecnie mają zamiast reklamować się PEŁNYM PAKIETEM z którego posiadania nic nie wynika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełny pakiet nie oznacza, że Canal+ może pokazywać dowolną ilość spotkań. Tak jak do tej pory mieli z góry nałożone limity, tak będzie dalej. Nie należy spodziewać się żadnych rewolucji, zwłaszcza iż kanały Canal+Sport takowej nie potrzebują i od lat utrzymują najwyższy poziom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki poziom, że po awanturach na forach C+ wprowadzono ankiety co do sobotnich meczów Premier League, które wywołały masowe animozje i podjazdy na wszystkich polskich serwisach związanych z Premier League /o oszustwach w głosowaniu nie wspominając/, co ostatecznie zmusiło C+ do zawieszenia ankiety i awantury na forach C+ zaczęły się od nowa.

Nie są w stanie tego załatwić inaczej niż tylko zwiększeniem ilości transmisji z właśnie tej godziny, bo zbyt często nakładają się na siebie transmisje United, Arsenalu, Chelsea czy Liverpoolu.

 

Ps. No to dziękuję za wytłumaczenie. W takim wypadku NC+ nie ma mnie czym przekonać do migracji, bo trzymam C+ tylko ze względu na Premier League /oferta filmowa mnie nie interesuje a w tygodniu na tv zwyczajnie nie mam czasu/. Skoro oferta Premier League nie zostanie rozszerzona zostaję w C+. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie być gołosłownym, oficjalne stanowisko Canal+ dotyczące praw do Premier League:

 

Prawa obejmują wszystkie mecze, ale nie znaczy to, że wszystkie można pokazać. Chodzi o prawo do pokazywania np. bramek z wszystkich meczów i fragmentów.

 

Rewelacje Pana "wszystko wiedzącego" o nowym kanale dedykowanym Premiership oraz układającego ofertę możemy włożyć między bajki.

Oferta nie ma jeszcze ostatecznego kształtu, dopinane są ostatnie szczegóły i nie ma takiej możliwości, żeby ulotki były już drukowane, a tym bardziej leżały w APS'ach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda. Jakiś czas temu myślałem że Premier League w wersji NC+ będzie przypominała ofertę Ligi Mistrzów w N-ce, gdzie abonent mógł sobie wybierać który mecz chce oglądać.

Jak widać NC+ nie zamierza korzystać z dobrych wzorców wypracowanych w N.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież pisałem.Że moje posty odleciały w niebyt nie mam zamiaru pisac....Ale przypomnę: docelowo nsport zmiana nazwy z tego co słysze. C+ paczka6 kanałów. Więcej w tym ile będzie sportu itd nie wiem...Sport mnie nie interesuje...a te bajki o innym płatnym kanale sportowym dementuję...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...