Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie do cyfra.tv bądź kogoś kto wie a nie "czaruje". Czy w ramach MR będzie można wziąść 2 te nowe mediaboxy( bądż mediabox + inny dekoder dwugłowicowy). Mogą być parowane czy jak tam inaczej zabezpieczone. Chodzi mi o układ taki jak jest obecnie w Cyfrze by na obu dekoderach nagrywać 2 rózne programy i oglądać dwa inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie wszystko, co związane z nc+ powstaje głównie na infrastrukturze technicznej, platformie crm, osobowości prawnej, serwerach internetowych N/ITI Neovision. Powtarzałem to też w wpisach na blogu, takie były też informacje już w grudniu 2011, kiedy właśnie tak mówił Tellenbach o fuzji :) Także ICA C+ będzie działać, bo pewnie niewiele się tam zmieni, jeśli cokolwiek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1080p to o ile pamietam +30% bitrate. Większa różnice zobaczysz zwiększając bitrate 1080i :) no i marketingowo to jest nie do sprzedania. 3d nie przeszło (juz 2 platforma wyłącza taka usługę) więc i 1080p nie ma szans bo różnica jest tu żadna (wobec różnicy 2d/3d)

 

C+ nie moze sobie pozwolic na to ze zabraknie tresci 3d bo to powod do wypowiedzenia umowy, tresc 3d z c+ ma byc w nc+, tak samo pozostanie tresci 3d w c+

wiec, nie wiem z kad to twierdzenie ze juz druga platforma wylacza taka usluge

 

Cos bajki piszesz

 

Myślisz się. N wyłączyła usługę nshow3d (nigdy nie był nazywany "kanałem") a teraz C+ wyłącza C+3D. Nie mówię o tściach 3d na innych kanałach ale o usługach/kanałach stricte 3d.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli posiadacze c+ optimum mają nie dostać family i family 2 to bedzie nieładnie z ich strony bo to bedzie oznaczało że okroją moją ofertę jaką mam dotychczas czyli wszystko oprócz LM i włoskiej. No i oczywiscie stracę część canal+ które mam obecnie (pewnie gol i weekend które zostaną zastąpione family i family 2). Także takie zagranie jest raczej mało realne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem dosłownie 3 miechy temu za ponad 3 stówy dekoder, zachwalany przez wszystkich i wszędzie, Diggyboxa od Technisata. Czy teraz wychodzi na to, że to "cudo" po ewentualnej migracji, bądź też po wygaśnięciu mojej umowy z Cyfrą, będę musiał wywalić na złom ? A jeśli tak, to po co było Technisatowi produkowanie takiego dekodera, jak wiadomo było, że idzie nc+ i tam może być inny system kodowania ? Wyjaśni mi to ktoś ? Czy jednak ten dekoder będzie się nadawał, na co wskazywałaby logika ? No bo jeśli nie, to gdzie tu sens ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie wszystko, co związane z nc+ powstaje głównie na infrastrukturze technicznej, platformie crm, osobowości prawnej, serwerach internetowych N/ITI Neovision. Powtarzałem to też w wpisach na blogu, takie były też informacje już w grudniu 2011, kiedy właśnie tak mówił Tellenbach o fuzji :) Także ICA C+ będzie działać, bo pewnie niewiele się tam zmieni, jeśli cokolwiek :)

Heh, CYFRA+ przejmuje n'kę, ale to n'ka będzie we wszystkim rządzić i cała nowa platforma będzie tylko na jej warunkach. Takie jaja to tylko w Polsce... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@andrzejgratis

Na początku adres strony CYFRY+ zapewne będzie przekierowywał na nową, nc+. A za jakiś czas obecny adres strony CYFRY+ przejdzie do historii. ;)

 

@Brady

Naprawdę wierzysz, że ktoś ma taką listę? Przecież to fake! Na forum pojawił się kolejny bajkalarz... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...