Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dopinane są zapewne ostatnie szczegóły od strony technicznej ale zapewniam Cię, że punkty w które będą zmienione na nc+, każdy z nich posiada już ulotki zamknięte głęboko w szufladzie.

 

skoro ulotki są zamknięte w szufladzie to jak miałeś do tego dostęp ?

Ulotkę miałem w ręku dosłownie pół minuty w czasie gdy nikt nie zauważył. Nie dało się więcej rzeczy odpisać.

 

kit.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny na ulotkach zawsze są promocyjne.

 

Jakie mogą być opcje dodatkowe:

-C+

-Filmbox

-HBO

-Cinemax

-18+

-Mezzo

-France,

-Usługi internetowe

-VOD Internetowe

 

Więcej nie przychodzi mi do głowy.

Canal+ jako opcja dodatkowa? Bez jaj. Jeśli te ceny są prawdziwe to myślę, że są w nich Canal+. Jakoś mi się nie chce wierzyć, że za full ofertę będzie 149 złotych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie nurtują kwestie związane z modułem CI+ dla nowej platformy, nc+.

Wiadomo coś już w tej sprawie? Bo ten "temat" jakoś ostatnio coś ucichł. Mowa była tylko o dekoderach ADB.

A jak z tym modułem? Czy ktoś na niniejszym forum, kto jest dystrybutorem lub pracownikiem APS, mógłby napisać tutaj coś na ten temat? Czy w ogóle będzie jakiś moduł?

 

Ja obecnie wciąż jestem "w kropce". Umowę z CYFRĄ+ mam do końca marca br. Wypowiedzenie wysłane już w połowie stycznia br. Jak do tej pory, ZERO jakiegokolwiek odzewu ze strony CYFRY+ do mnie w sprawie przedłużenia umowy. Obecnie mam też dodatkowo Multiroom i dekoder Sagemcom na wynajem (łącznie dwie zwykłe karty i jeden dekoder CYFRY+; drugi mam swój własny, niezależny). I nie wiem teraz, co robić. Chciałbym mieć możliwość migracji do nc+ z zachowaniem samej tylko karty, aby móc kontynuować odbiór na moim własnym tunerze. Z Multiroom'u jestem gotów przy tym zrezygnować i oddać jedną kartę oraz Sagemcom'a, żeby podczas migracji pozostać tylko przy jednej, samej karcie. Jako opcja ostateczna zostaje mi przejście do Cyfrowego Polsatu i wzięcie tam modułu CI+, który jest w trybie legacy. Tego ostatniego wolałbym jednak uniknąć. :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie można było też ukratkiem zrobić zdjęcie ulotki komórką. Bo dzisiaj to już chyba każdy ma telefon z aparatem foto... :roll:

Pstryknięcie fotki telefonem zajęłoby też znacznie mniej czasu, niż jakieś odpisywanie cen... 8)

Każdy jest cwany co należy zrobić ale przeważnie jest,że jeżeli wyskoczy jakaś niespodziewana okazja czy coś podobnego traci głowę podobnie jak ja zaskoczony telefonem z C+ mogłem pociągnąć gościa za język tak to bywa w życiu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie nurtują kwestie związane z modułem CI+ dla nowej platformy, nc+.

Wiadomo coś już w tej sprawie? Bo ten "temat" jakoś ostatnio coś ucichł. Mowa była tylko o dekoderach ADB.

A jak z tym modułem? Czy ktoś na niniejszym forum, kto jest dystrybutorem lub pracownikiem APS, mógłby napisać tutaj coś na ten temat? Czy w ogóle będzie jakiś moduł?

