Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

czytam czytam i postanowilem zalozyc konto i cos napisac powiem tak:

czekacie na te lige mistrzow jak nie wiadomo na co przeciez wystarczy w obojetnie jakiej wyszukiwarce wpisac mecz ktory jest nadawany i mozna w dobrej jakosci za darmo ogladac bez problemu na zywo poza tym zawsze jest mecz na tvp1 nie wiem o co tyle szumu. to samo mecze kazdej z lig oczywiscie tez wole ogladac na telewizorze mecze - posiadam pakiet canal plus ale nie dajmy sie zwariowac ze nam dorzuca mecze ligi mistrzow fazy grupowej i mamy ekstra placic. pozostale mecze fazy play off sa na tvp1 oraz w necie kilkanascie linkow mozna juz wlaczyc od rana i czekac jak ktos jest napalony na lige mistrzow

 

Nie rozśmieszaj mnie. Jak można porównywać oglądanie meczy na internecie do tych na telewizorze 51'' w HD?

Dziękuję za takie transmisje w internecie, mam internet 60mb i nie mogę normalnie obejrzeć meczu, bo co chwilę mi przycina, katastrofa, a jakość obrazu śmiech.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fakt, streamy z neta nie zastąpią normalnego przekazu na TV w HD. Może porównywalna jakość byłaby możliwa ale do tego trzeba by mieć szybki internet i dostawcę, który by taki stream udostępnił a odpowiednią opłatą (coś jak Ipla mecze polskiej reprezentacji na jesieni).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie kazdy ma wypsiony telewizor a ja mam neta 10 mega i mi nigdy nie zacielo nic ogladam wszystko super jedyny minus to komentarz np w jezyku arabskim jednak on mi nie przeszkadza ogladam mecze na biezaco wiem kto gra i nie musze slyszec dobra akcja podanie ze skrzydla itd jak to przeciez widze. oczywiscie zgadzam sie ze z tv lepiej sie oglada dlatego mam canal plus pakiet lecz napisalem alternatywe do drogich rachunkow ktore niekoniecznie musza byc drogie bo moze nas czyms za 2 dni zaskocza pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tylko musisz dokupić drugi punkt dostępowy bo dekoder nie ma wifi ;/

Właśnie się zastanawiam jak to jest możliwe, że na przeróbce tych dekoderów (skoro na starych z STi się da, to pewnie tym bardziej z Broadcomem) bezproblemowo można podpiąć dongle Wi-Fi na 2 różnych chipsetach (pewnie można by więcej, gdyby komuś chciało się podłubać przy sterownikach) po USB, a ITI zbija bąki i wymyśla jakieś ewolucje z acces-pointami itp. Nie wszyscy korzystają intensywnie z USB, więc to by się sprawdziło. Dla zażegnania problemów ze zgodnością mogliby wydać swojego dongla (jak np zrobili z DVB-T) za tam 30-40 zł i byłoby git. Oczywiście dla posiadaczy routera z Wi-Fi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy piszą o sporcie i filmach, a co z ofertą dla dzieci?

Wie ktoś czy zostanie w nc+ jeden z najlepszych moim zdaniem kanałów dla małych dzieci, a mianowicie Baby TV?

Gdyby na jednej platformie mieli MiniMini, Ceebeebies i BabyTV to już mnie mają. Bo na dziś C+ ma marniutką ofertę dla dzieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fakt, streamy z neta nie zastąpią normalnego przekazu na TV w HD. Może porównywalna jakość byłaby możliwa ale do tego trzeba by mieć szybki internet i dostawcę, który by taki stream udostępnił a odpowiednią opłatą (coś jak Ipla mecze polskiej reprezentacji na jesieni).

Tu nie chodzi tylko o szybki net, ale też o to, że ciężko w ogóle te mecze odpalić, czasem dopiero w połowie meczu mi się udawało dostać, a obraz średni. Po prostu jest za duże obciążenie, za duże zainteresowanie tymi meczami i serwery nie wyrabiają. Dlatego jeśli chodzi o LM, to zdecydowanie lepiej jest oglądać ją spokojnie w TV.

Widzieliście skróty z LM na C+sport? Skróty komentowane przez komentatorów C+ były bardziej emocjonujące niż mecze na żywo komentowane przez ludzi z n. Już nie mogę się doczekać meczów LM w C+, a od najbliższego sezonu zapewne także meczów polskich drużyn w pucharach (oby dłużej pograli niż w tym sezonie) na kanałach nc+.

