Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziwne zachowanie ze strony Cyfry. Dostają tylko Ci co podpisza nowa umowe... a jak podpisywana byla u mnie w grudniu to teraz mam po 2 miechach leciec i zmieniac na kolejna, smieszne. Fajnie nas traktuja :) Nsport i MGM to nie takie za[beep]iste kanaly ze trzeba je az dawac wybrancom. Przykre...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja właśnie wróciłem z APS-a podpisałem przedłużenie umowy na 18 miesięcy i mam Canal + SUPERPREMIUM HD za 99 zł , dekoder główny PVR HD PACE za 0 zł , MR za 0 zł , dekoder do MR PVR HD PACE za 0 zl , HBO GO za 0 zł, cinemax-y HD za 0 zł na 5 miesięcy , filmbox-y za 0 zł na 5 miesięcy a sympatyczna Pani potwierdziła na 100 % że będę mógł przejść do nC+ jak mi będzie oferta odpowiadać.....jestem zadowolony:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpisali mi przed chwilą:

Szanowny Panie,

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie wyjaśniamy, iż kanały MGM i nSport nie wchodzą w skład regularnej oferty programowej platformy CYFRA+. Ww. pozycje oferowane są testowo dedykowanej grupie Klientów przedłużających Umowę o Abonament, w celu zbadania zainteresowania kanałami oraz uzyskania opinii na ich temat. Jeżeli pojawi się możliwość podłączenia programów MGM i nSport wszystkim naszym Abonentom, natychmiast o tym poinformujemy.

 

Zapewniamy, iż aktualnie dokładamy wszelkich starań, aby uzyskali Państwo dostęp do jak najbogatszej oferty programowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co zasweiciły programy n-sprt i mgm ? pytam tego goscia co pisal ze jest w pracy.Chyba już wróciłes ?

Gość był w pracy do 19,ale już wrócił, sprawdził i... zobaczył ciemność :D Kanały na tą chwilę nie działają. Poczekam do jutra i jak dalej nie będą działać to pisze reklamacje :)

 

Podobny problem miałem ponieważ nie wysłali uprawnień tylko z opcją hd optimum promo napisałem do c+ i dali mi instrukcje .

Brak odbioru może wynikać z niezapisanych uprawnień.

 

Mając na uwadze powyższe, wysyłam sygnał reaktywacyjny.

Aby dane poprawnie zostały zarejestrowane, proszę o ustawienie dekodera na programie TVP 1 (SD) i pozostawienie na około 1 godzinę.

 

Po ww. czasie, proszę o zrestartowanie odbiornika odłączając go z sieci elektrycznej na około 2 minuty.

 

Po uruchomieniu, proszę o ponowne wyszukanie programów w menu.

 

A u mnie reaktywacja poprzez ICA zadziałała :)

 

Na dowód wszystkim niedowiarkom wrzucam fotki zrobione przed chwilą. Chciałbym tylko jeszcze nadmienić, że nie wszyscy użytkownicy w tym wątku to bajkopisarze i wzajemne obrzucanie się błotem jest żenujące w wykonaniu coniektórych.

 

2013-02-22-12-42-53.jpg

 

2013-02-22-12-43-13.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o lige polską.Dziś rusza i się zastanawiałem wziąść najtańszy abonament Cyfry+ dla Canal+ tylko.I czy jak dziś bym to wziął to czy po połączeniu miałbym jeden abonament decydyjąc się na NC+.Dzwoniłem do Cyfry+ i N to nie mają takich informacji jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem rozwiązanie dla wszystkich, którzy nie mogą znaleźć odpowiedzi na swoje pytania. Włączcie sobie kanał 176 na platformie C+. Tam na pewno znajdziecie odpowiedzi na Wasze pytania :lol2:

 

A co jest na kanale 176?

Sorry, że tak pytam, ale ja CYFRĘ+ odbieram na swoim własnym, niezależnym tunerze i na kanale 176 mam co innego, niż to, co jest na "sztywnych" listach dedykowanych dekoderów CYFRY+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanał wróżbiarski Rodin TV

 

Witamy w piekle dedykowanych [beep]ów....

Ci od n muszą się podbudowywać jaki to wspaniały jest ich tuner bo i tak nie mają wyboru.

 

A ja dodam że ja nie mam numerów kanału. To taki przeżytek. Coś z wykopalisk.

Dodam że niektórzy producenci ten fakt archaiczności numerów kanałów zauważyli i to zanim pojawiły się tunery z linuksem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...cyt....kanał 176 RODIN TV - kanał oferujący programy na żywo między godziną 21 a 2 w nocy . Oferuje programy tematyczne i rozrywkowe, które kreować może każdy odbiorca nie ruszając się z fotela. Kanał Rodin TV to rewolucja wśród formatów rozrywkowych, przybierająca kształt wielogodzinnego „reality show” o zróżnicowanej tematyce, otwartej na widzów i ich potrzeby. Stację tworzy grupa wyspecjalizowanych ekspertów w różnych dziedzinach ezoteryki i nie tylko, są wśród nich: tarociści, runiści, bioenergoterapeuci, zielarze, astrolodzy, jasnowidze, psycholodzy, lekarze różnych specjalności i duchowni. Na antenie Rodin TV prezentowane są aktualne horoskopy sporządzone przez ekspertów stacji (biznesowe, astrologiczne, miłosne itp.) Programy poradnikowe kanału Rodin Tv omawiają medycynę niekonwencjonalną, zasady zdrowego żywienia, naturalne sposoby zachowania zdrowia i urody oraz eko kuchnię. Kanał Rodin TV skierowany jest do każdego odbiorcy chcącego zasięgnąć porady ezoterycznej, jak również pragnącego poszerzyć swoją wiedzę w oparciu o poza ezoteryczne wartości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...