Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wracam akurat z salonu Cyfry+(przyszły salon NC+)Chwilę posiedziałem i pogadałem z włascicielem.Nie wiedzą jeszcze nic o dokładnej dacie startu.Dostaną dzień przed po zamknięciu salonu informację meilem że od jutra start i będą mieli wtedy zmienić kosmetycznie wnętrze salonu pod nową markę.Ulotki dostaną dopiero z rana w dniu startu NC+ przed otwarciem salonu.Więc nie wierzcie że ktokolwiek widział ulotki bo nikt ich w salonach nie widział.Nie znaja nawet najmniejszej informacji odnośnie pakietów ani ich cen.Wszystko objęte wielką tajemnicą.

Mało prawdopodobne bo muszą wiedzieć co sprzedają!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zapoznanie się z ofertą naprawdę nie potrzeba dużo czasu. Do tej pory ulotki zawsze były dostarczane do punktów w momencie startu promocji i nigdy nie było problemu z przedstawieniem oferty klientom. Zawsze do dyspozycji są procedury i pomoc na dedykowanych infoliniach. Przy dużych możliwościach logistycznych spokojnie dostawę wszystkich potrzebnych rzeczy (ulotki, elementy reklamy wizualnej) oraz przyznanie dostępu do istniejących już systemów sprzedaży to kwestia przy dobrej organizacji pod warunkiem, że wszystko jest przygotowane : 1-2 dni . Czy nc+ nas zaskoczy i wystartuje wcześniej niż się spodziewaliśmy - nie wiem - ale teoretycznie jest to możliwe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vojtek a co liczysz na start już 4 marca,byłoby pieknie.
Głowy nie dam, ale tak liczę.. Choć ja się i tak zabezpieczyłem i tydzień temu zrobiłem nową umowę na żonę. Więc do X.2014 spokój.

Dałem wypowiedzenie i ciągle nikt do mnie nie dzwoni z rewelacyjną ofertą, ani nawet z cienką ofertą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No też mi się wydaje, że będzie jednak zaskoczenie i jednak szybciej nc+ przedstawi ofertę. Start w przyszłym tygodniu byłby naprawdę wielkim zaskoczeniem. Jeśli już od jutra nie będą przedłużać umów, to coś za tym musi stać.

 

jeśli start będzie 4 ( w co jednak mimo wszystko wątpię) to jutro zostaną wykonane ( a właściwie już zostały) działania logistyczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Państwo, ja zajmuję się branżą medialną już prawie 7 lat i naprawdę to, co tutaj niektórzy wypisują jest mocno zastanawiające. Dla wszystkich wróżbitów mam radę, idzie wiosna czas wyjść na spacer, dotlenić się a nie zajmować się platformą, która póki co jest tylko na papierze. Jak nowa platforma ogłosi swoją ofertę to zostaną wydane odpowiednie komunikaty prasowe, ruszy kampania reklamowa na szeroką skalę. Także nie ma co zbyt mocno się ekscytować, bo potem można się mocno rozczarować. Miłego Wieczoru życzę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

4 marca niemożliwy :-) Jeszcze dystrybutorzy nie mają podpisanych nowych umów z Canal+ Cyfrowy i ITI Neovision nie mówiąc już o tym że 80% punktów nie miało jeszcze rebrandingu, po drugie na kilka dni przed startem nowej oferty ma być spotkanie z dystrybutorami więc 4 marca jest nierealny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą dzwoniłem do cyfry. Coś co mnie ogromnie zadskoczyło to szybkość połąxzenia z konsultantem. Nie raz bywało że czekałem pół godziny a teraz błysksawicznie. Oczywiście umowy nie mogę przedłużyć. Na inne pytania uzyskałem odpowidz: nie wiadomo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kryją same tajemnice jak rostowski z podwyżką vat, mi sy6strybutor miły zaproponował bym przyszedł 09/03 bo już coś będzie wiedział, będzie po szkoleniu początkowym, mnie tylko interesuje multiroom po staremu jak w c+ i nie parowanie kart lub moduł który zadziała we wszystkich dekoderach hd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...