Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Największa porażka to będzie jak podzielą premium tak że C+Sporty będą tylko w najwyższych pakietach :censored:

 

To jest dla nich szansa na największy zarobek bo przecież fani kopanej zapłacą każdą ceną.

Na przykład dam PPV na polsacie eliminacji MŚ

 

Mylisz się .. lubię kopaną , ale jeśli sport premium będzie tylko w najwyższych pakietach to serdecznie podziękuję ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Martinus

Dlatego jestem sceptycznie nastawiony co do jutra. Lubiłem politykę wobec klienta stosowaną przez C+. Nawet te śmieszne negocjacje, wysyłanie wypowiedzeń, akcje cyfra powrót itd. Jakoś zawsze się z nimi dogadywałem. I lubiłem markę C+.

Nigdy zaś nie podchodziła mi cała ta N-ka. Kumple zawsze się chwalili tymi hiper dekoderami a jak siedziałem u nich to nigdy nie było nic do oglądania. Każdy kolejny kanał HD który dokładali był kolejnym kanałem z zerową zawartością. Śmiałem się zawsze że C+ zjada N-kę na śniadanie. I potem przyszło info o fuzji. Na początku nawet się cieszyłem, ale od momentu ogłoszenia fuzji aż do dziś, w bardzo wielu aspektach wygląda to tak jakby to N przejęła C+. Technologie N ? Ok - zawsze były lepsze. Ale najważniejsze stołki dla ludzi z N, polityka nowej platformy rodem z N, wszystko jak w N.

Co zostało z tego lubianego C+ ? Chyba tylko znaczek na ekranie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj Panowie, nie wiem czy przypadkiem oferta sportowa z najlepszymi ligami i lm itp. nie trafi do najwyzszych pakietow, mowicie strzal w kolano? To z tego co wiem kierownictwo w nc+ beda sprawowac ludzie odpowiedziali za n? A co oni zrobili najpierw bylo ok wszyskie mecze lm dla kazdego abonamaneta a pozniej powstalo np1,2,3,4 co bylo totalnym gniotem pomimo ze mieli fajne wytwornie, nie sprzedawalo sie to zbytnio to nagle przeniesli najlepsze mecze do npremium a na nsport puszczali gnioty pomimo ze wczesniej n reklamowala sie ze kazdy abonent bedzie mogl obejrzec wszystkie mecze lm, tak wiec wd mnie rozczarowanie moze byc i to duze, oni dobrze wiedza ze wiekszosc bralo c+ dla sportu i teraz sadze ze ten najlepszy sport bedzie w najwyzszych pakietach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o to mi chodzi. Po C+ zawsze mogłem się spodziewać sensownej i w miarę dobrej oferty pakietowej. Teraz zaś na nic się nie nastawiam, bo jeśli wzorce będą jak N, a ofertę układali głównie ludzie z N, to będzie jeden wielki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ste100 co Ty bredzisz?

kasa idzie do Francuzika...a pracowac w tej platformie przeciez ktos musi.

sport najlepszy bedzie w Canal+ a tam rzadzi Smok a nad soba ma tylko Francuza.

zreszta za pare lat wiekszosciowe udzialy w TVN tez moze miec Vivendi..

spoko majonez

 

ps.a najlepsza oferta sportowa na BANK bedzie za co najmniej 150 zl..jak ktos mysli ze mniej to śni..na czyms zarabiac muszą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ste100 Zgadzam się z tobą w kwestii kontentu premium który mnie najbardziej interesował C+ zawsze biła N-kę, nigdy nie rozumiałem fascynacji mojego starszego hiper mega turbo dekoderami N. Dziesiątki kanałów tematycznych w pseudo HD i co z tego jak nie ma co oglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i to jest kosmos. Obecnie mam pełny pakiet sportowy w C+ i kosztuje mnie to 53,50. Więc szczerze pytam, za co miałbym dopłacać kolejne 50 czy kto wie czy nie 100 zł miesięcznie ? Za LM ? Za żużel ? No chyba komuś coś się poprzestawiało.

Nieważne gdzie jest Smok i kto jest pod nim. Praktycznie każde info z ostatnich miesięcy informowało, że jak obstawiono nowe, ważne stanowisko z NC+ to zajął je człowiek z N, a jego poprzednik z C+ albo przeszedł na niższe albo odszedł z nowej platformy. Takich newsów było multum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i to jest kosmos. Obecnie mam pełny pakiet sportowy w C+ i kosztuje mnie to 53,50. Więc szczerze pytam, za co miałbym dopłacać kolejne 50 czy kto wie czy nie 100 zł miesięcznie ? Za LM ? Za żużel ? No chyba komuś coś się poprzestawiało.

Że tak brzydko powiem - wyjąłeś mi to z ust. Z klawiatury w zasadzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby nie było tak że ja będę musiał jak to @ste100 dokładać jeszcze dodatkowo 100 zł bo by mnie abonament wyniósł 190 zł a to było by wielkie przegięci. Na dekoder się zdecyduje ale na dokładanie tego interesu dod. 100 zł to już na pewni nie. Bez przesady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i to jest kosmos. Obecnie mam pełny pakiet sportowy w C+ i kosztuje mnie to 53,50. Więc szczerze pytam, za co miałbym dopłacać kolejne 50 czy kto wie czy nie 100 zł miesięcznie ? Za LM ? Za żużel ?

Żużel był w C+. To raczej za LM kolejne 50, czy kto wie?! Czy nie 100 zł miesięcznie :P

Jak wielką trzeba mieć wyobraźnię, by tak się licytować. Nieprawdaż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kryzys jest, ale już w zapowiedziach słyszałem te niebezpieczne slogany o najlepszej platformie premium, mega ofercie itp. itd. a to bardzo źle wróży.

Nie było nic o przystępnej ofercie, za to wiele o ofercie dla wymagającego abonenta.

Może się mylę, ale wydaje mi się że nc+ będzie raczej skierowane dla nie tyle wymagającego, co zamożnego klienta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@peen To również by był dobry pomysł. Bo np. przychodzi taka niedziela i nie ma co oglądać a płaci się jak za zboże. Albo jak jest coś fajnego na jednym kanale to tak hurtem na pozostałych kanałach również coś jest fajnego i po tym nie wiadomo co oglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdziwa weryfikacja nastąpi dopiero za kilka miesięcy. Wtedy będzie naprawdę wiadomo jaka będzie pozycja nc+, ilu będzie abonentów, czy zyskali czy stracili; C+ też swego czasu strzelał fochy i miał koszmarnie słabe oferty; a potem nagle jakby się budzili i od ręki się dostawało 50% upustu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...