Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko że taka "gratisowa" reklama może okazać się anty reklamą dla nc+

Gdyby bowiem podała jakiś czas temu chociaż jakieś ogólniki dot. nowej oferty to ludzie wiedzieli by już czego się spodziewać, a tak to sami się nakręcają jak to może być pięknie, ustalają cenniki, pakiety, opcje dot. Multiroomu, jaki sprzęt będzie wypasiony itd. i mogą się nieźle zaskoczyć w negatywnym tego słowa znaczeniu jak nc+ oficjalnie poda szczegóły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co zasweiciły programy n-sprt i mgm ? pytam tego goscia co pisal ze jest w pracy.Chyba już wróciłes ?

Gość był w pracy do 19,ale już wrócił, sprawdził i... zobaczył ciemność :D Kanały na tą chwilę nie działają. Poczekam do jutra i jak dalej nie będą działać to pisze reklamacje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iceberg - Niekiedy ważniejszy by gadali, nie ważne jak ale by gadali, zważ że wtedy iluś nie zauważy jakiejś reklamy konkurencji. Niby naiwne ale patrząc na reklamy to już mam wątpliwości co do ich targetu. (Ostatnia reklama Netii - dla jakich [beep]i jest adresowana??????).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu się z Tobą musze zgodzić. Co do reklamy o której wspominasz to mamy doskonały przykład tego jak w dość długim spocie nie umieścić żadnych konkretnych informacji dotyczącej oferty operatora, jej atutów(jeśli są) na tle konkurencji i jakże ważnych w dobie obecnego kryzysu informacji cenowych zapychając cały spot nic nie mówiącym [beep]em.

Wychodzi jednak na to że by dana oferta(pomijając już jej atrakcyjność względem tak cenowym jak i w kwestii zawartości) się sprzedała wystarczy:

-znana twarz(celebryta, aktor, aktorka itp.)

-wystarczy że spot jest skoczny, a słowa jakie w nim padają się rymują :crazy:

-w reklamie co kilka sekund widzimy atrakcyjną uśmiechającą się kobietę

-Spot ocieka od kolorów, jest dynamiczny, a na końcu obowiązkowo muszą być jakieś fanfary, konfetti, pistolet z których wyskakuje flaga z napisem "ŁAŁ"

I klient to kupi, niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co zasweiciły programy n-sprt i mgm ? pytam tego goscia co pisal ze jest w pracy.Chyba już wróciłes ?

Gość był w pracy do 19,ale już wrócił, sprawdził i... zobaczył ciemność :D Kanały na tą chwilę nie działają. Poczekam do jutra i jak dalej nie będą działać to pisze reklamacje :)

 

Podobny problem miałem ponieważ nie wysłali uprawnień tylko z opcją hd optimum promo napisałem do c+ i dali mi instrukcje .

Brak odbioru może wynikać z niezapisanych uprawnień.

 

Mając na uwadze powyższe, wysyłam sygnał reaktywacyjny.

Aby dane poprawnie zostały zarejestrowane, proszę o ustawienie dekodera na programie TVP 1 (SD) i pozostawienie na około 1 godzinę.

 

Po ww. czasie, proszę o zrestartowanie odbiornika odłączając go z sieci elektrycznej na około 2 minuty.

 

Po uruchomieniu, proszę o ponowne wyszukanie programów w menu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co zasweiciły programy n-sprt i mgm ? pytam tego goscia co pisal ze jest w pracy.Chyba już wróciłes ?

Gość był w pracy do 19,ale już wrócił, sprawdził i... zobaczył ciemność :D Kanały na tą chwilę nie działają. Poczekam do jutra i jak dalej nie będą działać to pisze reklamacje :)

 

Podobny problem miałem ponieważ nie wysłali uprawnień tylko z opcją hd optimum promo napisałem do c+ i dali mi instrukcje .

Brak odbioru może wynikać z niezapisanych uprawnień.

 

Mając na uwadze powyższe, wysyłam sygnał reaktywacyjny.

Aby dane poprawnie zostały zarejestrowane, proszę o ustawienie dekodera na programie TVP 1 (SD) i pozostawienie na około 1 godzinę.

 

Po ww. czasie, proszę o zrestartowanie odbiornika odłączając go z sieci elektrycznej na około 2 minuty.

 

Po uruchomieniu, proszę o ponowne wyszukanie programów w menu.

 

Zrobiłem reaktywację sygnału przez ICA. Zobaczymy jaki będzie efekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...nie wiem czemu się tak nabijasz ??? nie wiadomo co z nami ( C+) będzie , jak mi wyjdzie za obecny pakiet ( po fuzyii) płacic więcej niż 100 -120 zł to mam to w [beep] , umowa kończy mi się na szczęście 30 kwietnia 2013r i przechodzę do CP....
Przedłuż sobie teraz (1go marca) i będziesz miał na pewno spokój do końca roku, jak nie dłużej...

 

Zrobiłem reaktywację sygnału przez ICA. Zobaczymy jaki będzie efekt.
Robiłem. Nic nie dało...

 

PS

Start nC+ powinien być zaplanowany na 1 marca, a nie w połowie miesiąca, gdzie do świąt pozostanie tylko 2 tygodnie.

Tak było np. z firmą T-mobile (start 1 czerwiec).

