Skocz do zawartości

Netia


Rekomendowane odpowiedzi

Początkowo rzeczywiście wyglądało na to, że będa równać w dół do IPTV Polsatu (z dodatkową możliwością zamówienia pełnej paczki Canal+), ale ostatecznie oferta jest znacznie szersza bo pojawiły się ponownie tematyczne kanały z + typu Ale Kino czy Domo, do tego w ofercie są MTV 80s, Red Carpet, Home TV, sporo kanałów zagranicznych itd. Więc ogólnie oferta Netii  jest znacznie ciekawsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 miesięcy, załatwiłem to na infolinii powołując się na akcje przyspieszenia łącza do 1Gb/s za 10zł w ramach Black Weeks. Monitorowałem co jakiś czas warunki podniesienia prędkości i 1Gb/s proponowany mi był za 49,99zł (+15zł, co i tak było dobrą ceną). Pytałem przy okazji o dokupienie TV z pakietem M to +30zł więc średni interes.

 

Myślę, że powinno udać się to również w Twoim przypadku.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Azar napisał:

Faktycznie udało się od 1 grudnia będę miał 1Gb/s + tv pakiet M za 60 zł 

Natomiast u mnie jest wtopa, bo konsultant zaznaczył aktywację HBO GO, którego nie zamawiałem więc nie mogłem zaakceptować umowy. Pamiętaj o dezaktywacji bezpiecznego internetu. Warty odnotowania jest fakt, że jest również wariant przyspieszenia łącza do 600Mbit za 5zł

 

2 godziny temu, djadijos napisał:

Wyższy upload.

Dokładnie

 

Swoją drogą takie 150Mbit/50Mbit dla przeciętnego użytkownika jest w sam raz.

 

//edit
Udało się odkręcić kwestię HBO GO.

Edytowane przez marenss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie niestety też jakość TV jest żenująca. Zrobiłem dzisiaj kilka testów bitrate:

 

średni bitrate 8,4Mbps - Polsat sport Premium 1
średni bitrate 8,6Mbps - Polsat sport Premium 2
średni bitrate 5,2Mbps - TVN Style HD 
średni bitrate 1841.9kbps - TVP Rozrywka
średni bitrate 5,1Mbps - TVP 1 HD
średni bitrate 5,1Mbps - Polsat HD
średni bitrate 5,5Mbps - TV6 HD
średni bitrate 2,7Mbps - Discovery HD
średni bitrate 5Mbps - Eleven sports 2 HD
średni bitrate 1760.3kbps - nickjr. 
średni bitrate 1350kbps - TVP abc
średni bitrate 1700kbps - jim jam

 

Na PSP1 - często pikseloza, kadry boiska gdzie na rozgrzewce są piłkarze.. z rozmazanymi twarzami. Zwykłe kanały HD tj. TVN, TVO, Discovery - jak usiądziesz daleko od TV jest znośnie, z bliska trzeba mrużyć oczy. Pozostałe kanały to dno do potęgi. Sygnał telewizji naziemnej charakteryzuje się zdecydowanie wyższą jakością. Porównując podstawowe kanały tj. TVP1 HD, Polsat HD, TVN HD, etc. łatwo dostrzec przewagę DVB-T. Do tego spore opóźnienia. Ostatnio podczas nieszczęsnego meczu naszych "orłów" - Polska - Węgry zmierzone opóźnienie pomiędzy sygnałem z Netii, a sygnałem z telewizji naziemnej wynosiło 27s! Mam też dość leciwy dekoder Netia Player 1.5. Sam interfejs działa wolno, przewodnik bardzo często miewa problemy z załadowaniem się. 

 

Jakie macie bitrate u siebie? Też TV postawia wiele do życzenia?

Edytowane przez bartosnet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie wydzwaniają, ale nie odbieram jeszcze. Na ten moment mam stara ofertę po światłowodzie: Internet 500/50 i pakiet tv za 35 zł. Co daje w sumie opłatę 85 zł miesięcznie. Z internetu jestem zadowolony. Telewizji na Netia player nie oglądam. Jakość na tv 55 cali to jakaś porażka. Czy jest szansa, że przy przedłużeniu wymienia mi na Evo i czy jest sens? Szczerze się zastanawiałem czy nie pozostać na samym necie. Można przy przedłużeniu pozostać przy samym internecie i pomniejszyc opłatę ? Czy raczej nie są skorzy do tego i wciskają cokolwiek?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem ofertę przedłużeniową za 170 zł internet światłowód 1gb, pakiet l, canal prestige,  polsat sport premium, Eleven i multiroom. Co sądzicie o tej ofercie?

Obecnie płacę 165 zł za Internet 100, multiroom, canal plus select i tv na starej pakietyzacji. W sumie podobna ilość kanałów.  Nie składałem wypowiedzenia, czy jak to zrobię to idzie zejść z ceny? I czy warto wymieniać dekoder z Netia player 2. 0 na tego evaboxa?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie czy potrzebujesz szybszego neta ? Bo z tego co wiezdę to dorzucą ci szybszy net i PSP+Eleven w cenie 5 zł. Ale zobacz czy nie zabiorą Ci jakiś kanałów?

Są różnice w pakietach pomiędzy starą a nową ofertą. Po drugie inny dekoder. Nie koniecznie lepszy. Na pewno na NP2 czy EVO nie pójdzie 4K. Także tego...

Edytowane przez Net24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie z tego co przeglądałem to kanałów troszkę więcej plus dwa kanały Canal z prestige. Co do dekodera to mogę zostać przy tym co mam albo wymienić. Co do oferty 4 k to narazie cisza więc nie wiem czy sens na nią czekać. Musiałbym brać Orange, polsat albo upc. Tylko wszystko ma swoje mankamenty polsat nie ma canal +, UPC światłowód tylko do klatki no i nie da się przewijać do przodu nagrań na ich cacku, a Orange ponad 200 zł. W sumie jedynie w tej ofercie giganagrywarka mini w cenie. Teraz mam tą standard,  ale i tak po zakończeniu umowy terminowej będę miał ją płatną.

Edytowane przez pirat890
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam internet Netii na światłowodzie jeszcze w opcji 100/50Mbps. Po lojalce, na czas nieokreślony. Na klatce dają ulotki o ofercie na 1Gbps i telewizję M za 70zl. Próbowałem to wynegocjować na infolinii, nawet gadałem z działem utrzymania klienta. I najlepsze co mogli mi zaoferować na 1Gbps łączu z tv M to było 85zl.

Czy jest szansa na lepszą cenę? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...