 

Ja obecnie wciąż jestem "w kropce". Umowę z CYFRĄ+ mam do końca marca br. Wypowiedzenie wysłane już w połowie stycznia br. Jak do tej pory, ZERO jakiegokolwiek odzewu ze strony CYFRY+ do mnie w sprawie przedłużenia umowy. Obecnie mam też dodatkowo Multiroom i dekoder Sagemcom na wynajem (łącznie dwie zwykłe karty i jeden dekoder CYFRY+; drugi mam swój własny, niezależny). I nie wiem teraz, co robić. Chciałbym mieć możliwość migracji do nc+ z zachowaniem samej tylko karty, aby móc kontynuować odbiór na moim własnym tunerze. Z Multiroom'u jestem gotów przy tym zrezygnować i oddać jedną kartę oraz Sagemcom'a, żeby podczas migracji pozostać tylko przy jednej, samej karcie. Jako opcja ostateczna zostaje mi przejście do Cyfrowego Polsatu i wzięcie tam modułu CI+, który jest w trybie legacy. Tego ostatniego wolałbym jednak uniknąć. :?

 

CI+ to jest przyszłość na satelicie w dvb-t . multiroom z dekoderami adb . sam moduł CI+ z kartę bez multiroomu. każdy się zabezpiecza, żeby jak naj mniej było kopiowania. migracja do nc+ z multiroomem , na własnych dekoderach może być nie możliwa .

pewnie z czasem zacznie się pojawiać większy wybór tunerów z różnymi cenami z CI+ .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Gdybys mial ocenic to jest to grafika utrzymana w stylu C+ czy n? Czy moze cos zupelnie nowego? Czy zrociles uwage na uzywany adres internetowy? Ciekawi mnie rowniez nazewnictwo opcji VOD i to czy w ogole w ulotce jest to wskazane? Zdjecia uzywanych dekoderow? Jakies glowne hasla? :)

 

I na koniec pytanie z haczykiem ;) Jaka forma i format ulotki? :)

 

Nic ponadto o czym pisałem nie mogę powiedzieć na temat zawartości pakietów, adresu internetowego, VOD i innych rzeczy gdyż tak jak pisałem ulotkę miałem może ze 20-3 0sekund w ręce (na szybko spisałem na rękę:) ceny), a dodatkowo musiałem jeszcze patrzeć czy nikt nie idzie.

 

A co do pytań następnych o to dlaczego nie zrobiłem zdjęcia telefonem, to po pierwsze obiekt był monitorowany a ja nie chcę mieć żadnych nieprzyjemności- mam rodzinę swoją i nawet jakbym miał takowe zdjęcie to nie zdecydowałbym się wstawić go na forum.

 

A i jeszcze co do pytań moderatora ulotka była formatu A5, rozkładana (cztery strony- przód, wewnętrzne dwie środkowe i tył), w ciemnej tonacji, ja bym powiedział że grafika i czciona zbliżone raczej do obecnej w Cyfrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@artek28

Multiroom w nc+ na nowych zasadach - rozumiem. A że zasady te dla mnie są nie do zaakceptowania to, jak już wspomniałem, jestem gotów zrezygnować z obecnego Multiroom'u. Chciałbym tylko mieć możliwość odbioru nowej platformy na swoim własnym tunerze. Na tym najbardziej mi zależy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu nie wiem teraz, co mam dalej robić. Czy się z CYFRA+ żegnać i przechodzić do CP, czy migrować do nc+.

A tak ciężko zrozumieć, że nikt jak dotąd nie udzielił Ci odpowiedzi tylko dlatego, że nic na ten temat nie wiadomo? Temat był maglowany ale to były same domysły, po co do tego teraz wracać i na kolejnych nastu stronach znowu czytać o tym samym. Zresztą gdzie Ci się spieszy? Żadnej migracji i tak w tej chwili zrobić nie możesz, wiec poczekaj do ukazania się ostatecznej oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, w porządku. W takim razie czekam nadal. Jak coś to z końcem marca br. mówię Cyferce "pa pa" i przywitam się z platformą Solorza. Trudno. :?

Co do pośpiechu to nie wiadomo, czy nowa platforma nc+ nie wystartuje później, niż ja mam umowę z CYFRĄ+. A nie chciałbym zostać bez sygnału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...