Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieje się sporo z nowym tworem , zastanawia mnie tylko w jakim kierunku pójdzie nc+, czy pójdzie w zaparte (co jest bardzo prawdopodobne) i nadal będzie drogo i będą udawali , że wszystko jest ok,a abonenci "zrozumieli " ofertę , czy zrobią krok do przodu i oferty naprostują (zmiana cen i podejście do stałych abonentów) . Swego czasu założyłem , że na tv mogę przeznaczyć do 60zł, urodziło mi sie dziecko i musiałem niestety zweryfikować wydatki i wybrać pakiet wyższy , i zrobiło się lekko ponad 70zł. Dziecko wyrosło dobrałem MR i HBO razem płaciłem 94,90zł, przy przedłużaniu umowy otrzymałem Superpremium z MR za 99zł , jestem zadowolony , rodzina tez wraz z żona , że mogę mecz obejrzeć nie przeszkadzając jej w oglądaniu w weekend jej pozycji programowych . Pytanie w jaki sposób nowy twór dba o klienta ....? , za to samo mam teraz zapłacić 150 zł , nie wnikam już szczegółowo czy to co mam za 99 nie jest lepszą ofertą niż ta za 150zł .

Więc niech panowie i panie z nc+ , nie "kleją durnia " i nie maja nas za głupków , nie wiem czy Pani Beata odeszła , bo faktycznie uznała cały ten bałagan i ofertę za niezgodną z jej pomysłami i koncepcją, czy odeszła bo jej pomysł na nowa platformę jest wielką klapą i kompromitacją./[quote

 

 

Twój przykład jest bardzo dobry. Jeśli klienta przyciągniesz nawet początkowo na niewielkie pieniądze to jest duża szansa, że będzie chciał oglądać więcej. Weźmie MR, Będzie ciekawy, super serial na HBO- zadzwoni poprosi o włączenie. Ale nic na siłę. Nie można powiedzieć "bierz za taką cenę a jak nie to wypad". W ten sposób traci się szansę na jakikolwiek zarobek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że ja płaciłem 62zł (cyfre mam tylko i wyłącznie dla piłki nożnej) i nie zmierzam im dopłacać nawet do 37zł do platyny bo nie będe bulił za coś co mnie nie interesuje, ligi włoskiej nie lubie, LE nawet nie da się oglądać a LM mam i tak w TV więc za co ja mam płacić? Za nic? Stać mnie ale nie dam bo nie będe za nic kogoś wzbogacał, taką oferte niech sobie wsadzą w [beep]e. Nie wspominając o ludziach którzy mieli c+start dla piłki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy jak spojrzeć. Ich stać na przeczekanie kilku miesięcy. Abonenci Cyfry i n są głównymi sponsorami nc+ teraz.

A wystarczy poczekać do sierpnia - jak ligi ruszą.

Teraz sobie odpowiedzmy na pytanie czy cena za sport jest warta tej batali, napisze krótko osamych ligach:

 

Liga Hiszpańska, poza Barcelona i Realem reszta to pól zawodowcy, dwa mecze w lidze w sezonie miedzy tymi klubami to za mało, reszta niestety na obecna chwile nie dotrzymuje kroku.

 

Liga Francuzka: tu już dzieje się więcej bo trafiają sie zacięte mecze.

 

Liga włoska: kompletna porażka, w ciągu kilku sezonów liga zjechała w dół tak, ze nie dziwie się że Canal+ swego czasu nie chcia jej już.

 

I chyba obecnie dwie najciekawsze ligi w których nie brakuje emocji; liga angielska oraz Bundesliga, z tym że Bundesliga jest na Eurosporcie i tyle. T Mobile Ekstraklasy nawet nie wypisuje bo za poziom powinni jeszcze rabatu udzielać abonentom.

 

Warta ta cała batalia tego? Trzeba zauważyć też że cena poszła w górę bo Canal+ chcący np. włoska utrzymać będzie musiał zapłacić. Teraz ja dostały za darmo w ramach fuzji.

