Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

129??!! to masz jak za darmo..prawde mowiac gdybym ja byl konsultantem to takiej oferty nie sprzedal byl taniej niz za 150.

co dostajesz??/no tu trzeba troche dobrej woli zeby pojac co masz nowe ,jakie nowe kanaly jakie nowe prawa a Ty widac jested ponad to wiec nie ma sensu tlumaczyc.

ja mialem nie tak dawno prestiz za 147 zl...a Ty dostales za 129 i do tego tyle nowosci filmowych,sportowych i nowe kanaly w HD..150 minimum!!

czego Ty czlowieku narzekasz??

 

kiedy wy wreszcie zrozumiecie ze nc+ to jest inny typ platformy..

moze w N ktos by sie skusil na PC bo guzik tam mieliscie do ogladania ale abonenci C+ ktorzy sa przyzwyczajeni do ligi angielskiej , hiszpańskiej przez ponad 17 lat nigdzie nie pojdą .

bo po prostu nie ma gdzie.

Przestań kity wciskać.jakie nowe prawa?Tylko LM i LE ale to nie znaczy,że mam dodatkowo płacić 50 zł więcej.Powtarzam jak C+ straciła prawa filmowe i Serie A na rzecz N to nie obniżyli abonamentu nawet o 50 groszy.Jak teraz te prawa wracają to podwyżka o 50 zł.Czy to jest normalne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do przesiedlenia:

 

"Z forum NC+

panczoDzisiaj 12:13:03

Gość

Szanowni Państwo,

w weekend sąsiad posiadający platformę n a dziś klient z canal+ przyszedł z problemem przymusowej migracji do nowego podmiotu. Z treści umów zawartych przez te dwie osoby ( i zastrzegam, że tylko te dwie bo nie znam umów Państwa) wynika, że obydwa podmioty nadal funkcjonują na rynku niezależnie i utworzyły odrębny podmiot świadczący usługę. W związku z tym w obu ( ponownie zastrzegam że tylko w tych, które sam sprawdzałem ) przypadkach brak zgody na migrację powoduje nie tylko prawo odstąpienia od umowy bez konsekwencji ale też PRAWO DO DOMAGANIA SIĘ ODSZKODOWANIA przez abonenta. Proszę zwrócić uwagę na zapisy Państwa umów ponieważ dostawca usługi NIE MOŻE bez konsekwencji - tak jak abonent- zmieniać treści istotnych umowy w trakcie jej trwania. Sąsiadowi grzecznościowo ale klientowi zawodowo udzieliłem porady i przyjąłem zlecenie do sprawy o domaganie się odszkodowania."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pare pytan,bede wdzieczny jak ktos mi na nie mailowo odpowie.1 kto tam rzadzi bo zdaje mi sie ze cos tam nie tak to n kupiła cyfre czy na odwrót?po 2dlaczego teraz jest podwyzka jak cyfra straciła prawa filmowe i prawa do ligi włoskiej nie było obnizek jak prawa wrociły to nagle takie podwyzki?Lm i liga europejska? ok jest cos nowego ale nie za taka cene z oferty znikaja sport klub,extreme sport,espn a espn america w lipcu konczy nadawaie wiec bierzecie 4 kanały.czy to uczciwe?wasze premium to programy na ktorych leca w 60 procentach powtorki,jak mzoecie komus narzucac migracje cos wyłanczac od tak ,moze i prawnie to jest legalne ale straty wizerunkowe poniesione na skutek tych działan bede sie za wami ciagneły bardzo długo,a program n sport,hm dyskusje w nim np w poniedziałkowym programie piłkarskim i ludzie tam pracujacy ,powiem delikatnie czuje ogromny niesmak i zazenowanie słuchajac ich wypowiedzi.Ceny to wielki strzał w stope,nie bierzecie pod uwage ze wiekszosc ludzi miała jednak tansze pakiety była juz pare lat w platformie i przy kazdej przedłuzonej umowie cos zyskiwała rabaty,nowy sprzet znizki jakies kanały a wy powywracaliście to wszystko do góry nogami,ja rozumiem fuzja,technologia,koszta,jasne nie ma nic za darmo,ok ale panowie czemu wciskacie te wod,i tego typu rzeczy przymusowo,mzoe obnizcie ceny a kto bedzie miał ochote wybierze sobie to w dodatkowo płatnej opcji,to samo z filmami erotycznymi cinemaxami i filmboxami,to nie ejst elastyczna oferta,tak samo sport,zeby miec wszyst6ko trzba miec drozszy pakiet,to nie ma nic wspólnego z elastycznoscia,tyle zamieszania z ta oferta tajemnic a wiele rzeczy ejst nieprzygotowanych,nie wiadomo kiedy kto jak przejdzie czy umowy beda wypowiadane,nie szanujecie klienta,klient jest pamietliwy pamietajcie,ja byłem bardzo zadowolony z oferty cyfry,ale jak dołaczyła sie enka zrobił sie totalny bałagan ,ok nikt nie ejst idealny ale co wy myslicie ze nikt nic nie robi tylko tv oglada i to za taka cene,nie ejstesmy społeczenstwem az tak bogatym,kto wpadł tam u was na takie pomysły?? largo2002@interia.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj w centrum nc+ i o to co się dowiedziałem. Posiadam pakiet optimumHD w promocji 62zł. Chciałem przenieść się do nc+ na pakiet za 59zł ale nie mogę bo będę płacił mniej. Koleś polecił mi pakiet który kosztuje 79zł w kwocie 69zł. Różnica między tymi dwoma to canal+ famili i canal+ famili 2. W takim wypadku płaciłbym 7zł więcej,do przeżycia. I czy te dwa canal+ są coś warte? Ma to może ktoś? Druga opcja to jak dostanę info to mogę odstąpić od umowy i wsiąść ten za 59zł lub polsat cyfrowy bo ten pakiet za 39.90 z nc+ to o kant d...y można rozbić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie! Po przejściu do nc+ nie posiadam uprawnień do wielu kanałów takich jak tcm, wszystkie cbs-y, travel chanel, trace, uniwersal chanel, sport club, extrim sport, espn clasic i america i jeszcze kilka innych! Nadmienię że wziołem pakiet all in! W c+ wszystkie je miałem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Państwo,
w weekend sąsiad posiadający platformę n a dziś klient z canal+ przyszedł z problemem przymusowej migracji do nowego podmiotu. Z treści umów zawartych przez te dwie osoby ( i zastrzegam, że tylko te dwie bo nie znam umów Państwa) wynika, że obydwa podmioty nadal funkcjonują na rynku niezależnie i utworzyły odrębny podmiot świadczący usługę. W związku z tym w obu ( ponownie zastrzegam że tylko w tych, które sam sprawdzałem ) przypadkach brak zgody na migrację powoduje nie tylko prawo odstąpienia od umowy bez konsekwencji ale też PRAWO DO DOMAGANIA SIĘ ODSZKODOWANIA przez abonenta. Proszę zwrócić uwagę na zapisy Państwa umów ponieważ dostawca usługi NIE MOŻE bez konsekwencji - tak jak abonent- zmieniać treści istotnych umowy w trakcie jej trwania. Sąsiadowi grzecznościowo ale klientowi zawodowo udzieliłem porady i przyjąłem zlecenie do sprawy o domaganie się odszkodowania.