Wojna też się zaczęła 1 września, więc jest coś na rzeczy :wink: ... ale już w '81 - 13 grudnia, więc może zrobią 13go, bo to środa i dwa weekendy przed Świętami :>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja umowe jako calkowicie nowy abonent podpisalem w syczniu, canal + optimum hd za 77 zl. Jesli teraz wyskocza z cena ok. 90 ale bez dodatkowych oplat np za dekoder i bede mial nadal cala Ekstraklase i lige angielska jestem w stanie to przelknac. Jesli cena bedzie wyzsza to dla osob ktore nie beda chcialy placic wiecej pozostaje wybor. Zostaje w C+ na starej umowie przy czym prawdopodobnie u[beep]ziela mi kawal sportu i przeniosa na nowe kanaly nc+ albo przechodze i za te same tresci plus LM i Serie A walna mi 100 zl to ja dziekuje za taki interes.

 

Inaczej niz przez migracje contentu nie zmusza ludzi do przechodzenia, chyba ze cena, co wydaje mi sie jednak malo prawdopodobne bo trzeba pokryc koszty fuzji wiec nie beda szastac promocjami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...tak, tylko teraz płacę 99 zł a proponują mi ten sam pakiet za 137 zł to ja mam w [beep] takie promocje dla stałych ab.
Nie wiem jaki masz abo., ale ja płacę ze wszystkimi filmowymi kanałami, jedynie bez HBO-GO i bez francuskich TV, standardową cenę, bez żadnych zniżek, 117PLN z MR: bez łaski, bez targowania, podpisane przedwczoraj...

 

Canal+ SUPERPREMIUM HD

masz fulla za 117 zł z MR ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to w czym problem - przedłuż i będziesz miał 99PLN. A jak nie dają, to zamów na innego domownika od marca, a sam daj już dziś wypowiedzenie.

 

A mi sie umowa konczy w maju i dostalem propozycje przedluzenia wiec sie zgodIlem i zostaje w n

Nie przejde tam gdzie wiekszosciowe udzialy maja zabojady

I tak od kwietnia będziesz - czy chcesz czy nie. A czy twój pakiet będzie z C+, n, czy nC+ to nie ma żadnego znaczenia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inaczej niz przez migracje contentu nie zmusza ludzi do przechodzenia, chyba ze cena, co wydaje mi sie jednak malo prawdopodobne bo trzeba pokryc koszty fuzji wiec nie beda szastac promocjami.

 

Dlaczego tak kombinujecie i komplikujecie to co ma być proste w realizacji?

Nie umiecie czytać miedzy wierszami?

 

Oferta kanałów będzie wspólna. Migracja oznaczać będzie zmianę umów. Największy problem dla nich to aby jak najmniej abo odeszło. Stąd to "pozostawanie w starej ofercie" - czyli na zasadach starej umowy. Reszta to tylko ściema speców od marketingu. Czekają ich większe problemy po tym etapie fuzji - a ściemniane to tylko elementy strategii następnych kroków fuzji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znany ubezpieczyciel. Umowy mogły być opłacane w 2 ratach. Agent dostawał prowizję za nową umowę nawet krótkoterminową. A za przyjęta monetę z racji drugiej raty z istniejacej umowy już nie. Cwaniaki wpłatę drugiej raty rejestrowali nie na właściwą umowę ale jako nową umowę krótkoterminową. Dopiero zrobienie porządnych raportów w aplikacjach pokazało skalę problemu (grube miliony wyłudzano).

 

Inny przykład ale nieco odbiegający, lecz pokazujący jak łatwo zrobić gafę z prowizją. Masz sprzedawcę i płacisz mu prowizję od sprzedaży. To podstawowy błąd. dlaczego - a jaki problem znaleźć fikcyjnego nabywcę i wykazać sie sprzedażą na kredyt na gruba kwotę.... Prawidłowo to prowizję należy pąłcić jedynie za przychód (dokładniej zapłatę!!!) ze sprzedaży a nie kwotę z faktury.

 

Wracając do tematu, sprzedawcom łasym na monetę nie będzie nigdy zależeć na starych abonentach. Tylko na nowych będą się skupiać gdy będzie stosowany typowy bezmyślny system prowizji od sprzedaży. Cwany klient będzie rozwiązywał umowę zakłada nową by łapać się na promocje. W efekcie firma na takim modelu sprzedaży traci sporo wpływów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwisz się, że sprzedawca przedłużając umowę nie proponuje tego co jest dostępne w promocji dla nowych kientów? Jak za utrzymanie kienta w takim przypadku dostaje 10-20% tego co przy nowym kliencie, a jednocześnie nie może zaproponować wypowiedzenia i podpisania nowej umowy na inną osobę. W dzisiejszych czasach na 10 przedłużen pewnie 1-2 nowe umowy przypadają. Temat rzeka ogólnie, a dyskusja o fuzji rozmienia się na drobne i z jednej potki robi się kilka stron paplaniny. Poczekam na konkrety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakoś nie mogą uruchomić w Cyfrze+ nSport i MGM (wiem nikt nie pisał oficjalnie o uruchomieniu) i tak czytając wątek o przedłużeniu umów myślę, że te dwa kanały będą dodatkowo płatne (nie będą dla wszystkich włączone) bo oferowane są jako 7 miesięczny gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...