Skocz do zawartości

Netia


Rekomendowane odpowiedzi

Gość krzych1963

Dziubu ja miałem awarie od początku stycznia do połowy lutego zgłosiłem rezygnacje bez ponoszenia kosztów, po miesiącu zadzwoniłem na infolinie i guzik mam dostać 30% zniżki na internet jak to określił konsultant czekam na pismo i będę działał dalej. Czeka cię ciężka walka mi jeszcze zostało kilka miesięcy do końca umowy i nawet jak mi się nic nie da wywalczyć, umowy na  internet i tv od Internetii nawet  za 5zł nie przedłużę a mam z czego wybierać 

Edytowane przez krzych1963
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość krzych1963

WP w HD? No, chyba żartujesz.

Edytowane przez Barti
Niechlujna pisownia w poście. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 15 lutego co drugi dzień brak sygmału w PON .

Dramat.

Czy wie ktoś z Was ,czy można rozwiązać umowę przedterminowo ze względu na wieczne awarie i braki sygnału ?

Sprawdzałes prędkość łącza??

 

Ont to corecess 3942-es??

 

Napisz na pw to sprawdzę co się dzieje. Nr konta itp.

 

Prawdopodobnie wiem o co chodzi.

 

Btw za kilka dni/ tygodni będzie oficjalnie informacja o nowym urządzeniu :)

No cóż, po kilku dniach użytkowania nowego softu mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że to mega kaszan... Interfejs podczas przełączania kanałów w poprzedniej wersji bym zdecydowanie szybszy i bardziej przejrzysty. Wcześniej dekoder mi się nigdy nie zawieszał a teraz dzieje się to prawie za każdym razem gdy włączam dekoder, wyświetla się to nowe menu kanał jest odtwarzany w oknie, ale dekoder nie reaguje w ogóle na pilota i pomaga tylko restart prądem. Dolegliwość występuje u mnie na dwóch dekoderach. Ogólnie stabilność, wygląd menu i szybkość dekodera zostały skopane, a liczyłem, że będzie lepiej. Szkoda, że nie można wrócić do poprzedniego softu :/ Ewentualnie kupić sobie jakiegoś własnego dekodera.

Nie wiem dlaczego się wam tak dzieje, u mnie jest ok, przełączanie może być czasem wolniejsze,ale bez tragedii. Próbowaliście do fabrycznych ustawień przywrócić wraz z formatem pamięci wewnętrznej??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie? Pewnie tylko Polsat Sport News i Polsat Sport Fight. :( Fajne kanały, ale mało.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości. Poprawiono też nieco niechlujną pisownię w poście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli nic nowego. :( Powinni dodać nowe ogólnopolskie (ogólnotematyczne) kanały, takie jak TVN Fabuła , Polsat Sport , Polsat Sport Fight, Polsat Criminal, itd. Oni nic nie dodają i są zacofani z ofertą o rok. Zaraz nie będą mieli w ogóle kanałów, a co chwilę przebywa nowych.

Edytowane przez Barti
Niechlujna pisownia w poście. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Btw za kilka dni/ tygodni będzie oficjalnie informacja o nowym urządzeniu :)

 

Możesz rozwinąć, o co dokładnie chodzi? Netia Player (NETGEM) w wersji 4K? Model N7900 może?

Edytowane przez Barti
Cytując fragment czyjegoś postu należy korzystać z przycisku "Cytuj", a następnie w polu cytowania pozostawić tylko cytowany fragment postu. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mogę nic jeszcze powiedzieć.

 

Jedynie to że nie będzie jeszcze 4k bo to na razie jeszcze nie ma sensu. Lepiej wprowadzić jeszcze lepsze urządzenie na full hd. Ile kanałów 4 k jest tak naprawdę?? 1 i kilka seriali w HBO i Netflix itp.

Edytowane przez djadijos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mogę nic jeszcze powiedzieć.

 

Jedynie to że nie będzie jeszcze 4k bo to na razie jeszcze nie ma sensu. Lepiej wprowadzić jeszcze lepsze urządzenie na full hd. Ile kanałów 4 k jest tak naprawdę?? 1 i kilka seriali w HBO i Netflix itp.

 

Może kanałów 4K nie ma jeszcze, ale zmieniając dekoder na nowy, warto pomyśleć już o takim modelu który ma dekodowanie 4K. Łatwiej w przyszłości będzie wdrożyć taką usługę mając już sprzęt u klientów. Natomiast Sport już jest nagrywany w 4K i wiele stacji to testuje. EURO 2016 było transmitowane w 4K i jak ktoś posiadał dekoder z 4K mógł z tego skorzystać, więc warto na takie okazje mieć możliwość puszczenia sygnału 4K i być zawsze przed konkurencją. Uważam że Orange zrobiło dobry krok z nowym dekoderem - jest już gotowy na takie transmisje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podpisuje sie pod wypowiedzia usera cepcio. I dodam jeezzcze od siebie, ze sama rozdzielczosc (wspomniane FullHD, czy tez 4K), to jedno, a bitrate, to drugie i to wlasnie bitrate wymaga jak najszybszej modyfikacji - mam wrazenie ogladajac mecze, ze jest coraz gorzej.. :(. No a po trzecie, to o jakim FullHD my mowimy, skoro kanaly sa nadawane w 1280x720?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Btw za kilka dni/ tygodni będzie oficjalnie informacja o nowym urządzeniu :)

 

Nowe Urządzenie a może by tak lepiej zainwestować w ofertę jesteście jedyną kablówką zacofaną brakuje 19 kanałów takich jak :: Polsat Sport NEWS , Polsat Sport Fight , Polsat Crime Investiagone , Nuta Tv , Power TV , Disco polo music , Muzo tv , Mezzo live hd , Atm Rozrywka , Lifetime , Food Network ,Nat Geo people , Adventure tv ,Top Kids , TVN Fabuła, N sport + ,Motowizja ,Romance TV , Polsat Doku. PLUS HD: TVN 24 BIS HD , POLSAT FILM HD . Razem 21 kanałów . Urządzenie nowe nie jest na razie za bardzo potrzebne można w nim zmienić soft na nowy lepszy i zaoszczędzić w ofertę. Nadal u was też nie ma radia duży błąd :(

 

Edytowane przez damin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...