 

 

 

własnie, niech nie zapominają, że w PL obowiązuje jeszcze PRAWO (jakie ono by n ie było) i Kodeks Cywilny.

 

2.5mln klientów ze średnią roczna wpłat ok 1200PLN z jednego klienta (do tego dąży NC+) daje 3miliardy PLN . Ile kary może nałożyć UOKiK 50-100mlnPLN to dla nich jak splunąć, maja wszystkich w głębokim poważaniu. Jeśli ktoś pójdzie do sądu to wywalczy jaką rekompensatę 500-1000 PLN?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoniłem do Call Center no i mówie co dla mnie przygotowali. Po chwili oczekiwania okazało się, że jest to Platinum za 99zł. Spoko zgadzam się itd i czytając regulamin gada, że jest to tylko na pół roku. Śmiech na sali, podziękowałem i się rozłączyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doczytałem te canal+famili to tylko bajki programy edukacyjne i jeszcze coś tam bezwartościowego. Także czekam na info i odrazu odstępuje od umowy i wtedy będe się zastanawiał. nc+ mnie kręci pod względem ilości kanałów hd. Ma więcej niż polsat ale zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na chwilę obecną "dają" już Platinium na starcie rozmowy [bez żadnego proszenia] za 99 zł bez MR na 18 miesięcy.

Przynajmniej ja dostałem dziś taką propozycję. Niżej zejść się nie da, nawet dorzucić do tego History HD nie można "bo takie mamy pakiety" powiedziała mi konsultantka.

Czekam jeszcze tydzień, chciałbym ugrać jeszcze z 10 zł, ale jednocześnie zależy mi m.in. na Ekstralidze żużlowej, a ta startuje już niedługo.

Poza tym przeskok z 84zl na 99 zł jest dla mnie do zaakceptowania. Pewnie gdybym zaczynał od poziomu 65-70zł to inaczej bym myślał, ale wg. mnie te ich oferty w C+ "sprzed" fuzji były mega promocyjne i dlatego teraz NC+ ma taki problem.

 

Aha

nie wiem gdzie co niektórzy dzwonią, ale ja wykonując dwa telefony pod ten sam numer [czwartek wieczór i dziś około 12] łącznie czekałem mniej niż minutę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...