 

Poziom ligi angielskiej idealnie oddają starcia z hiszpańskimi drużynami: Barca - United finał na Wembley w 2011r – 3:1, w tym sezonie Chelsea 1:4 Atletico, Real 3:2 City, Real 1:1 City (po niesłusznym karnym dla Citizens) no i oczywiście Real 1:1 United (gol dla MU po rożnym, którego nie było, dwa słupki Realu i nieodgwizdany karny) i United 1:2 Real (gol po spalonym Naniego, niepodyktowany karny dla Realu po ręce Rafaela i po jednym słupku dla obu drużyn).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od strony marketingowej ten cały start nc+, to jedno wielkie nieporozumienie. Podobno, konsultanci dzwonili przez oficjalnym startem w ostatnich tygodniach do losowo wybranych abonentów, zarówno "n" jak i Cyfry+ i sondowali, jakich kanałów by oni oczekiwali w połączonej ofercie. A nie mogli, jeżeli nie pocztą, to chociaż na skrzynki mailowe wysłać ankiet każdemu ze swoich dotychczasowych klientów z zapytaniem, które kanały ogląda najczęściej a których nie ogląda wcale, ile byłby w stanie zapłacić, z jakiego sprzętu korzysta itd. Mieliby wtedy pogląd odnośnie oczekiwań i nawet jeśliby nie byliby w stanie im w stu procentach sprostać, z uwagi na rachunek ekonomiczny, to mogliby uniknąć części błędów, które popełnili. Mało tego, wystarczyło poczytać fora internetowe przed startem, zanim podjęli decyzję o kształcie oferty. Śledząc ten wątek, mimo wielu bezsensownych postów, mogli wyrobić sobie zdanie co do oczekiwań potencjalnych klientów nowej platformy. I to całkiem za darmo. A tak, okazało się, że dobrze opłacani spece od marketingu doprowadzili do tego, że już na starcie strzelili sobie w stopę i teraz ciężko im będzie wszystko naprawić. Często pierwsze wrażenie jest najważniejsze. Pewnie z czasem i tak wielu niezadowolonych przyjdzie do nich z podkulonymi uszami, bo przyzwyczaiło się do Premier League, La Liga, Ligi Mistrzów czy Ligi Europy, jak też i NBA. Zapewne na to liczą. Ale pewną część klientów i reputację na pewno stracą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo przyzwyczaiło się do Premier League, La Liga, Ligi Mistrzów czy Ligi Europy, jak też i NBA. Zapewne na to liczą. Ale pewną część klientów i reputację na pewno stracą.
Wszystkie te wymienione rozgrywki (oprócz Premier League) można mieć na AJS gdzie transmisji na żywo jest nawet więcej, więc ktoś porządnie wkurzony i operatywny, a równocześnie przyzwyczajony do tych wydarzeń wcale nie musi do nich wracać. :wink: osobiście spędzam większość weekendu wpatrując się w murawy, a jednak w żadnej chwili nie czułem się skazany na nc+.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, pomyslmy dlaczego nie ma innych kanałów Planete w Polsce? Hmmm, może dlatego że to ambitne kanały. Nie uświadczy się na nich drwali, kierowców na lodzie, bimbrowników, złomiarzy, miłośników ufoludków. A to kanały z takimi programami sa najchętniej oglądane w Polsce. Gdyby wprowadzono drugi, trzeci kanał Planete trzeba by do nich dopłacać. Wtedy to dopiero byś grzmiał że doprowadzono Canal+ na dno :)

 

Dlatego ja zrezygnowałem juz ze wszystkich platform. Kupilem tylko ojcu najtańszy Polsat i sobie ogląda. To co sie nadaje w Discovery, history i całej reszcie tych pseudonaukowych programów to po prostu jeden wielki bełkot. marnowanie czasu. Do tego horrendalne ceny pakietów sportowych i powiedziałem im Dziękuję. Jest net, od czasu do czasu meczyka sobie obejrzę a to ze nie w hade to najwięcej mi lata wokół interesu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie oglądanie w necie jest półlegalne

 

A to wszystko to wina widzów, którzy chca oglądać śmieciowate kanały dokumentalne - po co nadawcy mają zmieniac produkt na bardziej ambitny skoro ich zadowoli byle co

 

 

I jeszcze jeden artykuł o przyszłości TV:

http://biznes.gazetaprawna.pl/artykuly/ ... zmian.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dillinger, Ty w ogóle wiesz za co jest dyscyplinarka?