 

edit: liczę oczywiście, że w ramach pakietu C+ w UPC będę mógł te mecze oglądać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem dzisiaj w Tychach w jednym miejscu, gdzie obok siebie byly punkty N i C+. Zostal tylko ten pierwszy. Postanowilem zagadac Pania jakie ma wiesci w sprawie nowej platformy. Nie liczac, ze start 21 to nic nie wie. Nawet ulotek tego dnia najprawdopodobniej z oferta nie bedzie miala, a 23 jedzie na szkolenie z czego sama sie smiala i trudno jej to zrozumiec, ze dwa dni po oficjalnym starcie szkolenie. Widac, ze NC+ jest pod wieloma wzgledami srednio przygotowane :) W czwartek pewnie temat z oficjalnymi informacjami i komentarzami do nich bedzie mial wiecej stron niz ten teraz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomijając już w ogóle problem piractwa nie można porównywać przemysłu samochodowego i softwarowego. Wiadomo, bo taka jest jedna z głównych cech komputerów, że kopiowanie oprogramowania praktycznie nic nie kosztuje w porównaniu do wyprodukowania kolejnego samochodu. Tak więc sprzedawca oprogramowania robi tysiące czy miliony kopii tego samego programu i każdą z nich sprzedaje za grube pieniądze lecz koszty wytworzenia każdej tych kopii są zaniedbywalnie małe (cena nośnika). Tak więc biznes softwarowy bije na głowę pod względem kosztów produkcji przemysł samochodowy! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rotaplus to że ja używam kabla to nie znaczy że nie można przez wifi . Radzę przeczytać post użytkownika @grabar i może Ci to coś rozjaśni bo ja już nie mam siły Ci tłumaczyć :) A jeśli Ci to nie wystarcza to twierdz nadal co twierdzisz a ja wiem swoje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiele wskazuje na to że w czwartek będzie jakaś oficjalna prezentacja, wiele hałasu a konkrety ruszą dopiero za tydzień,dwa...

nie ma co się nastawiać na wielkie bum-otwarcie pakietów i podpisywanie umów już od 21 marca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównywanie transmisji z neta przez streamy do jakiejkolwiek z tv w HD jest trochę niepoważne.

Pewnie, że zawsze można się czepiać do naszych sprawozdawców, ale poza meczem są jeszcze wywiady, studio przed i po meczowe w przypadku ciekawszych spotkań. A w sieci jak akurat nie zerwie połączenia, albo nie ma lagów to tego wszystkiego nie ma.

Poza tym kwestia jakości. Baaaardzo rzadko jest się w stanie trafić na darmowy stream o jakości porównywalnej do HD.

Raz kiedyś jak oglądałem mecz NBA na sopcascie to obraz miałem nawet lepszy niż na C+ ;) Ale to była inauguracja sezonu i do tego topowy mecz pomiędzy Miami i LA Lakers.

Jedynie co przemawia za streamem to arabski komentarz. Ale chcąc oglądać kabaret włączam kabaret, a nie mecz piłki nożnej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie by bylo jakby zamiast szmelcu mtv polska viva polska wprowadzili mtv base i np m6 lub vh1 classic

 

Każdy ma swój gust - dla młodzieży VIVA i MTV są ok - ponadto są dostępne w każdej platformie - a nie wiem czy VIVA PL przypadkiem nie jest generalnie odkodowana na satelicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównywanie transmisji z neta przez streamy do jakiejkolwiek z tv w HD jest trochę niepoważne.

Pewnie, że zawsze można się czepiać do naszych sprawozdawców, ale poza meczem są jeszcze wywiady, studio przed i po meczowe w przypadku ciekawszych spotkań. A w sieci jak akurat nie zerwie połączenia, albo nie ma lagów to tego wszystkiego nie ma.

Poza tym kwestia jakości. Baaaardzo rzadko jest się w stanie trafić na darmowy stream o jakości porównywalnej do HD.

Raz kiedyś jak oglądałem mecz NBA na sopcascie to obraz miałem nawet lepszy niż na C+ ;) Ale to była inauguracja sezonu i do tego topowy mecz pomiędzy Miami i LA Lakers.

Jedynie co przemawia za streamem to arabski komentarz. Ale chcąc oglądać kabaret włączam kabaret, a nie mecz piłki nożnej ;)

ja wszystko rozumie ale mi chodzilo o to ze np jak przyjdzie placic po 150 zł tylko dla kilku meczy ligi mistrzow to wtedy zawsze mozna odcierpiec to na komputerze i zobaczyc mecz - reszte masz w tvp 1 - chodzi mi tylko o oszcednosc pieniedzy tez wole tv mam pakiet canal plus i ile moge to ogladam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie by bylo jakby zamiast szmelcu mtv polska viva polska wprowadzili mtv base i np m6 lub vh1 classic

 

Każdy ma swój gust - dla młodzieży VIVA i MTV są ok - ponadto są dostępne w każdej platformie - a nie wiem czy VIVA PL przypadkiem nie jest generalnie odkodowana na satelicie.

w sumie racja - to mogliby dolozyc mtv base i m6 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...