Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gdyby coś zrobili, to zbieraliby już żniwa wynikające z synergii spółek i komplementacji oferty. Żeby rozumieć pewne rzeczy nie trzeba mieć wujka w dyrekcji ani znajomego w APS :lol2:
:?::!:

 

:idea: Właśnie to robią i zaczną za kilka(naście) dni zbierać żniwa :idea: "...Żeby rozumieć pewne rzeczy nie trzeba mieć wujka..." :read:

 

Przecież muszą nad tym popracować. Jak sobie to wyobrażasz. Dziś mówimy, że jest fuzja i jutro mamy ofertę :?::!:

Sam jestem ciekaw co z tym 1-8 marca. Faktem jest, że muszą trochę przyśpieszyć bo jak ktoś już zauważył promocje (w jakiejkolwiek nie byłyby w cenie) są magnesem, a wszyscy przyzwyczaili się, że są przed Swiętami - więc sprzedaż przedświąteczna faktycznie przynosi więcej abonentów niż cały okres pomiędzy...

 

A co do oprawy graficznej - to sądzę, że i tak wszystko będzie inne na nowej stonie nC+, a sterfa abonenta z C+ miała problem z logowaniem (w zależności od zakładki, z której się wchodziło), więc zmienili przy okazji kosmetykę...

 

PS

A telefonu od C+/nC+ mimo wymówienia jak nie było, tak nie ma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie przy migracji z cyfry lub "n" do nc+ abonament nie będzie mógł być niższy od posiadanego obecnie. To jest normalna polityka u każdego operatora, bo biznes musi się składać. Co innego, gdy komuś kończy się umowa, zawsze można wysłać wypowiedzenie i negocjować ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, gdzie tam 200 czy 250zł za fulla... 1000zł i to jeszcze Animals Planet HD nie będzie w nim i TV Trwam 3D, bo będzie dodatkowo płatny za 59,99. I wszystkie filmy wrzucą do VOD za 50zł za jeden film. Na npremium i Canal+ będą powtórki filmów z XXw.

 

Przerąbane, lećmy wszyscy do CP, tam jest wspaniała oferta sportowa i filmowa!!

 

Sprawdzone info!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo jeśli mam teraz C+ Optimum HD za 81zł to czy będę mogł wziąć oferte nc+ tańszą?

 

Właśnie bo ja mam Superpremium i przeszedłbym bez słowa na nc+ gdybym mógł wziąć coś tańszego niż obecnie mam. Coś ala C+Optimum w okolicach 70-80 zł. Bo z Superpremium za tą kasę (109zł.) nie jestem zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mozemy wrócić do "właściwego tematu" skoro cały czas spekulujemy! ,bo niby w oparciu o co mamy dyskutować?o jaki punkt odniesienia!? o nowe logo? -bo jedynie chyba tylko ono jest pewne w nowej platformie..równie dobrze możemy spekulować na temat asteroidy ,kiedy upadnie i gdzie..To co sie dzieje to jest kpina! -najgorsze to ze naszym kosztem-poki co jeszcze psychicznym nie finansowym..pozdrawiam :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież ta domena ncplus.net nie ma nic wspólnego z platformą NC+ (kolejny "dowód" że to Nka kupiła Cyfrę+?):

 

Registrant:

komko inc

300 queen anne ave north #613

seattle, WA 98119

US

 

Domain name: NCPLUS.NET

 

 

Administrative Contact:

inc, komko Email Masking Image@komko.net

300 queen anne ave north #613

seattle, WA 98119

US

2063370201

Technical Contact:

inc, komko Email Masking Image@komko.net

300 queen anne ave north #613

seattle, WA 98119

US

2063370201

 

 

Registration Service Provider:

Dotster.com, Email Masking Image@dotster-inc.com

+1.8004015250

This company may be contacted for domain login/passwords,

DNS/Nameserver changes, and general domain support questions.

 

 

Registrar of Record: Domain.com

Record last updated on 30-Jul-2012.

Record expires on 30-Sep-2013.

Record created on 30-Aug-2001.

 

Domain servers in listed order:

BART.KALLBACK.COM

GATE.KALLBACK.COM

 

 

Domain status: clientDeleteProhibited

clientTransferProhibited

clientUpdateProhibited

 

Information Updated: Wed, 27 Feb 2013 18:10:56 UTC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie, hipotetyczna sytuacja. W grudniu kończy mi się umowa (superpremium z ps3). Załóżmy, że w marcu/kwietniu startuje nowa platforma. Z tego co czytam to będę mógł swobodnie migrować. I tu pojawiają się wątpliwości. Wiadomo, dlaczego Cyfra miałaby rezygnować z mojego abonamentu przez pół roku, wszak spłacam nie jako raty za konsolę. Zastanawiałem się nad różnymi opcjami.

 

Pierwsza. Migruję do nc+, przez pół roku płacę tyle co obecnie (czyli nie mało) i pewnie dostaję najwyższy pakiet. Po upływie tego czasu podpisuję coś w rodzaju aneksu/nowej umowy na korzystniejszych dla mnie warunkach.

 

Opcja druga. Wypełniam umowę w Cyfrze i migruję dopiero zimą. Tylko tutaj w przypadku zmian pakietowych (jak wiadomo nie mogę wypowiedzieć umowy) jestem sporo stratny. Wyobraźmy sobie, że np. przenoszą sport (a praktycznie tylko to mnie tu trzyma) do jakichś innych kanałów dostępnych jedynie na nc+.

 

Jak uważacie? Jestem kompletnie zielony w tych sprawach i wybaczcie, ale na prawdę nie mam siły czytać tych wszystkich stron i szukać odpowiedzi akurat na moje pytanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...