 

Podpowiem Ci:

- ciężkie naruszenie podstawowych obowiązków pracowniczych (na pewno to nim nie było, bo chodzi tu o obowiązki podstawowe i naruszenie ciężkie - jeśli uważasz za takie prywatną opinię na portalu społecznościowym, którą widzi garstka znajomych, to powodzenia z prawem pracy..)

- popełnione przez pracownika w czasie trwania umowy o pracę uniemożliwiające zatrudnianie pracownika na zajmowanym stanowisku (chodzi tu o wyroki sądowe zakazujące pracy na danym stanowisku),

- utrata z winy pracownika uprawnień koniecznych do wykonywania pracy na zajmowanym stanowisku

 

Gdyby to był materiał na dyscyplinarkę to w takim trybie gość zostałby zwolniony, a nie za porozumieniem stron (najszybsza metoda na rozwiązanie każdego stosunku pracy). Pewnie pod zwolnionym ugięły się nogi i nie był w stanie pomyśleć, albo nie wiedział co mu wolno.

 

Jest taka fajna zasada, że jak się na czymś nie znam, to się nie wypowiadam. Ok? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od określania siły ligi jest ranking UEFA. Dyskusja na temat subiektywnych ocen nie ma tutaj sensu. Ja kocham Serie A i nawet jak jej poziom spadnie poniżej ligi estońskiej, to i tak ta liga będzie mnie interesować najbardziej...

po co to gadanie która liga jest mocniejsza polska jest mega słaba ale każdy kibicuje jakiemuś tam zespołowi i na to patrzy chociaż niekiedy się ludzie do tego zmuszają bo jak się przełączy w miedzy czasie na np angielska to jakby inny świat wszystko 4 razy szybciej itp,zawodnicy biegają a nie spacerują i umieją podać na 2 metry)))))Tu chodzi o to ze ok zebrali wszystko do kupy dobra inicjatywa,ale przegięli z takim a nie innym potraktowaniem abonentów i niech Julian zrozumie nic nie da włączenie jakiś śmiesznych kanałów komuś na 3 miesiące maja zmienić ofertę tylko to nas interesuje ,nowa elastyczna oferta i niższe ceny plus szacunek Julek szacunek wiesz co to znaczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak jako ciekawostka:

Wiecie ile kosztowal pełen pakiet bez znizek w N?

 

pakiety 85

HBO 25

nPremium 35

Filmbox 15

Cinemax 15

noc 25

nSeriale 30

Picturebox 30

redlight 15

 

kolekcje nvod

 

funvod - 10

da vinci -10

konto nvod 1,99

nplayer - 1,99

history hd 1,99

baby tv -10

national geografic channel -10

dla dzieci -10

kino swiat -10

najlepsze tvp -10

hustler vod-10

funvod kolekcja-10

 

wychodzi 370,97 zl

 

aaa nie policzylem kolekcji wimp-19.99

 

to nam daje 390,96, czyli prawie 400 zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry pytanie nie na temat ale prosze o odpowiedź, gdyż nie mam za wiele czasu na tą sprawę :? Mam pytanie odnośnie darmowego pakietu HBO przy przedłuzaniu umowy. Otóż, darmowy dostęp do HBO kończy mi się w przyszlym tygodniu. Musze zadzwonić do nich, aby mi wyłączyli po upływie darmowych miesięcy czy wystarczy wysłać email? Prosze o szybką odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie największym nieporozumieniem jest wyrzucenie z oferty Trace i Mezzo. Uprzejma Pani poinformowała mnie, że te kanały zastapują nowe, równie ciekawe :). POdała mi nawet nazwę jednego z nich to krajowy kanał z muzyką polo :) A ja się pytam, skoro to takie premium, gdzie jest MCM, gdzie NRJ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry pytanie nie na temat ale prosze o odpowiedź, gdyż nie mam za wiele czasu na tą sprawę :? Mam pytanie odnośnie darmowego pakietu HBO przy przedłuzaniu umowy. Otóż, darmowy dostęp do HBO kończy mi się w przyszlym tygodniu. Musze zadzwonić do nich, aby mi wyłączyli po upływie darmowych miesięcy czy wystarczy wysłać email? Prosze o szybką odpowiedź.

mail ok ,telefon ok ale najlepiej wysłac pismo poleconym priorytetem,choc zazwyczaj wystarczyło zadzwonic,z nimi warto sie zabezpieczyc z kazdej strony,ale dodzwonic to ciekzo sie bedziesz miał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...